ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Nabór na Support oraz kanał IRC
JazOOn
Polski Oficjalny Support PHP-Fusion ogłasza nabór na moderatorów Supportu oraz na prowadzenie kanału IRC Polskiego Oficjalnego Supportu PHP-Fusion.


Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości PHP-Fusion
- znajomości podstawowych zasad gramatyki i ortografii oraz kultury języka
- spokojnym i odpowiednim podejściem do drugiej osoby


Chętnych prosimy o zgłaszanie się w tym temacie lub na PW do któregoś z adminów.
Wstępnie wyselekcjonowanych i wybranych kandydatów będzie obowiązywał 1-miesięczny okres próbny, po którym zostaną podjęte decyzje co do przyszłości i dalszej współpracy.
Edytowane przez JazOOn dnia 01.10.2006 21:24:03
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 24.04.2024 20:19:12
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
spinax
Jestem chętny.
 
http://bateam.info
Pieka
spinax napisał/a:
Jestem chętny.


Moze sprecyzujesz? Wink
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
JazOOn
spinax napisał/a:
Jestem chętny.


i napiszesz coś więcej o sobie...
 
spinax
Z fusionem mam już doczynienia 1.5 roku. W tym czasie tworzylem wlasne skorki, najrozniejsze modyfikacje. Co do mojej aktywnosci glownie udzialem sie na extreme-fusion.pl. Ostatnio jednak mialem kilku miesieczny odwyk od kompa i taka praca moderatora z pewnościa pomoze wbic mi się w dawny rytm.
Aby nie byc gołoslownym co do moich umiejętności o to moja strona http://bateam.info Korzystająca tylko z własnych (i kumpla) modyfikacji. Oczywsicie mozna cała paczke sciągnoć i przetestować aby zobaczyć różnice miedzy standardowym php-fusion'em.

Co do ortografii cholerny ze mnie dyslektyk, ale walcze z tym i staram sie nie popełniać razacych błedów.
Ci ktorzy mnie znają wiedza ze jestem spokojna i cierpliwa osoba. Wiadomo jednak jak kazdy do czasu.
To chyba tyle odemnie. Jak by były jakies pytania, pytac Smile
 
http://bateam.info
proton
Sprawdzałem waszą modyfikacje i mam pytanie po co dołączacie backup'y do paczki? Reszta ok tylko jeszcze jak była chyba wtyczka gazeta to tam zapomnieliście o localach i pisało wszędzie artykuły. Wink

EDIT: Jescze jedno pytanie:
Co cię skłoniło do tego aby przejść do php-fusion.pl?
Edytowane przez proton dnia 03.10.2006 16:37:00
 
http://www.mortek.pl
spinax
W sumie zapomnialem je usunoc. A czemu przeszedlem? Osobiscie nie dziele was na obozy. Nie widze roznicy czy pomagam tam czy tutaj. Prowadzicie nabor dlatego staram się załapac. I fakt ten nie zmienia nic co do moich stosunkow do extreme.
 
http://bateam.info
Pieka
Zostales zaakceptowany na okres probny, czyli jak napisal wyzej JazOOn na miesiac.
Mam nadzieje, ze pokazesz nam co potrafisz i jak potrafisz Smile
Zycze powodzenia i gratuluje nominacji!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Johny
E ale nie kapuje tego... Czyli co ten okres "probny" to na takiej zasadzie ze jestem "tylko" uzytkownikiem i wy sprawdzacie moje posty? Pfft
 
www.dobre-filmy.pl
proton
Sprawdzamy twoją wiedze o PHP-Fusion i cierpliwość co do userów. Sprawdzamy czy potrafisz pomagać userom, i wiesz kiedy zamknąć/odświeżyć/przesunąć temat...

Po prostu czy nadajesz się na moderatora. Smile
 
http://www.mortek.pl
Johny
W sumie to na dziale "przedszkole" mysle ze dalbym rade Smile
 
www.dobre-filmy.pl
Pieka
Johny napisał/a:
W sumie to na dziale "przedszkole" mysle ze dalbym rade Smile



To moze pokazesz nam pierwsze bez rangi, ok?
Jak bedzie OK, to porozmawiamy na osobnosci Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Johny
Mam nadzieje ze dam rade... Pfft
 
www.dobre-filmy.pl
dex
Witam, chciałbym się zgłosić na moderatora na kanał irc, dokładniej na moderatora od strony technicznej kanału tj. ustawienia wszelkich accessów, zabezpieczeń, wprowadzenie bota na kanał [pracuje właśnie nad postbotem do php-fusion, który pokazywałby na bieżąco nowe tematy z forum na ircu oraz pamiętałby x ostatnich tematów], oczywiście będę też pomagać nowym userom w miarę moich możliwości [kilku już pomogłem Grin ] ale głównie skupiłbym się na problemach związanych z kanałem na ircu

MOJE STRONY W PHP-FUSION
| ARMAGEDDON CORP | PUG Bielany | W3C-PHPFUSION.ORG |
 
http://armageddoncorp.eu
Pieka
adrom napisał/a:
Witam, chciałbym się zgłosić na moderatora na kanał irc, dokładniej na moderatora od strony technicznej kanału tj. ustawienia wszelkich accessów, zabezpieczeń, wprowadzenie bota na kanał [pracuje właśnie nad postbotem do php-fusion, który pokazywałby na bieżąco nowe tematy z forum na ircu oraz pamiętałby x ostatnich tematów], oczywiście będę też pomagać nowym userom w miarę moich możliwości [kilku już pomogłem Grin ] ale głównie skupiłbym się na problemach związanych z kanałem na ircu


Prosze PW Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Next_Level
Witajcie! Ja także jestem chętny na posadę Moderatora Forum. Fusionem interesuję się od ponad roku. Ostatnimi czasy zacząłem tworzyć do niego modyfikacje. Znaleźć możecie mnie na serwisie Fusion Modification Center (FMC), byłem dawniej w tamtej ekipie, lecz z pewnego powodu musiałem z tego teamu odejść. Aktualnie jestem w gronie Fusionowców pod nickiem: NextLevel, lecz dawniej byłem jako Lodowa23 lub też Lodówa (Pieka na pewno mnie kojarzysz). Aktualnie pracują nad modyfikacjami takimi jak Nowy Panel Administratora i zaczynam rozbudowywać Fusionowe Forum. Z faktu, że bardzo żadko tutaj zaglądałem (dawniej więcej razy można mnie tu było zobaczyć). Jest to spowodowane nawykiem, odwiedzanych po kolei stron. Postaram się teraz częściej odwiedzać Polski Support.

Pozdrawiam, Next Level aka Lodówa
 
www.nldesign.pl
maq
Witam. Chciałbym się przyłączyć do grona osób moderujących Fusionowe forum. Chomi mi tu konkretnie o dział Prtzedszkole. Poniżej przedstawiam swoje argumenty:

PHP-FUSION interesuję się od ok. kwietnia zeszłego roku. Pierwszy kontakt z tymże CMS miałem oglądając stronę klasową kolegi. Postanowiłem zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Obecnie jestem administratorem strony o grze Enemy-Territory, ale z powodu braku funduszy niedługo strona przeobrazi się w wirtualne pańswo. Chciałbym pomagać ludziom, którzy dopiero zaczynają zabawę z tymże CMS. W swoim otoczeniu jestem rozpoznawany jako osoba pomagająca innym. Kiedyś na forum pisałem wiele "durnych" pytań, typu "Jak wyśrodkować logo?". Ten czas na zawsze minął. Od teraz chciałbym pomagać innym. Ilość moich postów nie świadczy, że jestem mało aktywny na forum. Często podróżuję po świecie, ale prawie zawsze mam czas żeby zajrzeć na support, odwiedzić forum i odpowiedzieć na kilka pytań. Byćmoże nie jestem tak zawansowany w temacie PHP-Fusion jak inni (nie potrafię zrobić własnego infusiona itp. ), ale sądzę, że team PHP-Fusion będzie zadowolony z mojej pracy w ich gronie.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy są odpowiedzialni za rekrutację, ale też i wszystkich userów forum.

maqCool
 
Pieka
maq napisał/a:
Witam. Chciałbym się przyłączyć do grona osób moderujących Fusionowe forum. Chomi mi tu konkretnie o dział Prtzedszkole. Poniżej przedstawiam swoje argumenty:

PHP-FUSION interesuję się od ok. kwietnia zeszłego roku. Pierwszy kontakt z tymże CMS miałem oglądając stronę klasową kolegi. Postanowiłem zwiększyć swoją wiedzę na ten temat. Obecnie jestem administratorem strony o grze Enemy-Territory, ale z powodu braku funduszy niedługo strona przeobrazi się w wirtualne pańswo. Chciałbym pomagać ludziom, którzy dopiero zaczynają zabawę z tymże CMS. W swoim otoczeniu jestem rozpoznawany jako osoba pomagająca innym. Kiedyś na forum pisałem wiele "durnych" pytań, typu "Jak wyśrodkować logo?". Ten czas na zawsze minął. Od teraz chciałbym pomagać innym. Ilość moich postów nie świadczy, że jestem mało aktywny na forum. Często podróżuję po świecie, ale prawie zawsze mam czas żeby zajrzeć na support, odwiedzić forum i odpowiedzieć na kilka pytań. Byćmoże nie jestem tak zawansowany w temacie PHP-Fusion jak inni (nie potrafię zrobić własnego infusiona itp. ), ale sądzę, że team PHP-Fusion będzie zadowolony z mojej pracy w ich gronie.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy są odpowiedzialni za rekrutację, ale też i wszystkich userów forum.

maqCool

Taak, to rozumiem Smile
To sie nazywa "opowiedziec o sobie".
Pokaz nam, co potrafisz, a my zdecydujemy, czy zostaniesz moderatorem.
Myzle, ze to calkiem sprawiedliwe, prawda?



NextLevel napisał/a:
Witajcie! Ja także jestem chętny na posadę Moderatora Forum. Fusionem interesuję się od ponad roku. Ostatnimi czasy zacząłem tworzyć do niego modyfikacje. Znaleźć możecie mnie na serwisie Fusion Modification Center (FMC), byłem dawniej w tamtej ekipie, lecz z pewnego powodu musiałem z tego teamu odejść. Aktualnie jestem w gronie Fusionowców pod nickiem: NextLevel, lecz dawniej byłem jako Lodowa23 lub też Lodówa (Pieka na pewno mnie kojarzysz). Aktualnie pracują nad modyfikacjami takimi jak Nowy Panel Administratora i zaczynam rozbudowywać Fusionowe Forum. Z faktu, że bardzo żadko tutaj zaglądałem (dawniej więcej razy można mnie tu było zobaczyć). Jest to spowodowane nawykiem, odwiedzanych po kolei stron. Postaram się teraz częściej odwiedzać Polski Support.

Pozdrawiam, Next Level aka Lodówa

Tak, pamietam kolege Wink
Zrobimy dokladnie jak z w/w kolega.

Zaprezentujcie sie z jak najlepszej strony, a my zajmiemy sie reszta Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Skellen
Witam, zglaszam sie do supportu ;]
Moze nie jestem zbyt długim użytkownikiem PHP-Fusion, ale z CMS-ami mialem troche wspólnego, nie jest trudne zalapac o co chodzi ;] W ogole to najbardziej odpowiadało by mi opiekowanie się kanałem IRC ;] Gdyż w Ircu siedze juz bardzo, ale to bardzo długo (stąd czasami brak znaków diakrytycznych w mojej wypowiedzi).
Pozdrawiam
 
www.126osw.ovh.org
MaRcIn_PL
Witam, z chęcią zajął bym się forum, proszę o rozpatrzenie mojej prośby Pfft
Polakom gratulujemy SZUKAJKI
 
http://www.salon-gier.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl