ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
AUDIT TRAIL Version 1.01b
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Nowa wersja statystyk? dla admina opracowana Przez HACKERSOFT-a, CZYSZCZENIE-posiada Autor ma na koncie bardzo wiele ciekawych rozwiązań-niespotykanych np. szkolna biblioteka, seria menu w DHTML-u itd.
strona oryginału: http://beta.phpfu...#post_4543
Moje locale, readmePL. Więcej trzeba zobaczyć samemu.
wlodekp dodał/a następującą plik:
audit_trail.zip [7.86kB / 358 Pobrane]

 
wlodekp.europa.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 03:09:03
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
arkadiusz_18
Wyczka całkiem fajna, ale licząc się z tym że serwis ma kilkanascie osdłon na sekundę to jest to kolejne obciążenie dla SQL'a. Ale ogólnie fajnie wygląda prawie jak Awstats Wink
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Wszystkie statystyki są mocnym obciążeniem serwera, osobiście mam zainstalowanych kilka-localnych, włączam je tylko testowo na krótkie okresy-zewnętrzne nie wspomne-muszą też wysyłać zapytania monitorujące ruch-spowalniają działanie strony.
Localne skrypty-baza rośnie bardzo szybko, ten akurat można zrobić przegląd i wykonać clean i wyłączyć
Z tych powodów nie używam też już kto? gdzie?. I choć w moim przypadku nie dbam o wielkość bazy statystyk-bo mam ustawione polecenia crona do wykonania kompresji ich bazy bz2 i później truncate-wyzerowanie(okresowo).
Widzę jednak np. DUŻE spowolnienie w ładowaniu strony w sieci wewnętrznej firmy w przypadku jednego zewnętrznego IP i kilku gałęziach wewnętrznych(ruting-sprzętowy) jeśli użytkownik jest w innej klasie adresowej niż serwer.
Posługuje się więc wyłącznie kopiami bazy i Excelem z dopisanymi makrami do przeglądania tabel z wykresami excelowymi.
Zresztą tych samych procedur używam do czyszczenia podstawowych logów serwera: httpd-access.log, httpd-error.log(www); vsftpd.log(ftp); maillog: auth.log(ssh) itd.
Na koniec wszystkie te statystyki to fajny bajerek ALE!-trzeba się liczyć z tym o czym Ty mówisz OBCIĄŻENIE->SPOWOLNIENIE Więc czy warto?

 
wlodekp.europa.pl
as
Płacę za serwer strefa.pl i w związku z tym sumienie mnie nie gryzie gdy moja strona wyciska siódme poty z ich twardych dysków i wytapia im cynę lutowniczą na łączeniach elementów elektronicznych...
Edytowane przez as dnia 29.09.2006 10:08:45
as
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl