ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Professional Download System 1.8.5
morderca0
Witam

Chciałbym aby w tej wtyczce możliwość dodawania plików posiadali wyłącznie Admini.
Da się to zrobić?(Przepatrywałem ustawienia i nic takiego nie znalazłem).

No i jak na złość dostaję fatala w PA/Wtyczki nic się nie pojawia oprócz:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez morderca0 dnia 03.04.2012 18:23:54
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.04.2024 09:46:47
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
michael_5
Witam ponownie
Nie mogę sobie poradzić z problemem:
W PDS 1.8.5 nie da się pobierać przez użytkowników plików dodanych przez admina z serwera ani użytkownicy nie mogą wysyłać plików na serwer przez menu strony, wpis się pojawia (nazwa i pobierz, rozmiar) ale pliku nie ma a wyskakuje przy pobieraniu błąd:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Najpierw coś wyskakiwało z captcha a potem to ale z tego co widze chyba chodzi o to samo. Nadpisałem pliki na serwerze od PDS ale nic nie pomogło. Mam Fusion 7.02.04

Proszę o pomoc i podpowiedź.
 
Piotrroger
A propo postu powyżej:
Wejdź w plik /infusions/pro_download_panel/include/core.php i zmień we wszystkich wystąpieniach adres do securimage z:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

na
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

oraz z:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Jeśli chodzi o moje pytanie - potrzebuję w tej wtyczce możliwości przyporządkowania pliku do więcej niż jedna kategorii.
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Nakierować chociaż jak się za to zabrać?

Dzięki :]

userbar_sparta3.gif
 
http://spartabks.boo.pl
suchy41
Witam, tak przeglądam temat i problemy ludzi, lecz nie widzę, że nikt się nie natknął z takim jak ja. Poniżej podaje screeny z błędami, nie mam pojęcia nawet o co w nich chodzi.

www.cscrew.eu/err...nload1.png
www.cscrew.eu/err...nload2.png

Treść błędu:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Kod źródłowy:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Treść błędu:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Kod źródłowy:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez suchy41 dnia 17.08.2012 15:21:43
 
www.cscrew.eu
Piotrroger
Poszukałbyś na oficjalnym to byś znalazł :]
http://www.php-fu...rowstart=0
Czyli:
Otwieramy plik include/core.php
znajdź:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zamień na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

znajdź:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zamień na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Powinno rozwiązać problem.

userbar_sparta3.gif
 
http://spartabks.boo.pl
suchy41
Dzięki wielkie, pomogło. Jakby Autor ożył, można kliknąć pomógł.
 
www.cscrew.eu
michael_5
Zainstalowałem PDS-1.8.5 pod Fusion 7.02.05 i niestety nie chodzi tak jak powinien - niby działa ale nie chce ściągać żadnego dodanego pliku wywalając komunikat, że " nie można odczytać pliku źródłowego"( a obok wyskakuje okienko "Zapisz jako" z prawidłową nazwą pliku z serwera i pojemnością)
Czyli plik jest OK atrybuty zmieniłem a on mi mówi, że nie można odczytać pliku ?

Ktoś wie o co chodzi?

Proszę o pomoc.

Połączony z 23 sierpień 2012 12:25:
Czy ktoś może pomóc na post powyżej?

Połączony z 28 sierpień 2012 09:21:
Dalej nie wiem co jest nie tak, przeinstalowałem już cały PDP.
Może komuś pomoże taka sytuacja opisywanego problemu...w przeglądarce Chrome z kolei jak chcę pobrać jakiś plik to nie wyświetla żadnej strony tylko komunikat błędu na pustej stronie:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Proszę o pomoc.
Edytowane przez Pieka dnia 28.08.2012 10:12:31
 
lui
Mam taki problem. W ustawieniach wtyczki dałem Dozwolone komentarze: gość, w ustawieniach PF dałem Pozwolić gościom na pisanie: Tak. Ustawiłem Użyj skryptu: securimage. W komentarzach do newsów wyświetla kod potwierdzający natomiast w PDS nie widać tego kodu przez co gość nie może nic napisać. Help :]
http://www.host.8....php?did=2
 
www.lui.ugu.pl
BigLebowski
Po pierwsze: user nie może dodawać plików (nie ma w ogóle takiego linka w systemie dla usera) i wchodząc na link admina wyskakuje:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


A kategorie są..

ps. Jeżeli ktoś już się zajął tą wtyczką to mógł chociaż ją porządnie przetłumaczyć, bo to istniejące jest tak kiepskie, że masakra. Sam muszę edytować sobie wszystkie locale żeby cokolwiek z tego było. Wtyczka świetna, support dla niej - dno.
 
bogdan
Wiesz, że zaliczasz do społeczności Supportu?
Nie tylko się bierze, ale też się daje.
Edytując sobie locale pod i dla siebie, nie czujesz potrzeby udostępnienia tego dla innych?
Fakt, to ogromny problem, że musisz sam edytować pliki ...
Wnet bym Cię za to przeprosił.
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
BigLebowski
@offtop Locale to nie problem i jak tylko skończę to wrzucę, ale jakbym udostępniał jakąś wtyczkę to raczej bym udostępnił ją skończoną, a nie przerzuconą przez translator.

@temat
Jeżeli ktoś wie o co chodzi z tym brakiem kategorii to proszę pisać..
 
Pieka
W plikach, które ja robiłem nie ma nic z translatora. Nie wiem skąd Ty pobierasz paczki, ale z pewnością nie od nas.
Na stronie PDS-a masz paczkę z lokalami wykonanymi przez osobę, która nie ma z nami nic wspólnego.
Pobieraj u nas, a będzie dobrze.

PS Pliki są podpisane, więc wystarczy do nich zajrzeć.

PS 2 Treść podanego błędu jest jednakowa dla ich całego zakresu i ewentualne pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do autora tej wtyczki.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
BigLebowski
Tak, Pieka z całym szacunkiem używam Twoich locali i co któreś tam słowo jest napisane po angielsku, albo nie wiadomo o co chodzi. Sam nie lubię gdy ktoś krytykuje a sam nic nie robi, wiec zrobię to lepiej.
 
bogdan
Skoro nie lubisz, więc po co zacząłeś krytykować, nie robiąc nic?!
Ludzie na Supporcie wspierają się wzajemnie, jeśli coś nie działa, jest błędnie zrobione, starają się to razem rozwiązać, nie krytykują, sumując wsparcie w dość dosadny sposób...
Nie każdy ma wiedzę taką jak Ty i potrafi sam rozwiązać problem np. z localami.
Ja tłumacząc wtyczki sam korzystam z translatora, bo też nie jestem mocny z angielskiego, czy innego języka.
Po za tym nie ma to chyba znaczenia, jeśli ktoś ma ochotę komuś pomóc, a nie do końca mu się to udało.
Jeśli krytykują, jest to konstruktywne, a nie obrażające.
Przynajmniej ja się tak poczułem.
Pamiętaj, że wsparcie możesz dostać, a nie musisz, to dotyczy każdego z nas.
Ważny jest cel - chęć pomocy innym, a nie samo korzystanie z tej pomocy.
Ode mnie tyle, dyskusję uważam za zamkniętą w tym wątku.

PS.
Posty usunę (jutro.Grin )
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Pieka
Ostatnia o ile nie ostatnie wersje mają niedotłumaczone lokale. Ewidentnie nie dokończyłem tłumaczenia. Masz zatem szansę to zmienić.
Co do niezrozumiałych kwestii, są to wyrwane z kontekstu słowa, które dopiero na stronie nabierają sensu. Ale przecież możesz to wszystko sam przetłumaczyć po swojemu. Nikt Ci tego nie broni, a wręcz zachęcamy do tego.

Reasumując, czekamy na porządne tłumaczenie dla tej wtyczki Smile Powodzenia.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
B06US
Cześć,
Mam taki problem z wtyczką Professional Download System 1.8.5

Mam kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Który zmienia nazwę folderu w którym mają być zapisywane pliki, kod działa poprawnie.

Natomiast po dodaniu funkcji:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Wszystko działa, lecz podczas dodawania pliku w dziale materiały wyskakuje mi błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Stawiam, że funkcja zamiany na PL znaki ma winne bo bez niej działało wszystko ok.

Najpewniej stawiał bym na to:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Lecz nie mogę dojść gdzie jest błąd.

Pomoże ktoś?


PW od moderatora:
  1. Ogólna uwaga - bogdan 31.12.2012 09:36
  2. Przeniesienie posta - bogdan 31.12.2012 09:37

www.wsb2.pl Portal dla studentów
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Przekroczyłeś limit pamięci prasera na serwerze. Z tego co widzę jest dozwolone 128 MB, a wyszedłeś 20 bajtów poza granicę. Zoptymalizuj cały skrypt, wyrzuć niepotrzebne funkcje, usuwaj nieużywane zmienne.
 
B06US
Wiem że przekracza limit.
Ale w przypadku 250 innych folderów dodanych/ edytowanych wcześniej tego błędu nie ma.

Po dodaniu funkcji zamiany pl znaków na międzynarodowe. Oraz edytowaniu nazwy folderu za pomocą rename z wykorzystanie funkcji zamiany na polskie znaki. Podczas wczytywania takiego folderu wyskakuje błąd. Ale tylko podczas dodawania plików. Pobierać pliki z tego folderu można.

Mam wy edytowaną tą wtyczkę, dlatego założyłem nowy temat - bogdan przeniósł posta.
Dlatego nie koniecznie należy się sugerować wtyczką bo akurat ta część kodu za wiele nie ma do wtyczki PDS.
www.wsb2.pl Portal dla studentów
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Żeby skrypt zadziałał musisz zyskać te 20 bajtów. Możesz usunąć zmianę znaków polskich na międzynarodowe lub poszukać, jak pisałem wcześniej, nieużywanych zmiennych. Dam przykład:
Powiedzmy, że potrzebujesz danych jakiegoś użytkownika:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Masz już dwie zmienne. Jeżeli użytkownik uzupełnił cały profil to jest to dość duża ilość danych. Może nie aż tak duża, ale jeżeli brakuje Ci 20 bajtów to właśnie w czymś takim możesz tego szukać. Co należy zrobić?
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Zmienna $result zostanie usunięta i będzie miejsce dla innych, które są bardziej potrzebne niż ta, z której już nie korzystasz.
Przy obecnych serwerach i komputerach raczej się już z tego nie korzysta, ale bywa to też przydatne do innych celów.
 
B06US
Dzięki, ale już odnalazłem gdzie leży błąd.
Problem nie leżał w skrypcie o którym pisałem, a w całkiem innym miejscu.
Podczas wrzucania plików szukało folderu, który defacto nie istniał. Temu szukając tego czego nie ma, wywalało błąd. Miałem odniesienie do folderów z polskimi znakami, gdzie skrypt tworzył je bez polskich znaków. Błędnie było zdefiniowanie nazwy szukanego folderu.
www.wsb2.pl Portal dla studentów
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl