ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 17

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Przekierowanie ze strony głównej
nstn3
Bezpośrednio na moim serwerze mam zalozony katalog /f/ w którym trzymam wszystkie plik z php-fusion. Bezpośrednio na serwerze mam wiec plik index.html który przekierowuje stronkę na /f/news.php. Co mam zrobić żeaby nie używać zadnego pliku index.html i żeby nie bylo przekierowania, albo przynajmniej nie bylo tego widać, a ładowała sie od razu główna stona mojego php-fusion czyli news.php??

www.telehelp.pl
Edytowane przez nstn3 dnia 07.02.2007 21:22:32
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 17:40:10
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Strony startowe serwera są zdefiniowane w pliku httpd.config jeśli to Apache. Standardowo jest to index.html pozoztałe typu index.php itd dopisuje się w zależności co obsługuje dany serwer.
Więc w jaki sposób bez przekierowania ma być news.php-możesz sobie zmienić news na index-na ten temat lektura postów na forum jak wróżka wszystko Ci powie.
 
wlodekp.europa.pl
nstn3
nie uzywam apacha (kiedys uzywalem) tylko platnego serwera. Moj blad ze napisalem "na moim serwerze". W zasadzie który plik .php powienienem przerzucic na katalog wyżej zeby mi dzialalo? Mógłbym przerzucic np news.php i potem spróbować go edytować żeby dział razem z innymi stronami. Próbowałem tak zrobić ale coś mi nie wyszło i nie działało to taka jak powinno
 
Pieka
Nie byloby prosciej ustawic domene na katalog Fusiona?
W cPanel'u to chwila.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
nstn3
Próbowałem juz wczesniej sposobu z przekierowaniem. Nie da rady, bo wyskakuje błąd "Nie można zrealizować przekierowania do tej samej domeny!"
 
Pieka
Zle wpisujesz. Jeszcze raz mowie, ze to najlepszy sposob.
Poza tym:
1. http://www.php-fu...post_48795
2. http://www.php-fu...ad_id=8925

Oraz wiele innych tematow.
Staraj sie pierwsze szukac, a pozniej pisac, o ile zajdzie taka potrzeba.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
nstn3
poszuklaem, poszukalem, w szukajce i nie tylko. Linki ktore zapodales nie sa odpowiedzią na moje pytanie. Spróbuj teraz wejsc na www.telehelp.pl. Pokaze Ci sie katalog, w ktorym są wszystkie pliki fusiona. Jak na niego klikniesz to odpali sie cms. Co zrobic zeby nie wchodzil do katalogu a od razu przeszedl do cms'a (posrednio oczywiscie tez wejdzie do katalogu). Nie chce robic przekierowania z .php na .html, jak to zapodales w linku, bo to nie ma tu sensu. Jakis pomysł, oprócz textu w stylu poszukaj sobie.

A w ogóle problem polega nie na samym przekierowaniu tylko na tym zeby nie bylo ono widoczne, bo w porzedniej wersji, gdy korzystalem z pliku index.html bylo przekierowanie ktore trwalo 1 sekunde bo nie mozna bylo tego skrócić. ??????
Edytowane przez nstn3 dnia 07.02.2007 23:20:39
 
Pieka
nstn3 napisał/a:
Nie chce robic przekierowania z .php na .html, jak to zapodales w linku, bo to nie ma tu sensu. Jakis pomysł, oprócz textu w stylu poszukaj sobie.


Nie denerwuj mnie idiotycznymi tekstami.
Ja tez mam swoja wytrzymalosc!
Podalem Ci dwa rozwiazania, pierwsze z cPanel'em i jego funkcjami, oraz drugie z przekierowaniem w pliku, gdzie nie ma znaczenia php, czy html.
Przyklad:
1. http://pieka.ovh.org
2. http://fusion.top...

Mozesz takze uzyc przekierowania w htaccess.
Jesli Ci to nie pasuje, to poszukaj sobie w Google.
Edytowane przez Pieka dnia 07.02.2007 23:37:14
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
as
Chcesz powiedzieć, że w katalogu głównym strony:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


masz plik index.php czy tam index.html, który to plik(i) wypełniony jest zawartością, na którego treść składa się skrypt przekierowujący na adres

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


bo w katalogu /f/ masz wszystkie pliki Fusiona i to nie działa ?
as
 
nstn3
Działa, problem w tym ze to przekierowanie strasznie długo trwa i szukam sposobu zeby to ulepszyć. Sam plik index.html oprócz podstawowych tagów zawiera

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


i dzięki temu jest przekierowanie. Nie moge skorzystać z cPanelu bo to moja główna domena i nie jest to mozliwe zebym zrobil takie przekierowanie.

 
Pieka
Zapisz jako index.php i wstaw do najwyzszego katalogu.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Usun plik index.html!!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
nstn3
teraz działa szybciej. Dzięki.
 
Pieka
nstn3 napisał/a:
teraz działa szybciej. Dzięki.


To jest to przekierowanie, ktore wedlug Ciebie nie jest dla Ciebie.... (html)
No comment.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
oscar1993
Hmm a ja mam taki problem. Bo zrobiłem plik konto.php i tam jest ze pokazuje tylko rejestrację i logowanie oraz cały prawy panel ''require_once "side_right.php";" i ustawiłem to jako strone startową i jest ok. Problem tkwi w tym ze jak się zaloguje to wyskakuje mi błąd o jakiejś pętli przekierowywań.
Pytanie moje.. Gdzie ustawić zeby po zalogowaniu przekierowywało zawsze na news.php a nie spowrotem na konto.php ?
Proszę pomóżcie bo nie mogłem ni gdzie znaleść na forum tego Sad
www.yourmusic.c0.pl << zapraszam wszystkich do odwiedzin oraz rejestracji
 
www.yourmusic.c0.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl