ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Liczba gier/filmów w menu [liczba]
Johny
Witam!
Po poszukiwaniach w końcu postanowiłem napisać temat na forum. Czy ktoś mógłby napisać mi odpowiedni kod do tego żeby wyświetlało mi liczbę gier/filmów w moim zbiorze? Posiadam 2 wtyczki: movies online v6 i games online v6.

Teraz trochę dokładniej. Chodzi mi o coś takiego:
Mam sobie Nawigacje i w tej nawigacji odnośniki do kategorii gier online tj.:
Strzelanki
Strategiczne
Sportowe
Logiczne

Teraz chciałbym żeby kod pobierał mi liczbę gier i żeby ta wyświetlała się obok kategorii gier/filmów.
Strzelanki [32]
Strategiczne [23]
Sportowe [14]
Logiczne [50]

Przy okazji jeszcze czy ktoś potrafi zrobić coś podobnego do 'wyślij link znajomemu' gdzie w tabeli jest link do filmiku/gry (pobierany automatycznie) który można łatwo skopiować. Oczywiście link ten pod oknem gry/filmu.

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam! Smile (adres strony: www.fun-site.pl )
 
www.dobre-filmy.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 22:40:43
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
DJPromo
Jeśli sie nie myle to wystarczy ID z danej kategorii ściągnąć z bazy i dodać zmienną ID koło nazwy i masz Grin
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Gander
Tego nie da się zrobić uniwersalnie na panelu nawigacji, jedynie przez dodanie odrobiny kodu, ale to zmieni funkcjonalność nawigacji. można też zastosować pewien trick, ale mimo to kategorie nie mogłyby być w środku nawigacji. Ostatecznie można też pozbyć się panelu nawigacji i zrobić swoją nawigację ręcznie. ale wtedy przy każdej zmianie trzeba będzie modyfikować panel. To byłaby też najbardziej giętkie rozwiązanie...
 
gander.solutions
metaxy
uniwersalnie nie, ale jak dla Twoich potrzeb wystarczy [wersja na bezczelnego]... zawartość nowego pliku navigation_panel.php:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


to co na czerwono sprawdź sobie czy ma takie być ponieważ nie mam tego struktury tabeli, którą tam masz wykorzystaną...
 
http://blog.metaxy.eu/
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
nie mam w prawdzie tych modów ale patrzę na inne np: news, download
$cat_id wychodzi nieznana kolumna a jej nazwa przy tym zapisie = nazwie pliku linku z obciętą 1 literą przy+1 przy0=nazwa
Chyba coś nie tak where?
 
wlodekp.europa.pl
metaxy
coś chyba źle robisz bo u mnie po podstawieniu
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
wszystko jest ok i pokazuje właściwe liczby...
 
http://blog.metaxy.eu/
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Unknown column 'ews.php' in 'where clause' news []
$exist = false;
if (strstr($data['link_url'], 'news.php')) {
$exist = true;
$cat_id = substr($data['link_url'], strrpos($data['link_url'], '=') + 1);
$count = dbcount("(news_id)", "news", "news_cat = ".$cat_id);
}

 
wlodekp.europa.pl
metaxy
chyba nie zauważyłeś jednej rzeczy... to nie jest zrobione pod newsy tylko pod jego skrypt... linki z newsów nie zawierają znaku = więc nie ma takiej siły, żeby odnalazło znak =... jak pisałem jest to zrobione dla niego... więc jeśli linki są w formie game.php?cat_id=x to działa... przedumaj to...
 
http://blog.metaxy.eu/
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Fajnie przedumałem masz rację bo skąd niby miałby być numer i dlatego to obcinanie, w zasadzie wyszukiwanie = i po nim czytanie 1 znaku-zastępowanie. linki muszą być linkami bezpośrednio do kategorii
Edytowane przez wlodekp dnia 10.06.2007 16:29:29
 
wlodekp.europa.pl
Johny
Dobra to ja może z tego zrezygnuje. Szkoda żeby się coś spsuło przez moje wymysły. Ale i tak dziękuje za pomoc :]
 
www.dobre-filmy.pl
metaxy
nic się nie zepsuje Pfft wstaw sobie to co tam jest i u Ciebie będzie działać... a na 100% nic nie zepsuje się :]
 
http://blog.metaxy.eu/
bartek997343
Witam może mi ktoś to wytłumaczyć po kolej jak to zrobić. A jeszcze jedno na stronie mam rozwijane menu www.online.systal.eui nie wiem czy pod takie menu da się to zrobić? Proszę o pomoc.
Edytowane przez Pieka dnia 18.11.2009 17:56:00
Jeśli pomogłem kliknij pomógł.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl