ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Security System Infusions PL v1.7
ELO320
Dzięki wielkie za info.

Co do wtyczki to powiem że ciekawa, zobaczymy czy działa i jak działa :)
 
www.imperium-gier.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 20:54:18
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
barry
Nie mam pojecia jak ten panel zainstalowac. Moglby ktos wytlumaczyc prosciej???
 
bartek124
Nie umiesz panelu włączyć?! Albo infusiona zainstalować?! To co Ty tu robisz Grin. Instaluje się normalnie Pfft.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
barry
Umie instalowac ale w tej paczce na 1 stronie sa 2 foldery security_system i security_system_panel i niewiem gdzie je podmienic
Edytowane przez barry dnia 27.02.2008 20:17:36
 
bartek124
Nie podmienić tylko wysłać do folderu infusions.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
barry
Obydwa te foldery wyslac do infusion??
 
ryby007
Tak.
Edytowane przez bartek124 dnia 28.02.2008 06:57:19
 
www.linuxprogramy-howto.cba.pl
barry
A dziala wam ta wtyczka bo u mnie na stronie dzisiaj sie w komentarzach spam pojawil a ten system nie zadział wogóle dodam także że mam zabezpiecznie ze aby dodac komentarz trzeba wpisac sume cyfr. Czy te spamboty juz i to obeszły??
 
arturg
Wykryłem jedną wadę jak na razie tego systemu . Otóż klikając link Zapomniane hasło , wysyła się mail na np moją skrzynkę , klikam link potwierdzający i system częstuje mnie ostrzeżeniem . To bardzo nie dobrze ponieważ nie można wtedy aktywować nowego hasła . Jest na to jakaś rada ?
Aha dodam , że system wykrywa to jako próba wstrzyknięcia złego kodu i próby włamania .
 
http://www.wedkarze.info
barry
A u mnie spam pojawia sie na stronie a wtyczka nawet nie zareagowała!
 
Sony
Pojawiała się nowa wersja Security System 1.8.2 do pobrania tutaj:
http://www.bs-fus...
Oczywiście nie ma polskiego locale...Wink Ale na szczęście przybyło tylko kilka nowych linijek do przetłumaczenia.Pfft
 
Pieka
Sony napisał/a:
Pojawiała się nowa wersja Security System 1.8.2 do pobrania tutaj:
http://www.bs-fus...
Oczywiście nie ma polskiego locale...Wink Ale na szczęście przybyło tylko kilka nowych linijek do przetłumaczenia.Pfft

Mam propozycje, moze przetlumaczysz, zalaczysz plik locali wraz z oryginalna paczka (razem spakowane), a my sprawdzimy, a nastepnie dodamy do downloadu?
Jesli to problem, to zalacz sam plik nowej wersji, reszta sam sie zajme.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Sony
Niech lepiej ktoś inny to przetłumaczy... Nie jestem, aż tak dobry z angielskiego.Wink

Plik w załączniku.
Usunalem zalacznik i dodalem w poscie nizej wraz z localami i instrukcja instalacji/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 15.05.2008 18:25:44
 
Pieka
W zalaczniku cala paczka 1.8.2 PL, ktora jednak nie zostala sprawdzona pod wzgledem poprawnosci dzialania jak i tlumaczenia.
Plik przetestowany zostanie dodany do Laboratorium, zaraz jak tylko przejdzie przez Bete.
Pieka dodał/a następującą plik:
bs_secsys_v_1-8-2-pl.zip [121.88kB / 833 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 15.05.2008 18:31:22
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Sony
W załączniku umieściłem 3 przetłumaczone pliki: attack.html, filterstop.html i spamstop.html

No i jeszcze można przetłumaczyć linijkę 11 z pliku: security_system_panel/security_system_panel.php
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


I jeszcze jedna linijka 102 z locale:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
(ale to już zostało jeszcze ze starej wersji)

No i jeszcze żeby być dokładnym:
170-172
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
Sony dodał/a następującą plik:
infusions.rar [2.87kB / 784 Pobrane]
 
Jozly
Pieka napisał/a:
W zalaczniku cala paczka 1.8.2 PL, ktora jednak nie zostala sprawdzona pod wzgledem poprawnosci dzialania jak i tlumaczenia.
Plik przetestowany zostanie dodany do Laboratorium, zaraz jak tylko przejdzie przez Bete.


- Czy do poprawnego działania wtyczki muszę tworzyć nowy, dostępny publicznie panel, czy też wystarczy zainstalować i zmienić maicore.php?

- Czy można działaniem wtyczki (po modyfikacji) objąć również rejestrację w newsletterze dla niezarejestrowanych?

Wiadomość doklejona:
Jozly napisał/a:
Pieka napisał/a:
W zalaczniku cala paczka 1.8.2 PL, ktora jednak nie zostala sprawdzona pod wzgledem poprawnosci dzialania jak i tlumaczenia.
Plik przetestowany zostanie dodany do Laboratorium, zaraz jak tylko przejdzie przez Bete.


- Czy do poprawnego działania wtyczki muszę tworzyć nowy, dostępny publicznie panel, czy też wystarczy zainstalować i zmienić maicore.php?

- Jak działaniem wtyczki (po modyfikacji) objąć również rejestrację w newsletterze dla niezarejestrowanych?


Odświeżam, bo pojawił się problem:
Po zainstalowaniu wtyczki admin hostingu sygnalizuje, że serwer jest zbyt obciążony. Czy może to mieć związek z działaniem tej wtyczki, czy generuje ona dużo zapytań do bazy? Czy szukać innej przyczyny zbytniego obciążenia?
Edytowane przez Jozly dnia 24.11.2009 17:51:25
 
http://www.szkola.firmowa.eu
radzio_chan
Pojawiła się wersja Security System 1.8.7 i brak polskiego tłumaczenia do pliku english_proxy.php? Może ktoś takie posiada?
 
http://www.starfm.biz
Ulpnik
arturg napisał/a:
Wykryłem jedną wadę jak na razie tego systemu . Otóż klikając link Zapomniane hasło , wysyła się mail na np moją skrzynkę , klikam link potwierdzający i system częstuje mnie ostrzeżeniem . To bardzo nie dobrze ponieważ nie można wtedy aktywować nowego hasła . Jest na to jakaś rada ?
Aha dodam , że system wykrywa to jako próba wstrzyknięcia złego kodu i próby włamania .



Mam ten sam problem i odpowiedzi brak

Wiadomość doklejona:
Witam hmm i cóż czyżby nikt nie wiedział jak to skonfigurować by nie blokowało e-mal z przypomnieniem hasła a może każdy wie tylko nie chce napisać Smile

Wiadomość doklejona:
Sad Ej no zlitujcie się siedzę nad tym trzeci dzień i nie wiem pomóż ktoś no Sad
Edytowane przez Ulpnik dnia 25.01.2010 13:26:27
 
eldiablo
Wyszła nowa wersja w ubiegłym tygodniu: System security v1.8.9
 
http://dropdire.pl
jokernd
Witam.

Mam pewien problem związany z aktualizacją Security. Po wgraniu nowej wersji wyskakuje mi taki komunikat na górze strony:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Nie za bardzo wiem co to może być i czym to ugryźć, może pomożecie. Problem znika tylko jak się zaloguję na konto admina. Bez logowania lub logując się na zwykłego usera problem wyskakuje.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl