ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
[MOD] Galeria + Highslide&Lightbox
Lukiqq
Na wstępie pragnę podziękować kilku użytkownikom: Pieka, Wooya, Gander, pomogli mi oni stworzyć nowego, myślę, że interesującego moda galerii. Używa on efektu Highslide(można otwierać parę obrazów na raz, przenosić je, powiększać) oraz Lighboxa podczas podglądu pojedyńczego zdjęcia. Mam nadzięję, że się Wam spodoba, czekam na opinie :)


Mod do zobaczenia na mojej stronie
http://itvortal.pl


Co musimy zrobić:

Najpierw dodajemy poniższe linijki do subheader.php w sekcji head:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Jak widzicie lighbox i highslide znajdują się w osobnych katalogach w Includes.


W załączniku jest plik photogallery.php, zastępujemy nim stary plik z głównego katalogu. W paczce znajduje się również katalog Highslide oraz Lightbox(wersja z autoresizem), wrzucamy je do do naszego Includes. Obramowanie miniaturek i reszta wyglądu kontrolowana jest z pliku highslide.css

Do photogallery wprowadziłem parę zmian odnośnie wyglądu, by pasował do mojego thema, tak więc jak coś to pozostaje Wam dostosować go pod siebie, głównie chodzi 'class='.
Lukiqq dodał/a następującą plik:
galeria-mod-hsandlbv2.rar [139.99kB / 1061 Pobrane]

Edytowane przez Lukiqq dnia 25.02.2008 22:38:57
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 24.04.2024 10:45:30
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Qbol
obrazki mi sie nie chcialy w ogole otwierac ale to chyba przez ten twoj hosting Smile
3esc.
 
dex
Jak dla mnie bomba Smile Potestuje u siebie i jak coś to dam znać o wynikach Smile

MOJE STRONY W PHP-FUSION
| ARMAGEDDON CORP | PUG Bielany | W3C-PHPFUSION.ORG |
 
http://armageddoncorp.eu
Lukiqq
@Qbol co Ty chcesz od mojego pięknego hostingu za 99zł/rok? Wink Przecież działa Smile
Edytowane przez Lukiqq dnia 07.07.2007 13:04:33
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
h
Za[cenzura]site bez wachani instaluje to u siebie!!!. pzdr
Jeżeli czegoś nie ma w Google to nie istnieje - Bill Gates
 
fatboy
troszke wolno chodzi u autora postu, ale modzik pierwsza klasa, podziekowac! Wink

edit: niestety nie dziala pod IE Frown
Edytowane przez fatboy dnia 07.07.2007 14:25:04
 
fatboysite.net
Piotrek
Jak najbardziej świetny mod. Powodzenia w dalszej pracy przy nowych MOD-ach!

Pozdrawiam
 
Konto ukryte
hehe bajer Grin brawo rodacy Grin
bobma a kto nie ma tego u siebie ten traba Grin hehe
 
arlid
Tak djgomez zgadza się. Wszystko cud, miód i kremóweczki tylko mam pytanko. Ładowanie zależy od rozmiaru zdjęcia zgadza się?
 
jantom
Nie działa pod Operą. Dla mnie to ogromna wada.
 
http://jantom.info
Lukiqq
Już wszystko działa pod Operą Smile Uaktualniony załącznik w 1 poście (V2). Enjoy!
Edytowane przez Lukiqq dnia 07.07.2007 22:03:02
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
zezol
Ja to już nie mam tu nic do gadania, wszyscy napisali wszystko za mnie Grin Tego się raczej nie opisuje(bo to galeria), na to się raczej patrzy Grin A efekty pracy widać gołym okiem...Wink
Co Wy mówicie, działa na Operze, Firefoxie i 'nawet' na IE Wink Tylko na Firefoxie widać ten kursor-lupka, taka mała uwaga Wink
 
Lukiqq
Być może da się coś z tym zrobić(z lupką), cieszę się, że wszystko działa. Za chwilę siądę i jeszcze trochę z tym pokombinuję.
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
Arecki
Mi działa ok, w IE, FF i Operze, tyle, ze druga galeria potraciła i zdjęcia i miniaturki
 
www.kruklanki.net.pl
Lukiqq
A drugiej galerii to ja nie mam, musialbym zobaczyć jak ona jest zbudowana ;]
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
tomaszziemann
Lukiqq super modzik! Smile Pod Operą działa - dla mnie to najważniejsze, bo z niej tylko korzystam. Jednak w IE7 obrazek otwiera się w nowym oknie w zwykły nieaktrakcyjny sposób. Gdzie może tkwić błąd?
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
jantom
Po poprawce zaczęło działać i pod Operą. Sam mod jest całkiem ciekawy.
 
http://jantom.info
tomaszziemann
jantom napisał/a:
Po poprawce zaczęło działać i pod Operą. Sam mod jest całkiem ciekawy.

Pobrałem już po poprawce i FF i Opera chodzą świetnie, a IE7 nie!
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
Lukiqq
Pod IE wszystko działa Smile Problemem są tu "zabezpieczenia" IE - śmiesznie to brzmi Wink Bynajmniej, włączcie IE, nastepnie w nim 'Narzędzia'/'Opcje internetowe', zakładka Zabezpieczenia(bezpieczeństwo) - nie wiem, mam wersje angielską, na samym dole, pod suwakiem po prawej stronie przycisk 'Poziom użytkownika' czy coś takiego, bynajmniej obok 'Domyślnego'. Pośród miliona radiobuttonów odnajdźcie "Skrypty" lub podobnie, pierwsza opcja w tym dziale to będzie 'Aktywne skryptowanie' lub podobnie, to ma być na 'Włączone'. Po tym klikamy OK i przechodzimy do zakładki 'Zaawansowane', tam klikamy przycisk 'Przywróć domyślne ustawienia', najlepiej też kliknąć 'Reset' by wyczyścić wszystkie śmieci z cache przeglądarki(to już jak kto chce). Jeśli to po tym nie zadziała to musicie zmniejszyć ogólny poziom "zabezpieczeń" Wink w IE. U mnie chodzi więc u Was też powinno. Czekam na opinie!
Edytowane przez Lukiqq dnia 08.07.2007 14:50:50
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
tomaszziemann
Dzięki Lukiqq, pomogło użycie Resetu do czyszczenia ustawień przeglądarki.
Pozdrawiam.
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl