ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Panel logowania oraz inne skrypty umieszczone w logo (header)
bagster
Dalej nic :/

Zrobiłem tak jak mówisz Pieka, edytowałem skrypt, wkleiłem go w drugim polu w BANNERACH , następnie wybrałem podgląd i wszystko ładnie pokazywało (avatara itd.), ale po zapisaniu nic się nie zmieniło. :/
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 09:31:24
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Drugi raz napisales, ze nic sie nie zmienilo, ale nie wyjasniles pod jakim wzgledem. Co to znaczy, ze nic sie nie zmienilo? Nic nie dziala, nie ma awatara, czy nie ma zastepczego awatara? Pisz jasniej i podaj adres strony, najlepiej w profilu oraz dane konta testowego, zeby mozna bylo sprawdzic.

Swoja droga byc moze nie zapisujesz danych, tylko tak Ci sie wydaje. Wstaw tam cos innego i zapisz. Jesli pokaze sie zapisane to ponownie edytuj i zastap podanym kodem i sprawdz.

Edit: Chwila, chwila, ja juz chyba lapie, co Ty chcesz osiagnac... Wstawiasz kod do pola nr2 bannerow i liczysz na to, ze pojawi sie awatar w standardowym panelu uzytkownika? Napisz prosze, ze zle dedukuje...

PS Konto testowe, czyli Test55 mozesz usunac.
Edytowane przez Pieka dnia 18.05.2011 17:52:15
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
bagster
"Edit: Chwila, chwila, ja juz chyba lapie, co Ty chcesz osiagnac... Wstawiasz kod do pola nr2 bannerow i liczysz na to, ze pojawi sie awatar w standardowym panelu uzytkownika? Napisz prosze, ze zle dedukuje..."



Właśnie o to mi chodzi.
Na 1 stronie tematu użytkownicy mówili, aby wstawić to do bannerów i nic więcej, więc tak zrobiłem i nic :/

Pieka, mógłbyś powiedzieć, co dalej mam z tym zrobić ?
Edytowane przez khaman dnia 19.05.2011 12:24:07
 
Pieka
Pomysl nim cos zrobisz, prosze... Jak mozesz miec awatar w panelu, skoro go tam nie wstawiasz? Temat dotyczy wstawiania skryptow w header, a nie awatarow do paneli.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
bagster
Do headera też próbowałem, ale też nic i tą samą metodą :/
 
Pieka
bagster napisał/a:
Do headera też próbowałem, ale też nic i tą samą metodą :/

Poniewaz Twoja skorka tego nie umozliwia. Wystarczylo przeczytac uwaznie bieazacy temat aby sie przekonac, ze nie kazda jest do tego przystosowana. Czesc skorek ma osobne tematy dotyczace dodania funkcji showbanners, wiec w razie potrzeby nalezy isc za ich przykladem.

PS Odnosnie tego, o co pytasz caly czas, jest osobny temat dotyczacy wstawiania awatara do panela uzytkownika. Prosze poszukac zamiast mieszac w tematach, ktore nie dotycza tego, co chcesz osiagnac. W przeciwnym razie przestanie byc milo. Wystarczajaco chaosu juz tu wprowadziles.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
maciejgo
Witam.Mam problem z wstawieniem ów panelu w headerze.Próbowałem poprzez plik theme.php i przez PA ale nie udawało mi się.Kilka godzin próbowałem to zrobić,przeglądałem wasze tematy i nadal nic,więc postanowiłem się o to zapytać.Oto mój plik theme:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Jeśli można prosiłbym o panel z avatarem i z tłem.Pozdrawiam i z góry dziękuję.
 
paweleme12
Witam, wszystko u mnie się zgadza, lecz nie wiem w jakim miejscu dodać showbanners, w theme.php. Proszę o szybką odpowiedź.

theme.php

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Drecha dnia 17.10.2011 18:40:23
 
Chemikpil
Ogólnie za header odpowiada ta cześć co jest po //Header
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

To tutaj szukaj miejsca gdzie chcesz to wstawić.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
paweleme12
Tak wiem, ale chodzi mi, o panel logowania w górnym prawym rogu. Właśnie nie wiem, gdzie wstawić to showbanners, bo jak sam wstawiam to wychodzi mi to w złym miejscu, i cała skórka się komplikuje..
 
drazdzol
Witam, gdzie powinienem wpisać wartość i w jaki sposób(pixelami?np "20px" ) aby panel logowania przesunął się w lewo? http://sod-clan.c... . Fragment theme_functions_include.php odpowiadający za showbanners:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Z góry dziękuje.
 
Klubowo
Wejdź tam gdzie masz ten cały kod odpowiadający za ten box z logowaniem.

Znajdź tam:
<div style="float: right;">

Zmień na przykład na:
<div style="float: right; margin-right: 25px;">
 
drazdzol
Niestety nie działa, panel dalej jest w tym samym miejscu. Sad
 
Klubowo
Podaj kod panelu logowania.
 
drazdzol
Panel logowania jest bartka124, przerobiony przez Pieke.
Niestety po zedytowaniu wyskakuje bład pliku theme_functions_include.php.
Edytowane przez drazdzol dnia 27.12.2011 09:07:57
 
Klubowo
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Testowane i dziala,margines znajduje się w 4 lini i 16 a jest to 25px.
 
drazdzol
Ale dla gościa Panel logowania dalej jest w tym samym miejscu, dopiero po zalogowaniu się panel użytkownika jest tam gdzie ma być.

Połączony z 27 grudzień 2011 10:44:
Ale dla gościa Panel logowania dalej jest w tym samym miejscu, dopiero po zalogowaniu się panel użytkownika jest tam gdzie ma być.
EDIT:
Sorry, jest dobrze, wielkie thx. Smile
Edytowane przez drazdzol dnia 27.12.2011 10:44:52
 
khaman
Co regulamin pisze o pisaniu posta pod postem? 4 kreska będzie ostatnia, myśl co robisz.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Taex
Ja mam z kolei problem z wyświetlaniem informacji o nowych prywatnych wiadomościach. Taka linijka za to u mnie odpowiada:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Informacja o nowej wiadomości pojawia się tylko jak jestem w panelu administratora. Co ciekawe jak włączę panel użytkownika w panelach to działa normalnie cały czas.

Jak to przerobić aby działało bez włączone panelu użytkownika?
 
xtremes
Spróbuj w ten sposób, powinno działać ;)
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl