ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Instalacja Google Analytics
ELO320
@eldiablo co ty sie uparłeś na modyfikację tego kodu? Ten co podał lukeboss jest poprawny wystarczy zmienić w pierwszej linijce " na ' i działa i wstawićgo w plik.

Fragment kodu należy skopiować i wkleić na stronie internetowej, bezpośrednio przed tagiem zamykającym </head>*. Jeśli strony w witrynie są generowane z szablonów, wstaw kod bezpośrednio przez tagiem zamykającym </head> w pliku zawierającym sekcję <head>. (Większość witryn używa jednego pliku do obsługi wspólnych treści, więc umieszczanie fragmentu kodu na wszystkich stronach najprawdopodobniej nie będzie konieczne).

Jedną z głównych zalet asynchronicznego fragmentu kodu jest możliwość umieszczenia go na górze dokumentu HTML. Zwiększa to szanse na wysłanie sygnału śledzenia przed opuszczeniem strony przez użytkownika. W sekcji <head> zazwyczaj umieszcza się kod JavaScript, a w celu osiągnięcia najlepszych wyników zalecamy umieszczenie kodu na dole sekcji <head>.


Nie wiem może w footer.php też działa, napisali tak to to zrobiłem Smile.
Edytowane przez ELO320 dnia 16.06.2010 12:50:22
Wciśnij pomógł! To nie gryzie!
 
www.imperium-gier.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 17:13:14
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Danielp010
..........
Edytowane przez Danielp010 dnia 22.10.2010 21:24:40
 
Legionista24
Także chciałbym dodać kod Google Analytics do swojej strony PHP-Fusion.

Obecnie kod wygląda tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


W jakiej postaci należy go wkleić? Próbowałem wkleić na początek dokumentu j/w, ale niestety nie działa.
 
Pieka
Wstaw to w formie podanej przez Gandera w drugim poście bieżącego tematu, z tym, że w pliku footer_includes.php, który znajduje się w katalogu includes. Do tego m.in. służy ten plik.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Legionista24
Wszystko gra! Serdecznie dziękuję za szybką pomoc.
 
kamildnb
Jeden mówi żeby wstawić w footer.php, drugi w head.php, a trzeci w footer_includes.php

.., i kto tu ma racje?Shock
Edytowane przez kamildnb dnia 13.01.2019 23:09:54
 
Apis
Wszyscy. Z tym, że nie ma takiego pliku jak head.php - jest header.php, header_includes.php Smile

Gdybyś podał swoją wersję PHP-Fusion - można byłoby np. zasugerować to: https://www.php-f...ost_144436

Należy ponadto pamiętać, że bardzo istotne są znaki " (cudzysłów) lub ' (apostrof) przy wklejaniu wszelkich kodów do plików .php
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
kamildnb
Zainstalowałem seo_friend_panel, zmieniłem MyISAM z TYPE na ENGINE, wkleiłem kod w miejsce z opisem "Kod śledzący:
Google Analytics", ale po 10h google nadal nie nalicza.

Drogi Apisie, czy po dodaniu w panel będzię to chodziło jak trzeba? Czy lepiej bezpośrednio, ręcznie wkleić w plik?
 
Apis
Instrukcja Google przewiduje, że kod powinien byc po tagu <head>. Aby to spełnić - odszukaj w katalogach themes/templates plik header.php. W nim odszukaj linię:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i zaraz po niej wstaw Twój kod Google Analytics:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Oczywiście zmień na właściwe (Twoje) id=GA_TRACKING_ID.
Zauważ, że w drugiej linii zmieniłem cudzysłowy na apostrofy. Cudzysłowy w tym przypadku (i niemal w każdym pliku .php) mogą być tylko po echo" i na końcu ciągu.
Kopiowanie i wklejanie kodu bez tej poprawki skutkuje błędami lub całkowitym rozwaleniem strony.

Sprawdź czy moja podpowiedź działa, bo ja jestem na dodatki Google obrażony i ich nie mam B)
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
kamildnb
Niestety po wklejeniu kodu w seo_friend_panel nadal nie nalicza statystyk Sad Teraz Apisie przetestuję Twój pomysł, ale na efekty chyba trzeba będzie poczekać do 24h
 
Apis
Czyli wkleiłeś kod w panel? Strasznie zagmatwane są Twoje posty a linka do Twojej strony jak nie było - tak nie ma. JAsnowidze są na feriach zimowych Grin
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
kamildnb
Chodziło mi o tą wtyczke Bogdana https://www.php-f...ost_181246

I niestety nie działa, ale wklejałem tam jako oryginalny kod, nie zmieniałem cudzysłowów na apostrofy tak jak Ty.... wkurzyłem się i zrobiłem wg Twojej instrukcji i po wielu męczarniach zadziałało od razu, nie trzeba było czekac X godzin, także WIELKIE dzięki za pomoc!

Teraz pytanie jak dodać pkt za pomoc? Bo jak klikam w "pomógł" to zamiast dać Ci pkt, wyświetlają się tematy za które zostałeś odznaczony
 
khaman
Wszyskto jest napisane w regulaminie.
Autorzy tematów, moderatorzy i administracja witryny mają prawo wyróżniać, w ich opinii przydatne, wiadomości na forum oraz oznaczać je jako przydatne.

Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl