ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Losowa fotka v7 - slideshows random photo panel
jacolsz
jonkowo.pl
Edytowane przez Pieka dnia 28.10.2008 18:39:11
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.04.2024 13:10:02
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Zmien skorke na jakas inna np. Gillette i sprawdz.

Edit: Zainstaluj ten panel. Jesli juz to zrobiles, to odinstaluj i ponownie zainstaluj. W razie, gdyby nadal nie bylo efektu, sprawdz wczesniejsze wersje dostepne w tym temacie.
Edytowane przez Pieka dnia 28.10.2008 19:24:47
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
jacolsz
Niestety dalej nie działczy...
Edytowane przez Pieka dnia 28.10.2008 19:26:17
 
Pieka
Napisalem post wyzej, co masz zrobic. Ty w ogole masz tam pliki, bo wyglada to na pusty panel.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
shaiboos
Klikam na miniaturkę wyświetlaną w panelu losowej fotografii i przenosi mnie do tejże fotografii do galerii. A jak zrobić, żeby po kliknięciu na miniaturkę otwierało się zdjęcia za pomocą HS Gallery? Lub zamiast samego zdjęcia, żeby otwierał się album, z którego pochodzi te zdjęcie - również w HS Gallery.
 
www.bialo-zieloni.pl
piOOtrek_93
Ja mam problem, erzuciłem pliki na serwer i w PA ani we wtyczkach ani w panelach nic sie nie pokazuje, więc jak to zainstalować?Frown
 
Pieka
piOOtrek_93 napisał/a:
Ja mam problem, erzuciłem pliki na serwer i w PA ani we wtyczkach ani w panelach nic sie nie pokazuje, więc jak to zainstalować?Frown

Wstawic na serwer katalog panela, a nie panel w panelu.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Tazzz
Sorry ale nie złapałem Pieka Twojej podpowiedzi Frown Też mam problem z instalacją tego panelu i też go nigdzie nie widzę w PA po przeniesieniu do katalogu głównego strony. Pewnie coś źle robię, tylko nie wiem co... całą zawartość folderu random_photo_panel (pobranego z działu downloadu) załadowałem do folderu infusions i nic :-(
Z góry dziękuję za pomoc
Edytowane przez Milka dnia 14.11.2008 19:40:21
 
piotrek199214
A na pewno wersje v7?
Proszę pamiętać że najcześciej jak się pobierze z działu download to jest parę folderów i po przejściu przez nie masz dopiero ten z wtyczką co się wrzuca.
Edytowane przez piotrek199214 dnia 14.11.2008 15:30:38
Pomogłem Ci? Wystarczy podziękować i oznaczyć post jako pomocny pomogl[1]_1.png
Tanie tworzenie wtyczek, masz problem napisz.
 
www.piocom.eu
Tazzz
Wydaje mi się, że właściwa - pełna nazwa to: PANEL-Random_Photo_Panel[7.00.00]-1.0
 
Pieka
Tazzz napisał/a:
Wydaje mi się, że właściwa - pełna nazwa to: PANEL-Random_Photo_Panel[7.00.00]-1.0

Nie, to jest nazwa calego katalogu zawierajacego wszystkie pliki paczki. Na strone, a scislej do katalogu infusions wstawiasz TYLKO katalog slideshows_random_photo_panel.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Tazzz
Tak też zrobiłem ale folder wrzucony do infusions nazywa się random_photo_panel - mimo to nie działa.
 
Pieka
Tazzz napisał/a:
Tak też zrobiłem ale folder wrzucony do infusions nazywa się random_photo_panel - mimo to nie działa.

Mylisz panele, poniewaz biezacy temat jest poswiecony wtyczce slideshows_random_photo_panel, ktora jak kazda wtyczka wymaga instalacji. To co Ty podajesz jest panelem i wymaga tylko i wylacznie wlaczenia w zarzadzaniu panelami. Nastepnym razem przed instalacja zapoznaj sie dokladnie z nazwami i opisami plikow.
Edytowane przez Pieka dnia 15.11.2008 21:12:07
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
virusxd
A czy plik panelu nazywa się "random_photo_panel.php" ? Pfft

PS: Nie polecam edycji domyślnych nazw. Bo wtedy w linkach należy również zmieniać nazwę folderu.
 
www.deeveris.com
Tazzz
Uuuups, faktycznie, przepraszam.
 
JackoS
Ja chciałbym zrobić co innego: wtyczka działa poprawnie, tyle że zdjęcia mają białe tło... chodzi o to, czy nie da się zrobić tak, żeby to tło było przezroczyste, albo żeby dopasowywało się to koloru thema?
(Skórka Fumaeleon ma opcje zmiany koloru strony)

Sytuacja wygląda tak:
img216.imageshack.us/img216/760/fotkakx3.jpg

Wtyczka ma opcje administracji... da się tam ustawić kolor tła, ale gry zmienię kolor skórki z panelu zrobi się jedna wielka plama... ale jak zrobić, żeby było przezroczyste?

EDIT: Po wpisaniu czegokolwiek do pola z kolorem HEX tło faktycznie jest przezroczyste, tyle, że obrazki nakładają się jeden na drugi :/ Da się tego uniknąć?
Edytowane przez JackoS dnia 05.01.2009 19:39:04
 
witbike
Dołączam się do pytania. Z tym że najbardziej odpowiadałoby mi aby panel dopasowywał się do wielkości zdjęcia, i żeby nie było widać wcale tego zielonkawego tła.
http://img71.imag...675kx1.jpg
 
BenLomax
Hej, chciałbym dodać ramkę do wyświetlanych zdjęć -
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
dla efektu fade.
Pomożecie? :)
 
JackoS
Można prosić o wskazówkę w jaki sposób przeedytować pliki w tym modzie, żeby po kliknięciu na miniaturkę przenosiło nas do albumu z którego ona pochodzi a nie do konkretnego zdjęcia? Przydało by się to wiedzieć...
 
pijar
Jak zrobić aby zdjęcia się same zmieniały co kilka sekund, u mnie zmieniają się dopiero po od świeżeniu.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl