ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wysłanie e-maila z Twoimi danymi nie powiodło się
kozuya
Wysłanie e-maila z Twoimi danymi nie powiodło się, skontaktuj się z Administratorem strony.

A więc mam problem nie działa mi rejestracja ale tylko jak jest włączone "Korzystać z weryfikacji e-mailem?"

Od czego to może zależeć serwer,skrypt?
Edytowane przez Pieka dnia 11.02.2009 16:16:49
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 14:35:43
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
kozuya napisał/a:
..Od czego to może zależeć serwer,skrypt?

Zalezy w zasadzie tylko od serwera, a jak sam widzisz, Twoj nie udostepnia takiej uslugi.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
virusxd
Pieka ma rację, niektóre serwery nie udostępniają wysyłania anonimowych maili albo wcale nie można korzystać w funkcji mail()

Radzę zapoznać się ze szczegółami hostingu.
 
www.deeveris.com
ELO320
Ja mam pytanie odnośnie tematu.
Mam v7.00.05 i po rejestracji i wysłaniu zawartości formularza, mail aktywacyjny nie przychodzi na e-maila. Serwer to nazwa.pl. Sprawdzałem odzyskiwanie hasła i mail z nowym dochodzi na e-maila. O co kaman? Bo mi się skończyły pomysły.

pozdro
 
www.imperium-gier.pl
Pieka
Masz dwie mozliwosci:
  1. Namieszales w pliku register.php i teraz nie dziala wysylka e-maili.
  2. Sprawdzasz na koncie, ktore robi spory przesiew nadchodzacych e-maili. Nalezy sprawdzic folder spamu.

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
ELO320
Hmm już rozwiązałem to, poczta gmaila chyba nie bardzo lubi tego typu maile, a na wp działa. Dziwne to, same cuda.

Dzięki i pozdrawiam.
Edytowane przez Pieka dnia 11.02.2009 23:01:28
 
www.imperium-gier.pl
Parsifal
Mam podobny problem ale w ogóle nie wysyła maili.

Mimo, że wyświetla komunikat o poprawnym wysłaniu.

Serwer obsługuje na pewno funkcje mail

Nadpisywałem już cały folder includes i pliki contact.php - register.php

Doradźcie co jeszcze można zrobić

Jest to czysta instalacja - nawet nic nie edytowane jeszcze.

Kasować - kasować - jeszcze raz kasować - Pieka danke



P.S. powyższe porady nic nie dają.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 17.11 - 16:39

Edytowane przez Parsifal dnia 17.11.2009 23:30:28
 
Pieka
Skoro juz wiesz, ze Twoj serwer nie obsluguje wysylania e-maili, zainteresuje sie tematem traktujacym o ich wysylaniu za pomoca zewnetrzego serwera, co rowniez jest wspierane: http://www.php-fu...d_id=23098
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Parsifal
Pieka - właśnie nie. On obsługuje na 100%. Wcześniej miałem extreme fusion na tym samym adresie i było ok. Nawet sam zrobiłem szybko formularz i wszystko dochodzi normalnie. Ale nie to z php fusiona.
 
Pieka
Zakladam, ze poza nadpisaniem plikow nowymi, pochodzacymi z oryginalnej paczki PHP-Fusion v7 nic nie robiles?
Prosze adres strony + konto do sprawdzenia opisanej sytuacji. W glownych ustawieniach podaj moj adres e-mail, widoczny w moim profilu na Supporcie. Sprawdze pierwsze to, a nastepnie bedziemy myslec dalej.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Parsifal
Podałem na PW. Mail już ustawiony.
Wczoraj wgrałem i zainstalowałem od nowa, z najnowszej paczki. Więc pliki są w oryginalnej nie zmienianej postaci.
 
Pieka
Wszystko, co bylem w stanie sprawdzic na stronie, sprawdzilem i moim skromnym zdaniem:
  1. Serwer kolejkuje maile i aktualnie z nieokreslonych przyczyn nie wysyla ich.
  2. Serwer jest uszkodzony, co w sumie pokrywa sie z punktem pierwszym.
  3. Serwer blokuje wysylanie maili z Twojego konta.

Dlaczego powyzej wymieniam caly czas serwer? Komunikaty na stronie swiadcza o tym, ze wiadomosci sa wysylane z poziomu naszego skryptu. Pozostaje zatem kwestia wlasnie serwera, poniewaz w rzeczywistosci z blizej nieokreslonego powodu nie wychodza poza niego. Fakt ten warto zglosic administracji hostingu.
Testowo (a nuz to bedzie to) mozesz zaktualizowac PHPMailer do najnowszej wersji, czasami to pomaga przy specyficznych ustawieniach serwerow. Opis znajdziesz w tym temacie: http://www.php-fu...d_id=22688
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lukassus
Ja mam przedziwną sytuację.

Najnowsza paczka PHP-Fusion (28.12.2009)
hosting: home.pl

Maile ze strony przez formularz kontaktowy są wysyłane poprawnie.

Natomiast jest problem z rejestracją nowych użytkowników. Próby rejestracji były z różnych komputerów i przeglądarek, i za każdym razem pojawia się komunikat:

Rejestracja nie powiodła się.

Wysłanie e-maila z Twoimi danymi nie powiodło się, skontaktuj się z Administratorem strony.


Adres strony w moim profilu.

W czy może być problem?

Wiadomość doklejona:
skontaktowałem się z BOK home.pl i oto informacje, które uzyskałem:

Proponuje uzyskac informacje najlepiej od producenta jakie sa wymagania techniczne lub jak powinen byc skonfigurowany serwer aby poprawnie maile byly wysylane. Jezeli nie moga Panstwo uzyskac takich informacji, to prosze sprobowac uzyskac informacje jaki plik odpowiada za wysylanie maili.


Proszę o informację:
- jakie informacje techniczne musi spełniać serwer;
- który plik odpowiada za wysyłanie maili?


Dzięki!

Oczywiście wrzucę tutaj info, jak sprawa się potoczyła. Myślę, że w przyszłości wszystkim użytkownikom serwera w home.pl może się przydać.
Edytowane przez lukassus dnia 04.01.2010 17:56:10
 
biebrznieci.com
infodaro
Witam jest bug w tej wersji phpFusion w klasie generującej funkcje do wysyłania maila mail() jako pierwszy parametr podawany jest adres odbierocy jakie bylo moje zdziwienie kiedy wywolujac zwykle echo okazalo sie ze gdzies po drodze klasa wykasowala nazwe hosta i przesyla jedynie loginSmile

Czyli adres email wyglada tak .... : twoj_loginSmile

Strona nie generuje bledu bo mail sie wysyla tylko ze na serwerze pocztowym generuje sie wyjatek ze adresat nie istnieje i albo mail jest usuwany lub trafia do kwarantanny...

Pozdrawiam
 
kimip
home.pl udostępnia własne skrypty do wysłania maili, proponuję poczytac dokumentacje dot. formmaila
 
DuDi89
Witam, również mam problem z contact.php, wygląda to tak że jeżeli w rubryce mail wpisze jakiś obojętnie jaki adres to wyskakuje - niepoprawny adres mail, a jak wpisze adres na który się wysyła maila to mail się wysyła. Jak to mogę rozwiązać?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl