ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Różne style dla różnych paneli
Amaru
Na samym wstępnie chcę przeprosić jeżeli temat ten umieściłem w nieodpowiednim miejscu, jest on powieleniem innych tematów lub popełniłem jakiekolwiek inne uchybienia przy zakładaniu tego tematu. Przypis "złamana licencja" przy moim profilu już powinien być usunięty - wzięło się to z niepodlinkowanego napisu php-fusion w moim Theme, co już zostało poprawione.

Potrzebuję pomocy przy stworzeniu różnych wyglądów do różnych paneli. Strona jest oparta na CMS php-fusion wersja 4.4.8. Theme praktycznie był robiony od podstaw (grafika moja robota, za składanie zapłaciłem). Jednak ostatnimi czasy zabrałem się za modyfikowanie mojej strony. Oto dokładny adres:

http://www.pacsli...e/news.php

Moim problemem jest to, że nie potrafię stwożyć odrębnego stylu dla panelu górnego (rotator obrazków we flash'u, JW Image Rotator 3,14). Ma ona taki sam styl co panele boczne, przez co atrakcyjnośc strony znacznie traci - niedopasowane tło, niewyśrodkowane.

Chciałbym wyśrodkować górny panel i zmienić w nim tło jednocześnie nie zmieniając wyglądu paneli bocznych(ten z rotatorem i napisem "Najważniejsze newsy i nowości na stronie:"Wink. Czy ktoś potrafiłby to zrobić albo wytłumaczyć?

Aha tutaj jeszcze podam adres do pliku css, może pomoże w wyjaśnieniu mojego problemu:

http://www.pacsli...styles.css (.openside jest odpowiedzialny za wygląd paneli chyba)

Próbowałem tworzyć nowe style i nadać je panelowi górnemu ale nie spotkało to się z zamierzonym rezultatem. Tak więc do Was kieruję prośbę o pomoc.

PS. Mam nadzieję, że czytelnie opisałem powstały problem, szukałem na forum odpowiedzi ale albo nikt nie poruszył podobnej kwestii albo coś przeoczyłem. Forum jest rozległe i ciężko jest zapoznać się z każdym tematem.

W razie niejasności dotyczących wyjaśnienia mojego problemu proszę pisać w tym temacie.

Z góry dziękuję, Amaru.
Edytowane przez Pieka dnia 22.11.2008 23:30:54
 
www.pacslife.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.04.2024 16:14:29
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
DJPromo
Oki to zaczynamy :) Pokaże to na przykładzie thema Gillette.

Pierwsze co robimy to kopiujemy funkcje opentable i closetable w pliku theme.php i dodajemy je zmieniając ich nazwę np: na opentable1 i closetable1.

Teraz szukamy w tej naszej nowej funkcji:
-capmain-left
-capmain
-capmain-right

zamieniamy je na:
-capmain-left1
-capmain1
-capmain-right1

Teraz dalej plik styles.css, szukamy:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy CSS

i zamieniamy na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy CSS

Adresy do nowych plików zmieniamy na swoje:
  1. nowy_side-right.gif
  2. nowy_cap.gif
  3. nowy_side-left.gif

Teraz co do twojego Panelu, robisz tak tworzysz sobie folder images_rotation_panel a w nim plik images_rotation_panel.php ,który będzie wyglądać tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Po zapisaniu pliku wgrywasz na serwer do katalogu infusions.
Potem: Panel administracyjny -> Zarządzanie stroną -> Zarządzanie panelami.
Dodaj Nowy Panel -> wybierz images_rotation_panel
ustaw na górze zapisz i włącz :) Masz jak chciałeś.

Chyba niczego nie zapomniałem :) Jak coś proszę o poprawienie przez Adminów thx.
Edytowane przez Pieka dnia 23.11.2008 00:19:39
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
Amaru
Dzięki, wszystko działa jak trzeba, po prostu źle się do tego zabierałem dla tego nie wiedziałem jak to zrobić - nie znam jeszcze dobrze specyfikacji php-fusion Wink
 
www.pacslife.pl
ro0z3k
Witam
A jak zmienić grafikę dla panelu tylko logowania?
Pozdrawiam.

Wiadomość doklejona:
Nikt nie zna odpowiedzi na zadane pytanie?
Edytowane przez ro0z3k dnia 18.11.2009 16:56:16
 
matejko
Witam
Zastosowałem ten sposób do zmiany wyglądu panelu w nawigacji i wszystko jest ok.
Chciał bym teraz zmienić wygląd pasków newsów(styl jednokolumnowy) na stornie głównej, jednak nie mogę znaleźć odpowiedniego miejsca, próbowałem zmieniać tak jak tu jest opisane w pliku news.php ale nic to nie dało.
Jak to zrobić?
 
diablo9983
Funkcja render_news w pliku theme.php aktualnej skórki za to odpowiada.

Pozdrawiam Diablo9983
 
kura100214
A czy tak samo się robi dla najnowszej wersji ? Jeżeli nie to proszę o pomoc Smile chciałbym zrobić nowy wygląd dla panelu środkowego żeby wyglądał tak:
iv.pl/images/95058481787662356472.png

Edit:

Pomoże mi ktoś ? To trochę pilne :3
Edytowane przez kura100214 dnia 19.11.2013 14:59:18
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl