ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zmiana liczby Unikalnych Wizyt
GTW
Witam
Rok temu zmieniłem serwer a co za tym idzie utraciłem poprzednią Liczbę Unikalnych Wizyt.
Za dwa dni mój Serwis będzie obchodził 2 urodziny i postanowiłem spróbować "dodać" do obecnej liczby Unikalnych wizyt tą liczbę z poprzedniego serwera.
I tu pojawia się moje zapytanie: Czy istnieje taka możliwość zmiany a dokładniej dodania liczby Unikalnych wizyt do obecnej i jeśli tak to gdzie dokładnie tego szukać ?
Z góry wielkie dzięki
Pozdrawiam
Wojtek T.
www.e-Poniatowa.pl - widzisz błędy ? chętnie przyjmę pomoc na PW - oczywiście $.
"Tu nie ma drogi Uzytkowniku demokracji, przykro mi..."
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.04.2024 08:32:10
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Licznik unikalnych wizyt znajduje sie w tabeli _settings, a scislej w polu counter.
Jesli chcesz szybko i bezbolesnie zamienic jego wartosc wystarczy w dodatkowych stronach wykonac podglad:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Nie zapomnij zamienic w counter xx na wlasna ilosc odwiedzin.
Edytowane przez Pieka dnia 31.10.2009 18:10:21
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
GTW
Super.
Dziękować Smile
Pozdrawiać
Wojtek T.
www.e-Poniatowa.pl - widzisz błędy ? chętnie przyjmę pomoc na PW - oczywiście $.
"Tu nie ma drogi Uzytkowniku demokracji, przykro mi..."
 
_marcin___
Przepraszam za odkopanie starego wątku, lecz mam problem ze zmianą liczby unikalnych wizyt.


Gdy wykonuje podgląd otrzymuje:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez _marcin___ dnia 25.08.2010 18:49:04
 
kefirek
$liczba = 1200; podaj liczbe.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez kefirek dnia 25.08.2010 18:56:20
 
_marcin___
Dzięki wielkie.
 
ztc1
Witam,

chcę zmienić mój licznik wizyt ale nie wiem jaki plik mam edytować. O który dokładnie plik settings chodzi? I w którym katalogu? Administration?

Proszę o pomoc.
 
piterus
Tabela setings w bazie Twojej strony. Najprościej jest to wykonać systemem opisanym w poście 2.
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Hovik
Witam pociągnę dalej temat bo innych nie znalazłem a mam w tym samym błąd a mianowicie błąd pokazuje mi się u góry strony

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


v7.01.04
Proszę o pomoc
 
www.oczat.pl
Vanil
Witam, posiadam PHP-Fusion v7.00.05 i nie do końca rozumiem co to oznacza, zrobić podgląd strony. Dlatego wszedłem w phpMyAdmin i odszukałem fusion_settings a następnie Counter
lecz co teraz? Dałem Edytuj, przy panelu Counter, ale nie widziałem zbytnio miejsca gdzie mam wkleić ten kod podany wyżej.

Proszę o pomoc i z góry wielkie dzięki :-)

img209.imageshack.us/img209/5853/aaaahb.png
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Skoro już jesteś w PHPMyAdmin i masz te pole to zmień jego wartość na taką ilość wizyt jaką chcesz (pamiętaj, że to musi być liczba).
 
Vanil
Jest tam ten kod, w tym counter, jak go edytować? Bo próbowałem na kilka sposób i nic.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Pieka
Przełącz się na zawartość, bo obecnie jesteś w strukturze.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Vanil
Wiem, jestem strasznie zielony, ale no nie widzę tego, nie mogę znaleźć może dlatego że nie wiem w jaki kod i w którym miejscu mam coś dodać.

Na początku wszedłem w fusion_settings, wyświetliła się ta zawartość, w tabeli Structure, znalazłem Counter i obok nacisnąłem pierwszy button, no i wyskoczyło to co na screenie.
Następnie, wcisnąłem drugi button "Edit" ale tam też nic ciekawego nie znalazłem, również pokazane na screenie. (niżej)

Screen wrzucam, dlatego iż może właśnie w tych miejscach się to zmienia, a ja tego nie widzę, dlatego zwracam się o jeszcze jedną podpowiedź :-)
img4.imageshack.us/img4/6776/beztytuuuwxu.png
 
bogdan
Podaj wersję PHP-Fusion i adres w profilu (chyba już prosiłem).

Jak będziesz tak kopał po bazie, to za chwilę będziesz pisał - "co się stało bazą?Shock".

Zrób najprościej - tak jak podał Pieka czyli:
na stronie wejdź w PA -> Zarządzanie treścią -> Dodatkowe strony.
Tam w pole "Zawartość strony" wklej kod.
Albo Pieki, albo Kefirka (w moim przypadku Kefirka).
Podaj tytuł, hasło admina i kliknij "Podgląd".
W to co na screenie pokazuje strzałka.
Zwracaj uwagę jaki komunikat Ci się wyświetli, jeśli "Licznik został poprawiony", odśwież stronę i sprawdź.
img.liczniki.org/20130321/scr-1363881144.png
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Vanil
Moja wersja to PHP-Fusion v7.00.05
Dzięki za pomoc i dobre wytłumaczenie, za wiele bym chyba sam bez tego forum nie zdziałał :-)
Edytowane przez Vanil dnia 21.03.2013 17:43:31
 
maldi93
Witam mam stworzoną stronę w PHP Fusion 7 i chciałem zwiększyć liczbę odwiedzin, żeby mi wyświetlało na start więcej odwiedzin.

Chcę tak dlatego bo przeniosłem starą stronę na inny serwer i od nowa ją tworzyłem a chciałem zachować stary licznik odwiedzin, można edytować to?


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - bogdan 25.08.2013 11:16
 
Piotrroger
Robisz dokładnie to samo co w postach wyżej (podane jak na tacy kilka gotowych rozwiązań) tylko zmieniasz liczbę na taką, jaką chcesz.

userbar_sparta3.gif
 
http://spartabks.boo.pl
michael_5
Witam
A w wersji v7.02.07 jak można poprawić licznik bo żadna z powyższych metod nie zadziałała: kod z postu 2 wyświetla błąd, w tabeli settings nie ma pola counter, kod z postu 15 to już wyświetla cuda...
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
bogdan
Specjalnie zaktualizowałem testową do V7.02 i jest w tabeli settings, dokładnie na 4 stronie.
bogdan dodał/a następującą grafikę:
20h24m08s_02.png

Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl