ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Photo.php zamiast nazwy pliku przy zapisywaniu obrazu z włączonym znakiem wodnym
Spoczywaj w pokoju... daveone
Witam Wszystkich,

Mam następujący problem. Włączyłem na stronie znak wodny i chcąc zapisać wybrane zdjęcie na stronie wyskakuje okno zapisz jako "photo.php" . Czy jest na to jakiś sposób ? Chciałbym aby zapisywały się jako standardowy jpg . Jest to dla mnie ważne dlatego będę bardzo wdzięczny za wszelką udzieloną pomoc.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - bartek124 15.06 - 21:47

Edytowane przez khaman dnia 15.06.2009 21:51:41
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 18:55:20
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
bartek124
W ustawieniach galerii "Zachować wygenerowane znaki wodne?" ustaw na Tak.

Jednorazowo powinno się pojawić photo.php, później normalne zdjęcie jpg/png czy co tam masz.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Spoczywaj w pokoju... daveone
bartek124 ale tu problem jest z zapisem zdjęć...
zrobiłem tak jak napisałeś, niestety nie rozwiązało to mojego problemu, jakieś inne pomysły?
 
bartek124
Aż sobie z ciekawości sprawdziłem i jest tak jak mówiłem, za pierwszym razem skrypt zwraca photo.php, ale za drugim już normalne zdjęcie. Dlaczego? Bo za pierwszym razem plik photo.php generuje zdjęcie i je zapisuje, a za drugim razem jest od razu odczytywane właściwe.

Tak się dzieje tylko przy włączonym zapisie istniejących znaków wodnych.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
khaman
U mnie na Firefoxie daje zapisz obrazek jako.. i zapisuja jako photo.php.jpg. Czyli generalnie problem jest tylko z tym, że nie pobiera nazwy (php-fusion ukrywa tą nazwę przy włączonym watermarku - nie wiem czy jest to celowe czy przypadek). Stąd było moje pytanie o przeglądarke bo np. IE to w ogóle ma jakieś problemy (zwłaszcza przy włączonym wynalazku jakim jest UAC w innym "wynalazku" Windows Viśta).

PS. Podawanie adresu do strony (tak jak podałeś na PW) zazwyczaj pomaga, więc nie krępujcie się podawać adres do strony w poście (nie wiem dlaczego większość osób nie podaje tej informacji).
Edytowane przez khaman dnia 15.06.2009 22:18:31
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Spoczywaj w pokoju... daveone
Bartek spróbowałem tak jak opisujesz wyżej i bez skutku. Nie mam pojęcia w czym tkwi problem a co najważniejsze jak go rozwiązać... :/
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl