ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 14

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Instalacja LinkMe
gonio012
Witam chciałbym zainstalować system LinkMe na mojej stronie w wersji PHP-Fusion v7.00.07, tylko jest pewien problem. Kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

muszę wkleić w pliku footer.php tylko, że nie wiem w której linii. Na http://linkme.pl/...cja.php#12 jest opisane do wersji 6, do siódemki niestety nie. Liczę na odpowiedź.
Edytowane przez Pieka dnia 06.02.2010 13:21:18
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 11:31:33
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Reyn
Plik footer.php w 7 jest w themes/templates. Było wiele razy poruszane, nie szukasz. W dodatku w 7 nie ma render_footer tylko render_page. Poczytaj poradniki, lekturka regulaminu też się przyda.
Edytowane przez Reyn dnia 06.02.2010 12:53:55
 
gonio012
A Tobie się przyda czytanie ze zrozumieniem. Czy ja napisałem, że nie wiem gdzie jest plik footer.php, czy że nie wiem do której linii ten kod wkleić?
Dalej oczekuję na odpowiedź. Do jakiej linii mam wkleić kod z linkme?

Temat nieaktualny, proszę o kasację.
Edytowane przez gonio012 dnia 06.02.2010 14:39:13
 
Reyn
Jaki ty masz problem? Bo ja nie rozumiem, wklejasz i wysyłasz plik na serwer. Na stronie, którą podałeś jest napisane gdzie trzeba wkleić. Podmieniasz linjkę z render_page w/w. Trzeba chyba jeszcze podać link zamiast tych X'ów.
Edytowane przez hoopak dnia 06.02.2010 17:40:19
 
poki289
Otwórz plik themes/templates/footer.php, i wklej kod pomiędzy liniami 23 a 25:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

 
www.add-ons.pl
adamirxXx
Witam serdecznie. Mam problem z zainstalowaniem owego systemu wymiany linków na stronie. Szukałem odpowiedzi na całym tym forum i na forum linkme, niestety bez skutku. Chmody ustawione poprawnie według instrukcji instalacji oraz umieściłem kod w panelu i w footer za render_page:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Próbowałem w różnych miejscach na stronie, bez BASEDIR i na różne sposoby, ciągle nie wykrywa kodu:
Instalacja niepoprawna. Proszę umieścić odpowiedni kod na stronie. Na stronie nie znaleziono testowych linków

Na mojej stronie są 4 kreski (- - - -), więc po tym wnioskuje że kod powinien byc widoczny dla linkme. Witryna stoi na webd, więc nie darmowy hosting, nie oznacza to że jest dobry. :) Może jest to zależne od hostingu i czy przejście na inny rozwiązałoby problem? Proszę o możliwie szybką odpowiedź w tej sprawie. Pozdrawiam, adamirxXx.
 
Pieka
Być może wymagane jest zatwierdzenie Twojej strony. Zapytaj na ich stronie wsparcia. Wcześniej jednak przeczytaj m.in. to: http://linkme.pl/....php?id=31
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
adamirxXx
Być może wymagane jest zatwierdzenie, problem w tym że próbowałem się zarejestrowac na ich strone wsparcia lecz nie przychodzi link aktywacyjny na email. A ten link co podałeś przeczytałem dużo wcześniej, niestety nic nie pomogło a PHP jest obsługiwane. Najwyżej napisze do nich na email.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl