ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Błędny kod w walidatorze przed DOCTYPE (<body><a name="top"></a>)
eldiablo
Locale ? Ale jakim za ich pomocą można coś dodać przed doctype ? Chyba nie to...

@bogdan zakomentuj lub usuń wszelkie dodatki jak liczniki.org, adkontekst i inne JS pierdoły. Większość z nich jak nie wszystkie znajdziesz w pliku header.php i footer.php. Może któryś z nich coś dodaje.
 
http://dropdire.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 07.05.2024 05:30:24
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
eldiablo napisał/a:
Locale ? Ale jakim za ich pomocą można coś dodać przed doctype ? Chyba nie to...

Jak ja lubie przemadrzalych ludzi... Chlopie, sprawdz pierwsze co i jak wyglada, a pozniej sie odzywaj.
Dalem wczesniej przyklad, jak wyglada skorka Aer, jesli w pliku np. global.php znajdzie sie w/w wpis.

Poza tym, napisalem wyraznie, ze tam to moze byc, a nie, ze jest. Wlasciciel strony ma sprawdzic wszystkie opcje i szukac, szukac i jeszcze raz szukac. To jego strona, wiec i to glownie do niego nalezy szukanie i rozwiazanie zaistnialego problemu. A czekanie na manne z nieba z pewnoscia nim nie jest. Grzebac bezmyslnie kazdy potrafi.
Edytowane przez Pieka dnia 19.01.2011 14:38:02
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
bogdan
Usunąłem i zainstalowałem z nowej paczki Polish.
Skórka Are dalej się rozchodzi
W starym pliku global nie znalazłem tego.
W każdy razie Dziękuję za poświęcony czas.
Chciałem tylko dodać, że stronę tworzyłem nie dla tego,żeby zostać webmasterem, ale dla chęci pomocy ludziom w podobnej sytuacji jak ja.
Grzebię bezmyślnie i szukałem tam gdzie wydawało mi się, że mogę znaleźć,dlatego bo nie posiadam wiedzy i dlatego szukałem pomocy na supporcie.
Jeszcze raz Dziękuję, za informacji i czas poświęcony.
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Pieka
Nie wnikam w Twoje pobudki, ale fakt faktem, ze robienie czegos na slepo nie jest zbyt madrym posunieciem. Nie potrafie czego zrobic = nie robie tego do czasu az bede swiadomy tego, co robie. To podstawa, w przeciwnym razie beda takie sytuacje jak obecna, ze cos kto zrobil, a Ty nie masz pojecia co i gdzie. Przeciez to idiotyczne.

Kolega madry poza tym, ze glupio neguje rzeczy sprawdzone i przeze mnie podane, ma racje piszac Ci, ze warto przejrzec wstawki w plikach header i footer. To, co widnieje w zrodle strony nie jest poprawne i skads sie wzielo, a scislej zostalo przez kogos dodane, a tym kims zapewne jestes Ty, ale jak wyzej, nie masz zielonego pojecia co robisz, tylko slepo to robisz.

Jeszcze raz pisze, przeszukaj pliki na obecnosc podanej frazy, ktora moim zdaniem znalazla sie przypadkowo poza strona, a konkretnie przed:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

lub po:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Tyle ode mnie. Moze diabelski kolega bedzie chetny za Ciebie to zrobic badz wrecz przejrzec pliki. Mozesz tez idac za jego rada przeinstalowac strone, Twoj wybor i Twoje ryzyko. Tak, czy inaczej powodzenia.

PS Chetnie przeczytam, gdzie to siedzialo, bo to zawsze jakas nowa wiedza.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
eldiablo
Pieka napisał/a:
Kolega madry poza tym, ze glupio neguje rzeczy sprawdzone i przeze mnie podane, ma racje piszac Ci, ze warto przejrzec wstawki w plikach header i footer. To, co widnieje w zrodle strony nie jest poprawne i skads sie wzielo, a scislej zostalo przez kogos dodane, a tym kims zapewne jestes Ty, tylko jak wyzej, nie masz zielonego pojecia co robisz, tylko slepo to robisz.

Tyle ode mnie. Moze diabelski kolega bedzie chetny za Ciebie to zrobic badz wrecz przejrzec pliki. Mozesz tez idac za jego rada przeinstalowac strone, Twoj wybor i Twoje ryzyko. Tak, czy inaczej powodzenia.

PS Chetnie przeczytam, gdzie to siedzialo, bo to zawsze jakas nowa wiedza.

img524.imageshack.us/img524/4435/20110119152801.png


BTW
@Pieka nie tylko Ty, ja też ciekaw gdzie problem tkwił. Mam nadzieję że stosowne info @bogdan zamieści później.
Edytowane przez eldiablo dnia 19.01.2011 15:29:53
 
http://dropdire.pl
bogdan
Sam by chętnie poczytał, gdzie to siedzi:P
Wyłączyłem w panelach adkontekst, usunąłem z footer kod intertextu i wgrałem na nowo plik, z header usunąłem kod śledzenia google i metatag, nawet favicon zlikwidowałem i dalej siedzi :@

Wiadomość doklejona:
Poddałem się. Brakło mi pomysłów.
Będę próbował na nowej domenie i na czystym Fusionie zainstalować.
Chciałby też podziękować - piotrkowi199214, za poświęcony czas i nerwy.

Wiadomość doklejona:
Siemanko :)
Jednak nie dawało mi to spokoju, bo to już taki charakterek - im bardzie się nie da, tym bardziej muszę :P
Przeniosłem całą stronę na nową domenę i metodą eliminacji, folder po folderze, plik po pliku nadpisywałem z nowej paczki.
Siedziało w - /includes/header_includes.php
Plik:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Ale skąd się tam wzięło - dalej nie mam pojęcia.
I co dalej z tym zrobić?
Na razie usunąłem i strona działa, nie wiem czy wszystko działa, bo wszystkiego nie sprawdzałem.
Może coś podpowiecie, czy przy modyfikacji, czy ktoś coś wraził?

Wiadomość doklejona:
Jednak chyba z CBA się przeniosło, bo mam tam jeszcze stronę
Kawałek źródła:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Edytowane przez bogdan dnia 20.01.2011 12:38:15
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Pieka
Fajnie, ze sie wyjasnilo. Sam widzisz, ze jednak miales w pliku namieszane.

Skad sie tam wzielo? Ano ktos modyfikujac pliki zamiast wstawic do header.php, umiescil wpis tam i zapomnial i nim... Normalnie ten plik nie jest wykorzystywany, wiec nikomu nie przyszlo do glowy aby w nim cokolwiek sprawdzac.
Najwazniejsze, ze sie wyjasnilo i wszystko dziala jak nalezy. No, moze poza nawigacja na Twojej stronie, ktora jest koszmarna i nie rozumiem dlaczego wykorzystujesz w niej reczna majac wszystko w standardzie np. Accordion Navigation Panel... Ale to nie moja sprawa Wink

PS Widze, ze juz wiesz skad masz ten wpis... Nic tylko pogratulowac CBA coraz to glupszych pomyslow.
Nie mam nawet jak sprawdzic, czy faktycznie modyfikuja w ten sposob pliki, bo mi konto testowe usuneli, chyba dla sportu. Byly na nim wszystkie strony, wiec czesc tematow z przykladami na naszym forum zostalo bez nich.
Edytowane przez khaman dnia 20.01.2011 13:18:54
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
bogdan
Konstruktywna krytyka jak najbardziej wskazana Smile
Teraz, jak powoli nabieram wprawy w webmaster-ingu będę likwidował pozostałe błędy [już sam Grin]i reszta bardziej bardziej funkcjonalna.

Może komuś się jeszcze przyda ten temat - oby nie, bo faktycznie kopania po plikach było mnóstw.
Jeszcze raz Dzięki wszystkim za zaangażowanie. Smile

Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Bogver
Do wypowiedzi Pana Pieka, serwis CBA oraz yoyo mają taką politykę iż dopisują własne dopiski do plików i katalogów - jak mi odpowiedział pan techniczny z CBA - cele optymalizacji działania kodu i mniejszej walidacji z ustawieniami ich udostępnianego serwera.

Tyle krótką treścią odpowiem.
A co do tej modyfikacji, miałem podobną na yoyo.
I też przerzucałem pliki i katalogi przez Totalka i w końcu znalazłem.
 
www.akwariowo.eu
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl