ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Koszt licencji phpFusion oraz dobór płatnej licencji.
Isildur9
Witam wszystkich. Tworze wraz z kilkoma osobami pewien projekt którego nieodłączalną częścią jest rozbudowany portal społecznościowy. Zdecydowałem się oprzeć stronę o PHP-Fusion i teraz mam problem bo nie mogę znaleźć odpowiedniej licencji. Chodzi dokładniej o to, że strona posiada więcej niż jedna domenę tzn z kilku domen (przykładowo x.pl, x.net, x.com) wchodzi się na ta jedna stronę, a właśnie z tego co obejrzałem nie ma licencji umożliwiającej coś takiego. Chodzi nam dokładnie o to, że cały cms jest dość znacząco już przerobiony i głupio by było jakby tam pojawiła się stopka od PHP-Fusion`a. Poza tym wyczytałem, że można pozbyć się stopki jeżeli skrypt jest przerobiony w 80%, u nas dość znacząco jest już przerobiony i będzie nadal modyfikowany jak sprawdzić, że to już te 80%, i czy tak można to w ogóle zrobić? Bo jeżeli tak, no to nie potrzebnie wtedy pieniądze wydawać.

Pozdrawiam i liczę na konkretne odpowiedzi.
Edytowane przez Isildur9 dnia 10.05.2012 15:07:17
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.04.2024 13:58:48
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
jantom
80% było zapisem mylącym wszystko i wszystkich, który został gdzieś już wyjaśniony i uznany za niebyły. Co gorsza, widzę, że Pieka przywrócił do życia polską podstronę licencji PF-a, która jeszcze zawiera tę nieszczęsną wartość oraz kilka innych.
Piszesz, że strona będzie miała wiele adresów - jeden ustawiasz jako główny, a reszta to aliasy - czyli, de facto, potrzebna by Ci była licencja na 1 adres. Nie wczytywałem się dokładnie w treść licencji (poza AGPL), więc musisz to zweryfikować samodzielnie.
Skoro strona jest rozbudowana, to zgaduję, że będzie Ci potrzebna licencja komercyjna, niestety ta droższa.
 
http://jantom.info
Pieka
PHP-Fusion. Proszę pod tym kątem poprawić swój wpis, również temat.
Poza tym, na temat licencji istnieje już kilka wątków. Radzę spojrzeć co na ten temat mówi regulamin.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl