ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
Lynx - Darmowy CMS wyposażony w najnowsze innowacje
Konto ukryte
Witam, jestem Doomin, chciałem tutaj napisać o nowym darmowym CMS, który powstaje, a poniżej zamieszczam news z supportu, który napisał Dummy, gdyż bardzo dobrze on to ujął Wink

"System ten będzie oparty o PHP5, szablonie MVC i systemie Smarty. Do tego dochodzi jeszcze HTML5 i CSS3 z bardzo ładną, oryginalną grafiką. Tak jak wiele upadających projektów powiecie. A no my nie upadniemy, bo jest zainteresowanie pośród tworzących projekt. Na dodatek, specjalnie utworzyłem tą stronę, abyście mogli już teraz dodawać własne pomysły, co ten system ma posiadać w sobie, gdyż zapewne wiecie, system będzie nie tylko dla nas, jak i dla Was, co oznacza, że chcemy aby były w nim nie tylko nasze pomysły, których jest multum.

Także nic innego mi nie zostaje zrobić, jak zaprosić Was do składania zgłoszeń i czekanie na "OPEN BUILD TEST", które będzie już niedługo."

Ja także zapraszam was do zgłaszania pomysłów, i udzielania się na stronie, wystarczy się tylko zarejestrować, myślę, że wszystko jest zrozumiałe, dyskusje, można prowadzić tutaj, na stronie, będzie podawane tylko nowe info, i propozycje tego, kto będzie chciał się zarejestrować.

Support:
http://lynx.dummy...

Pozdrawiam Wink

PS Nie do końca dałem radę się dostosować, do instrukcji, przepraszam.


PW od moderatora:
  1. Odświeżenie tematu - khaman 05.07.2013 09:27

Edytowane przez Konto ukryte dnia 18.05.2012 17:05:43
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 15:40:07
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
krzysiekmat
Pożyjemy zobaczymy.
 
http://ogloszeniomat.pl
Spoczywaj w pokoju... Creeper
krzysiekmat napisał(a):

Pożyjemy zobaczymy

Nie wiem dlaczego, ale śmierdzi mi tutaj sarkazmem Smile
 
Konto ukryte
Strona aktualnie nie działa, ale już niedługo znajdzie się na niej system w wersji Alpha, do testowania. Aktualnie jest tworzony system pluginów, i chciałem was zapytać jakie pluginy domyślnie chcielibyście w systemie, reszta wiadomo będzie później do pobrania na supporcie. Zachęcam też do dołączenia do ekipy i pomocy Smile
 
bartek124
Treść. Najzwyklejszy plugin do treści. Bez podziału na artykuły, newsy, faq, blog. Treść, która może być artem, newsem, blogiem. To do pozostawienia przy dalszych pracach.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Konto ukryte
Z możliwością wyboru publikacji na stronie głównej jeśli nie, to tekst pojawia się po kliknięciu w link danej kategorii, nie wiem czy korzystałeś z DataLife Engine, tam jest takie coś, co miałby ten plugin zawierać w środku tzn: jakie pola itd.

Ponawiam rekrutację, dodatkowo po wakacjach przewidywane alpha testy. Zapraszam także na FanPage:
https://www.faceb...1036628036
Można tam znaleźć między innymi wstępne szkice systemu.
Edytowane przez Konto ukryte dnia 05.07.2013 01:46:50
 
Konto ukryte
Strona w pierwszym poście nie istnieje Smile jakieś inne pomysły? bądź strona gdzie mogę zobaczyć demo?
 
Konto ukryte
Tak, wiem. Na razie nie będzie strony aż do wersji testowej systemu. Dema nie możesz na razie nigdzie zobaczyć, chyba, że ci nagram filmik albo porobię screenów, ale to i tak jest w zamiarach. Na FB, można już zobaczyć wygląd 2 podstron, a reszta znajdzie się tam niedługo. Jestem otwarty na wszelkie pomysły.

Dostępne grafiki:
fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1052509_135794966627643_1112333682_o.png
fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1063736_135798349960638_1176818998_o.png


Pozdrawiam Smile
Edytowane przez Konto ukryte dnia 05.07.2013 10:55:50
 
Pieka
Wygląd, pliki etc. to wszystko ma być w tym wątku. Nie będę tego kolejny raz powtarzał.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Konto ukryte
Rygorystyczny jesteś.. Poprawiłem swój ostatni post. Będę zamieszczał wszystko także tutaj jeśli dodam coś nowego na FB Smile
 
Konto ukryte
No oki, to ja z ciekawości czekam na wersję która będę mógł przetestować Smile bo ciekawi mnie to trochę Smile
 
lui
Będzie wersja do testów to się zbada pacjenta bo obecnie nie ma o czym pisać Smile
 
www.lui.ugu.pl
Konto ukryte
Można pisać sugestie i pomysły, i jak będzie coś fajnego to się wdroży Wink
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl