ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
BeerMod oraz Fuzed Calendar Panel - oddam w ręce programisty PHP-Fusion
bartek124
Nie bardzo wiedziałem w jakim dziale umieścić tego typu temat, więc wrzucam do najmniej inwazyjnego, w razie czego proszę o przeniesienie.

A więc najpierw o BeerMod. Dawno temu zacząłem tworzyć taką wtyczkę pod PHP-Fusion w 100% obsługiwaną przez Output Handling. Co to jest beermod raczej większość wie, a jeśli nie to odsyłam do googla i szukania info na forach phpbb, szczegolnie phpbb by przemo. W skrócie jest to coś na wzór moda Pomógł, z tym że wszyscy mogą obdarowywać punktami (piwami) danego autora posta. Wtyczka jest w większości skończona (około 75-80%), pozostał bodajże do napisania panel admina do zarządzania wszystkim oraz jakieś drobne poprawki. Do tego prawdopodobnie przystosowanie pod php-fusion 7.02, ponieważ moda zacząłem pisać za czasów 7.00, później przeportowałem do 7.01. Myślę że jest to wart dokończenia mod, dość fajnie rozbudowujący możliwości fusionowego forum.

Z braku czasu nie jestem w stanie samodzielnie dokończyć tego moda, więc chętnie wszystkie pliki projektu przekaże w ręce obeznanego programisty PHP-Fusion, który będzie to w stanie dokończyć. Myślę, że warto, w szczególności że do zrobienia pozostało niewiele. Jedyne czego wymagam to udostępnienia wtyczki za darmo, na licencji AGPL bądź innej otwartej oraz pozostawienia informacji o mnie jako drugiego autora.


Drugą wtyczką, którą chętnie przekaże w ręce innego programisty to Fuzed Calendar Panel (tak ją nazwałem), czyli prościej mówiąc kalendarz. Jednak jego atutem jest możliwośc dowolnej rozbudowy o dowolne eventy (ja stworzyłem podstawy do obsługi + eventy wyświetlające nadchodzące newsy, urodziny, imieniny w danym dniu) + oczywiście eventy wprowadzane przez użytkownika. Takie podejście do tematu daje praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy kalendarza (spotkania klanowe, clanwary, no dosłownie co sobie zażyczymy), mniej więcej w taki sposób jak rozbudowywane są bbcode czy user-fields. Główną ideą było także uproszczenie w stosunku do popularnego kalendarza Event Calendar, który według mnie jest dosyć ciężkim w obsłudze i działaniu skryptem, jak na kalendarz. Tutaj do dorobienia jest więcej, panel admina, podstrony z wyświetlaniem danych dni/miesięcy/roku. Stworzona jest praktycznie tylko baza, czyli ta właśnie możliwośc rozbudowy + panel. Pliki udostępnię na takich samych zasadach jak BeerMod.


Jeśli ktoś ma czas, chęci żeby się tego podjąć, oraz oczywiście wszelkie pytania, zapraszam tutaj/PW/komunikatory/e-mail. Jeśli nikt nie będzie chętny, prawdopodobnie pliki zostaną usunięte bezpowrotnie, ponieważ, tak jak mówiłem, ja nie mam za bardzo czasu na dokończenie tych skryptów.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 23:25:10
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Jeżeli chodzi o BeerMod to z chęcią mógłbym się zaopiekować tą wtyczką. Wszystkie postawione warunki spełnię.
 
bartek124
Odezwij się via GG (niewidoczny).
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Paczkę z Modyfikacją już dostałem. Pierwsza wersja BETA powinna się pojawić za około tydzień (max. dwa tygodnie).
 
bartek124
Okej. Życzę powodzenia i czekamy na efekty Smile
Fajnie by było gdyby jeszcze ktoś przejął Fuzed Calendar, bo też szkoda, aby mod się zmarnował.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
BigLebowski
Creeper, jeżeli połączycie to z sylvią i pointXem, to będzie prawdziwa rewolucja Grin.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl