ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
POMÓŻCIE PRZY STRONIE
czeneka
Otóż tak cześc wszystkim jestem nowy , znam się na html ale w cms jestem zielony a tymbardziej w php. No po wstępie przechodze do sedna. Mam stronkę która kiedyś istaniała w html static zupełny ni dorzucić chyba że napiszesz kod. No wiec chce ja mieć na cms bo mi się podoba i wogóle na razie doszedłem po przerabianiu skórki 3d do czegoś takiego . www.stasiek.webd.pl kurde i nie wiem w jaki sposób oddzielić to wszystko tak żeby nawigacja z menu 3d była tam gdzie teraz HOME z lewej strony. witamy i newsy na środku tam gdzie są. no i prawe menu LOGOWANIE I SHOUT BOX był z prawej pod zegarem . nie wiem która częśc kodu odpowiada za co za cholere nie mogłem dojśc kurde na to wyglada że to powinno być wszystko razem czy co . nie iwem pomóżcie dlaej sobie poradze ale to nie idzie .
-------------------------------
a oryginalnie stronka wygląda tak www.sunkawak.webd.pl i taką chce zrobic przy użyciu php-fusion ale to jeszcze chyba długa droga.
Edytowane przez Pieka dnia 12.02.2006 01:21:32
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 02:05:13
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Panel Administracji => Zarzadzanie Strona => Menu Strony i do dziela!
Poza tym przeczytaj Podrecznik Fusiona! <-> Patrz tematy przyklejone na tym forum!!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
czeneka
ma gg
to bys mi doradził jak masz chwilkę czasu?
 
czeneka
Poza tym to chyba nie o to chodzi albo ja nie kumam np chce żeby nawigacja była tam gdzie plany z lewj strony a logowanie z prawej pod zegraem tego się nie da ustawić w panelu administracyjnym tymko chyba na mój łeb gdzies w kodzie theme.php ? MAM RACJE?

jest cos takiego jak edytuj posta ! / Pawson91
Edytowane przez Pawson91 dnia 12.02.2006 11:15:40
 
Pieka
czeneka napisał/a:
Poza tym to chyba nie o to chodzi albo ja nie kumam np chce żeby nawigacja była tam gdzie plany z lewj strony a logowanie z prawej pod zegraem tego się nie da ustawić w panelu administracyjnym tymko chyba na mój łeb gdzies w kodzie theme.php ? MAM RACJE?


Nie i jak nie przestaniesz pisac posta pod postem oraz nie przeczytasz tego, co Ci polecilem, to...
Dam Ci BAN'a!
GG=Nie.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
czeneka
Sorki za posty , ale przeczytałem to co pisałes i to nie jest odpowiedź na moje pytanie w menu strony można tylko wymieniać czy z lewj czy z prawej strony poszczególne pozcje ale ja chce całkowcie rozerwać trzy elementy i włozyć w konkretne miejsce strony. Wejdx na moją stronę i zobacz ja chciałbym zeby np . nawigacja był dokładnie w miejscu pod zegrame odłączona od tabeli z newsami itd . TEGO SIĘ NIE DA ZROBIĆ W ZARZADZANIU STRONĄ ALBO JA PÓŁMÓZG JESTEM
 
Pieka
Przede wszystkim nie rozumiem co Ty robisz na tej stronie??
Po co umieszczasz strone w stronie?
Wszystko da sie przemiescic.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
czeneka
WSZYSTKO DA SIĘ PRZEMIEŚCIĆ chciałbym żeby dokłądnie tak wyglądała i nie wiem jak to zrobić zaczałem przerabiac plik theme.php i myslałem że da rade whyciąć częśc bloku np odpowiedzialną za nawigacje czy newsy i walnąc w konkretne miejsce ale nie wiem jak to zrobić. A ŻE JESTEM NOWICJUSZEM TO MOGE POPEŁNIAC BŁEDY
 
jantom
Jakby co, to proponuję zapoznać się z każdą funkcją Panelu Admina - to narzędzie twojej władzyWink
Obok tego polecam temat http://www.php-fu...post_15401. Porusza on sprawę tworzenia skórek.
Edytowane przez jantom dnia 12.02.2006 07:57:58
 
http://jantom.info
Pawson91
dziwny ten temat jest nic tu jasnoscia nie zalatuje zainstaluj sobie fusiona i naucz sie go obslugiwac bo jak nie wiesz jak to robic to moze pierw jakis kurs przejdz i a wydaje mi sie ze @Pieka wyjasnil Ci to odskonale mozesz sobie zarzadzac blokami i wszysko przenosic na lewo prawo gora dol...
www.insidepc.info - wszystko dla Twojego komputera i Ciebie.
www.forum.insidep... - forum dyskusyjne portalu inisdePC.info
 
www.insidepc.info
czeneka
Taaa Dzięki za pomoc ale nie rozwiązujecie mojego problemu co wiecej mam wrażenie że nie zbyt chcecie. Pieka nic nie wyjaśnił a to nie jest kwestia bloków bo tam owszem można sobie przenieśc góra lewo prawo i to wszystko a ja chce bloki rozerwać i włożyć w konkretne miejsce strony i to już trzeba chyba takie mam wrażenie zrobić w theme.php tylko nie wiem gdzie dobra dzięki poradze sobie.
 
jantom
Nie no, bloki możesz też przesuwać góra-dół. Wszystko to jest w panelu admina. W theme.php deklarujesz tylko wygląd skórki. Nic więcej.
 
http://jantom.info
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl