ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
objaśnienie funkcji
czarkowsky
...wziąłem się za modyfikację thema pt. Satellite (dla mnie jak najbardziej kosmiczny temat;-)
no i... zawisłem (chyba to nawet nie jest próżnia;-)...
nie mogę rozszyfrować funkcji w części poza htmlem, a więc nie mogę modyfikować.
na marginesie: na poleconej stronie extreme-fusion za dużo się nie dowiedziałem, bo większość to przekopiowane żywcem fragmenty skryptów, przydałoby się więcej komentarza - to jest dobiero świetny materiał na świetny artykuł.
moje pytanie: czy mogę gdzieś znaleźć opis poszczególnych funkcji(nazwijmy go szczegółowym)?
jeśli moje zachcianki są ponad miarę, pokornie posypię sobie jutro głowę popiołem.
z góry dziękuję za pomoc w sprowadzeniu na ziemię!

dla zainteresowanych podsyłam jedno ze zrobionych ostatnio zdjęć, pt. cms na językach

pozdrawiam!
czarkowsky dodał/a następującą grafikę:
cms na językach[353].jpg

 
www.miserere.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 21:11:09
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
wlodi
Tu powinieneś znależć odpowiedź na swoje pytanie

P.S. Po co ten obrazek? Shock
Edytowane przez wlodi dnia 02.03.2006 18:14:31
 
http://telegram.revo.la
jantom
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Czy to o to chodzi?
@wlodi - jaki obrazek? Niczego tu nie widzę...
Edytowane przez jantom dnia 02.03.2006 17:19:25
 
http://jantom.info
SebaZ
@wlodi link który podałeś:
- nie działa bo jest źle podany
- jest to ten sam artykuł co na extreme

@paolo copia a czego ty tam nie rozumiesz?
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
wlodi
@SebaZ-link działa a jak komus nie działa to podaje www.webmer.pl
@jantom-paolo copia dodał/a następującą grafikę: http://www.php-fu...353%5D.jpg
 
http://telegram.revo.la
czarkowsky
wielkie dzięki, że zainteresowaliście się tematem!!!

jeśli chodzi o wyjaśnienie funkcji mam na myśli np. fragment z function render_article (czyli po naszenu wygląd artykułu):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


napisałem już stronę w htmlu zanim dowiedziałem się o fusionie.
(z html-em i arkuszami stylów daje sobie radę, ale jak widzicie gorzej z php.)
teraz chciałbym dostosować thema do opracowanego przeze mnie wyglądu. rozumiem oczywiście to, co podał mi jantom - i to rzeczywiście można znaleźć na stronach. ale gdy chcę inaczej (czytaj: w innym miejscu, w innej tabeli, w innej komórce...) rozmieścić na stronie, np. autora artykułu, datę jego napisania, a jeszcze np. gdzie indziej w stosunku do oryginalnego thema uaktywnić jego wydrukowanie muszę wiedzieć, która część skryptu za co odpowiada, aby przenieść go w całości w inną komórkę.
jednym słowem chciałbym wiedzieć, które części kodu danych funkcji są odpowiedzialne za poszczególne jej składniki.
jestem w tym thema'cie nowicjuszem, więc oświećcie mnie, jeśli zły jest mój tok myślenia.

odnośnie zdjęcia:
cms to moje inicjały. przerobiłem niedawno tę fotkę, a tu wstawiłem w formie "uśmieszka". no cóż, u mnie również nie można jej zobaczyć pomimo dostosowania jej formatu i wielkości do zalecanych. czy ktoś wie dlaczego u jednych go widać, a u innych jest tylko napis obrazek?

będę bardzo wdzięczny za rozwinięcie jeszcze raz tematu tych funkcji i ich szczegółów!!! no chyba, że jestem zupełnie na złym tropie.
być może należałoby to wstawić jako nowy temat, ale o tym niech zdecydują moderatorzy.
gorąco pozdrawiam!!!
 
www.miserere.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl