ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Nowe Menu :(
bartust
WItam. wiem takie tematy były ale sory.
Robie tak
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


i na stronie tego nie ma :/ nie wiem czemu ?? mozecie pomóc. adres stronki www.osworld.yoyo.pl
Edytowane przez bartust dnia 02.03.2006 15:12:27
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 16:22:30
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
filipb
bartust napisał/a:
WItam. wiem takie tematy były ale sory.
Robie tak
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


i na stronie tego nie ma :/ nie wiem czemu ?? mozecie pomóc. adres stronki www.osworld.yoyo.pl


Jeśli chodzi ci o dodatkowe menu, sa odpowiednie wtyczki w laboratorium, a jesli o cos innego, to pokaz co to ma byc.
Pozdro

Fil
 
bartust
jak jest nawigacja to ja chce dodac komunikacja. robie jak jest napisane i nic nie wyswietla sie :/
 
as
Mylisz pojęcia, nazwy, funkcje i ich zastosowania. To wszystko dlatego, że nie przeczytałeś Regulaminu i przyklejonego tematu na Forum Przedszkole o nazwie Poradnik obsługi PHP-Fusion. Wchodzisz na głęboką wodę a pływać nie umiesz. Oznacza to, że nie posiadasz wyobraźni, odpowiedzialności i... szacunku nawet dla samego siebie. Najpierw przeczytaj Elementarz o PHP-Fusion, potem Regulamin, potem uruchom Szukajkę, a na koniec kiedy wszystko to Cię zawiedzie do punktu wyjścia i dalej nie będziesz wiedział co masz zrobić, to zadaj pytanie... choć po tym wszystkim lepiej będzie dla Ciebie i dla innych userów tego Forum jak zrobisz format C: i oddasz kompa do Komisu.
Edytowane przez as dnia 02.03.2006 15:39:03
as
 
bartust
wiec chyba odpowiedzi nie uzyskam : ( bedzie trzeba zmienic cms'a.
 
wlodi
Bo trzeba właczyc ten panel w PA >> Zarządzanie strona >> Panele >> Włącz przy wybranym panelu

O to tobie chodziło?

P.S. Polecam przeczytać Poradnik obsługi PHP-Fusion Kliknij tu!
 
http://telegram.revo.la
as
Już współczuję innym Adminom prowadzącym Fora supportujące inne CMS'y. No chyba, że już tam byłeś i doprowadziłeś ich do szewskiej pasji...
as
 
bartust
i wlodi mi pomógł Smile as tez by mogł ale ... nie zauwazylem opcji wlacz. dzieki wlodi. close

as//... nie zauważyłeś Regulaminu, Elementarza i Szukajki i to jest Twój problem.
Edytowane przez as dnia 02.03.2006 16:03:47
 
filipb
bartust napisał/a:
jak jest nawigacja to ja chce dodac komunikacja. robie jak jest napisane i nic nie wyswietla sie :/


Człowieku, czego ty wymagasz, sądzisz, że masz do czynienia z wróżkami, jaką komunikację, miejską, podmiejską, komunikację międzyludzką, etc. etc. Powiedz dokładnie co chcesz osiągnąć, co masz itd, itp. Do szału mnie doprowadzają takie teksty.

bartust napisał/a:
wiec chyba odpowiedzi nie uzyskam : ( bedzie trzeba zmienic cms'a.


Życzę powodzenia na innych supportach.
Pozdro

Fil
 
wlodi
bartust napisał/a:
i wlodi mi pomógł Smile as tez by mogł ale ... nie zauwazylem opcji wlacz. dzieki wlodi. close

as//... nie zauważyłeś Regulaminu, Elementarza i Szukajki i to jest Twój problem.


Temat zamykam!

Nastepnym razem poszukaj troche i przeczytaj poradnik do którego dałem ci linka w moim poprzednim poscie.
 
http://telegram.revo.la
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl