ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Dodatkowy panel pod panelem nawigacji
Jana
Chciałbym umieścić dodatkowy panel pod panelem nawigacji, gdzie miałyby być linki, ewentualnie jakieś buttony do innych stron. Jak to zrobić ? Czy musze zainstalować jakąś wtyczke? Prosze o pomoc. Pozdrawiam.
Edytowane przez Pieka dnia 18.02.2011 21:40:23
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 21.05.2024 00:57:04
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
marines
Panel Admina -> Zarządzanie stroną -> Panele -> Dodaj nowy panel
 
http://marines.jogger.pl
Jana
Tyle to ja zdążyłem tam zauważyć, ale na liście plików panelu do wyboru jakie tam są nie ma takiego jaki ja chce są, ankiety,lista temetów na forum,nawigacja,shoutbox,lista aktywnych userow itd. Żadnego chyba nie można zastosować do tego by wyświetlic panel z dowolnym tekstem w środku. Więc pytam jak bądź skąd wziąć odpowiedni plik panelu.
 
as
No i to jest klasyczny przykład, że należy zaraz na wstępie odsyłać autorów takich postów do Regulaminu, Szukajki i przyklejonego tematu w dziale Przedszkole o nazwie Poradnik obsługi PHP-Fusion, a nie udzielać odpowiedzi, gdyż udzielenie jej powoduje reakcję łańcuchową, której skutki są przerażające...
as
 
Jana
Przeczytałem poradnik zapisany w pdf, tyle że tam apropo paneli (tam opisanych jako bloki) nie ma praktycznie nic. W przypadku gdy nie kożystam z żadnego z plików paneli i wpisuje sam tekst tzn kod źródłowy. Jak powinno to wygladać jeśli przykładowo chce tam wpisać 3 linki jeden pod drugim, lub dodać buttona.
 
jantom
@as - popieram Cię! Kurs PHP-Fusion pisałem właśnie z myślą o takich jak ~Jana, ale jak widać i to nie uchroniło nas przed takimi pytaniami...Wink
 
http://jantom.info
Jana
jantom więc sam wiesz ze w tym kursie jest za mało by mogło by mi to pomóc stworzyć ten panel
 
jantom
Obok tego wszystkiego możemy dodawać nowe bloki (klikamy na Dodaj
nowy blok. W nowym oknie uzupełniamy następujące pola: Nazwa bloku, ustalamy czy jego zawartość jest ustalona z pliku, czy sami wpisujemy kod źródłowy. Następnie wybieramy umiejscowienie panelu oraz jego dostęp. Klikamy
na Podgląd bloku (jeśli chcemy zobaczyć efekt naszych działań) lub klikamy na Zapisz blok (automatycznie zachowuje blok).

Cytat z kursu. Dalej jest problem ze stworzeniem panelu?
Edytowane przez jantom dnia 03.03.2006 17:08:35
 
http://jantom.info
Jana
Tak bo nie wiem jak ma wyglądać kod źródłowy powiedzmy dla czegoś takiego:
1. www.1.pl
2. www.2.pl
3. www.3.pl
Narazie wpisałem tak:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


I niby dodaje panel, wchodze na strone głowną ale go nie wyświetla nie ma go pod nawigacją. Tak wygląda mój problem

po pierwsze to kod dawaj w code i po drugie wyłączakj uśmieszki gdy już dajesz, poprawiłem/crasch

Edytowane przez crasch dnia 03.03.2006 17:30:52
 
as
Nie wystarczy panel zapisać. Należy go jeszcze włączyć w sekcji Panele i umiejscowić na stronie głównej. To są właśnie podstawy. Jeśli nie w Poradniku to w Szukajce są one opisane...
as
 
Jana
Faktycznie z tym sie zagapiłem As, sorry. Pomożeci mi jednak z tym kodem ? Jaki kod jeśli chce tam umieścić button do innej stronki ?
 
filipb
No nie wytrzymałem Smile To już są jaja, jak można robić swój sajt nie posiadając podstawowych, naprawdę podstawowych wiadomości z HTMLa, że o znajomości googlowania nie wspomnę.
Pozdro

Fil
 
crasch
Człowieku to są podstawy! Proponuje zapisać sie na kurs PHP/HTML. A co do Twojego pytania to kod ten powinnien wyglądać tak:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Najprościej jak sie dało.

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
Jana
A wy od razu byliście tacy dobzi czy też musieliście się nauczyć nie sądze żebyście urodzili się ze znajomością html ?
Mimo wszystko dzięki za pomoc, może znacie jakieś linki do podstaw języka html/php bo musze poczytać. Btw do tej pory zrobiłem 3 strony ale każdą w Dreamwaverze więc znajomość kod nie był mi potrzebny a jak już kopiowałem z gotowych stron.
Edytowane przez Jana dnia 03.03.2006 17:44:12
 
filipb
Każdy z nas się uczył, ale to o co pytasz to są naprawdę podstawy, które można w ciągu 10 sekund znaleźć w necie. Dlatego uważam, że zadając podobne pytania masz nas za jeleni i będąc ...... leniem nie zasługujesz na pomoc, jakiej np. udzielił ci @crasch.
Pozdro

Fil
 
Jana
Fakt chciałem troche za szybko i przynam się że byłem leniwy. Obiecuję poprawe. Chyba trzeba by kupić książke o HTML,PHP Wink
 
as
Byliśmy tak samo głupi... ale nikt nam nie zarzucił jednego - braku znajomości Regulaminu (pkt.2)...
as
 
wlodi
Temat zamykam poniewaz jest bez użyteczny. Takie informacje o jakie pyta autor tematu mozna znależć w necie przez 10 sekund. Wystarczy wejsc na Google lub użyć Szukajki na Supporcie!
 
http://telegram.revo.la
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl