ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Skorka Pilne prosze o pomoc !!
VannS
mam pytanie odnosnie zmian kolorow skorki lub samych ich tworzenia gdzie sa zapisywane dane jaki ma byc kolod glownego tla tak jak na przykladzie tej strony ciemny szary, jasny szary wokol blokow nawigacji twojego ip itd. oraz te odcienie na belkach ,nawigacja twoje ip itd. wiem ze to w pliku styles.css ale gdzie dokladnie prosil bym o szczegolowa pomoc bo ja w tym zielony.

a jesli ktos umie robic skorki to napiszcie domnie na gg:5553999 Prosba !!! i bardzo pilna

thx. z gory
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 21:38:46
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Shaolin
Skórek nie umiem robić - co prawda kiedyś sie w to bawiłam, ale nie były one arcydziełami Grin.
No więc: przy minimalnej znajomości angielskiego i html'a powinieneś rozszyfrować, o co chodzi w styles.css Smile. Zawsze przez kolorem jest podpis:

//i tutaj tekst - służy on do oznaczenia fragmentu, który nie będzie odczytywany jako fragment stylu (dzięki tym slashom), jest przydatny jedynie do tego, żebyś mógł sie dowiedzieć co zmieniasz modyfikując dany fragment kodu.

I oczywiście potem są kolory i takie tam - tak jak napisałam wceśniej - jeśli znasz html w podstawowym stopniu to powinieneś sobie poradzić.
Jesli nie, marsz na kurs Wink. Bez tego nie dasz sobie radzy z PHP-Fusion, więc prędzej czy póxniej i tak będziesz musiał sie nauczyć podstaw html Smile.
 
Dytryk_z_Bern
Style to jednak cos troszke innego niż HTML - jeśli chcesz polecam ten kurs: http://web.report...l/?x=s&p=2 prosty opis wszystkich styli Smile Z tym mozesz się już pobawić plikami Smile
Digital Youth Trained for Rational Yelling and Killing
 
http://www.rzasnia.net
Shaolin
Hmm... No niby tak, ale mi HTML (nie znam styli) wystarcza Smile.

BTW dobrze jest jeszcze mieć jakiś program (np. GIMP) z dobrze działającą paletą barw (taką, która wyświetla kody koloru Smile) - inaczej będziesz musiał strzelać przy edycji styli i kto wie, co potem z tego wyjdzie Wink.
 
VannS
Dzieki bo wczoraj probowalem sie tam pobawic i cos nie wychodzilo a html znam Pfft
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl