ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Infusion WebStats - nie dziala :-(
jajaja
Czy ktos wie dlaczego ten skrypt nie dziala pod v5. lub czy jest jakis sktypt do statystyk pod wersje 5 ale zeby byly sprawdzone??
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 21:55:57
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Shaolin
Ten skrypt, przykro mi, musi działać pod v. 5 Grin. Nie ma innej możliwości Smile.

BTW jakie są objawy "niedziałania" tego skryptu? Jakieś błędy?
 
jajaja
Zaczne od tego ze nie zabardzo wiadomo czy cos musze zmieniac w jakims pliku zeby to skonfigurowac, czy tylko wysrtarczy skopiowac i powinno dzialac.
A teraz tak. Po zainstalowaniu wszysto jest ok.
W panelu Admina w pozycjach gdzie zarzadza sie inusionami jest WEBSTAT i jak tam wejde to mam: No Admin options for this infusion. rozumiem ze wszystko jest ok.
W blokach pojawil sie panel z linkiem do stst_panel_info. Zmienilem dostem jako dla Super admina (te sama zmiane na super admina robilem tez w menu MENU)
Teraz chce wejsc w link WEB Stat ktory pojawil sie w moim panelu jako link do statystyk. KLIKAM i .......
no i wlasnie tu sie wszystko wali, TZN
Pod PANELEM wywala mi taki komunikat:
Warning: Failed opening 'fusion_infusions/stats_info_panel/stats.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear'Wink in /home/users/one/public_html/test/fusion_infusions/stats_info_panel/stats_info_panel.php on line 10
no i wysiwtla mi okno ze statystyka, ale na niej tez jest blad:
Pod tabelka LAST VISIT wywala mi takie cos :
Warning: Division by zero in /home/users/one/public_html/test/fusion_infusions/stats_info_panel/index.php on line 308
Domyslam sie ze to wszystko musi tak byc i ze to dziala wszystko dobrze ??
Pozdrawiam i prosze o pomoc
 
Shaolin
Hmmm... Spróbuj odinstalować wtyczkę poprzez Panel Admina/Zarządzanie Wtyczkami Infusions - odinstaluj WebStats. Teraz ponownie załaduj pliki WebStat na serwer (nadpisując stare) i znowu zainstaluj - byćmoże coś sie po prostu źle wysłało Smile.

BTW nie musisz ustalać dostępu do całego panelu jedynie dla Admina - w sumie to wystarczające jest nadanie linkowi w menu dostępu tylko dla SuperAdmina. Ale to chyba nie tutaj tkwi problem Sad
 
jajaja
powiem ta. po ponownym wgraniu piereszy blad zniknol. ale ten drugi o niemozliwocsi dzielenia przez 0 caly czas jest. nie zabardzo wiem o co chodzi ale bede walczyl
 
Shaolin
Heh... SO no, 1 - U mnie działa Grin.

Spróbuj pobrać oryginalną wersję tego infusion - http://phpfusion-...?mod_id=19.

Najpierw odinstaluj starą wersję poprzez Panel Admina/Zarządzanie Wtyczkami Infusions, potem usuń folder stats_info_panel z katalogu fusion_infusions na serwerze, umieść na serwerze wersję pobraną ze strony, do której link jest powyżej (w ramce na samej górze masz link [download]) i ponownie zainstaluj.
Jeśli nie będzie działać, to możesz dalej walczyć, ale nie tutaj - powinieneś to wtedy zgłosić na phpfusion-mods.com - twedy Dj_baby (autor WebStats) powinien się tym zająć...

A jeśli zadziała to zgłoś to tutaj - wtedy jest to prawdopodobnie mój błąd... Cool
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl