ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Emotikony w newsach
none18
Cześć. Robię modyfikacje php-fusiona'a tak aby emoty były widoczne też w newsach. Obecnie, zrobiłem, żeby one były widoczne w panelu admina/newsy. Przy dodawaniu newsów jest cała lista emotek. Wszystko jest okej, komeny po kliknięciu na odpowiednią emotke się wstawiają, następnie gdy daje podgląd, zamist komend emoty się wyświetlają poprawnie... zmiany te wprowadziłem w pliku /administration/news.php...

utknąłem natomiast z wyświetlaniem ich w newsach na stronie głównej, gdyż tam widze tylko komendy... jestem pewien, że trzeba zmienić coś w pliku news.php który jest w głównym folderze, natomiast ja nie mam pojęcia jak ta zmiana powinna wyglądać. Czy ktoś może mi pomóc?

byłbym wdzięczny

Pozdrawiam
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 01:31:17
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
muisz przepuscic newsa przes funkcje displaysmileys() czy jakos tak
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
none18
SebaZ dzięki, tylko gdzie trzeba to napisać, gdzie zmienić. I jeszcze jest druga opcja, bo news może być tylko w formie krótkiej a może być też w formie długiej, gdzie trzeba klikać czytaj więcej... więc dobrze by było, gdyby emoty tam też się pojawiały.

Ale dzięki za SZYBKO odpowiedź. Jak ktoś wie, to prosze pisać Smile
 
none18
Zrobiłem, że emoty wyświetlają mi się w newsach ale tylko po kliknięciu na więcej/komentarz.

Kod zmieniałem w news.php (w głownym folderze). Przerobiony kod wygląda tak

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


jak się można domyślić wstawiłem tylko "parsesmileys" w odpowiednie miejsce, natomiast, nie wiem jak zmienić linie od newsów na stronie głównej aby emoty wyświetlały się poprawnie, ta linijka wygląda następująco

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


nie mam pojęcia, jak przerobić to, za każdym razem wywala mi jakiś błąd :/

Ktoś jest w stanie pomóc?
 
SebaZ
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

lub
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


sprawdź jedno i drugie gdyz nie wiem jak sie zachowa skrypt po kasacji ukosników i przed nią
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
none18
Cześć SebaZ.

Jestem Twoim dłużnikiem, pierwsza linia kodu działa jak należy Smile Wielkie dzięki, dobrze, że są tacy ludzie. Pozdrawiam Smile
 
SebaZ
spox, jeden z niewielu który potrafi docenić Cool
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
lada12
SebaZ napisał/a:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

lub
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


sprawdź jedno i drugie gdyz nie wiem jak sie zachowa skrypt po kasacji ukosników i przed nią


Działa świetnie!
Wszyscy to doceniają, waszą pracę! Chociażby tym że was odwiedzają!
 
http://flashmob.qmpel.biz
VertuS
A mógłby ktoś zamieścić gotowy plik news.php ?
Próbuje edytować i coś nie wychodzi.
Z góry dzięki Smile
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl