ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
v1.0 - Photo Gallery Sub Categories
laczor
Po wgraniu plików z archiwum jak wchodze w galerie to sie pojawia wlasnie "unknown...." i dzieje sie to co opisałem wyżej. Do galerii moge wejść tylko z Panel Admina/Galeria i tam zarządzać galeria. Jak więc chce zastosować te subkategorie to tworzę jakiś album to wpisuje jego nazwe i z tej rozwijanej listy wybieram jakiś istniejący album i klikam zapisz i pisze że album dodany ale ja go nigdzie nie widzę... Sad

Czyli co po kolei zrobić?
Edytowane przez laczor dnia 18.03.2007 20:42:01
 
www.linia29.cal.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 08:04:25
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
laczor napisał/a:
Po wgraniu plików z archiwum jak wchodze w galerie to sie pojawia wlasnie "unknown...." i dzieje sie to co opisałem wyżej. Do galerii moge wejść tylko z Panel Admina/Galeria i tam zarządzać galeria. Jak więc chce zastosować te subkategorie to tworzę jakiś album to wpisuje jego nazwe i z tej rozwijanej listy wybieram jakiś istniejący album i klikam zapisz i pisze że album dodany ale ja go nigdzie nie widzę... Sad

Czyli co po kolei zrobić?

Napisalem post wyzej i nie mam zamiaru Ci tego malowac.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
laczor
Oki juz dziala, dziekuje za pomoc. Mam jeszcze jedno małe pytanie: moja strona to www.linia29.cal.pl . Po wejściu do galerii widać kategorie no i na dole jest "Strona 1 z 3" . Dlaczego, skoro tych miniatur na stronie glownej galerii jest 11 a ja mam w ustawieniach "Miniatur na stronie: 30" ?

Nie dzialaja te subkategorie ;/ chcialem wyslac zdjecie i jest takie coś:

Warning: move_uploaded_file(images/photoalbum/submissions/choszczowka.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/linia29/domains/linia29.cal.pl/public_html/submit.php on line 238

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/php3q2AQX' to 'images/photoalbum/submissions/choszczowka.jpg' in /home/linia29/domains/linia29.cal.pl/public_html/submit.php on line 238

Warning: chmod() [function.chmod]: No such file or directory in /home/linia29/domains/linia29.cal.pl/public_html/submit.php on line 239

Warning: file_get_contents(images/photoalbum/submissions/choszczowka.jpg) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /home/linia29/domains/linia29.cal.pl/public_html/maincore.php on line 411



A jak wejde do nadesłanych materialow i chce zaakceptowac cos co mimo powyzszych bledow tam widnieje to jest:

Warning: copy(../images/photoalbum/submissions/choszczowka.jpg) [function.copy]: failed to open stream: No such file or directory in /home/linia29/domains/linia29.cal.pl/public_html/administration/submissions.php on line 343

Warning: chmod() [function.chmod]: No such file or directory in /home/linia29/domains/linia29.cal.pl/public_html/administration/submissions.php on line 344

Warning: unlink(../images/photoalbum/submissions/choszczowka.jpg) [function.unlink]: No such file or directory in /home/linia29/domains/linia29.cal.pl/public_html/administration/submissions.php on line 345

Warning: imagesx(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/linia29/domains/linia29.cal.pl/public_html/includes/photo_functions_include.php on line 22

Warning: imagesy(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/linia29/domains/linia29.cal.pl/public_html/includes/photo_functions_include.php on line 23

Warning: imagecreatetruecolor() [function.imagecreatetruecolor]: Invalid image dimensions in /home/linia29/domains/linia29.cal.pl/public_html/includes/photo_functions_include.php on line 45

Warning: imagecopyresampled(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/linia29/domains/linia29.cal.pl/public_html/includes/photo_functions_include.php on line 46



Naprawde nie wiem co robic zeby zadzialalo ;/
Edytowane przez laczor dnia 01.04.2007 14:07:16
 
www.linia29.cal.pl
LAbUdZiN
OBRAZEK1
images33.fotosik.pl/92/823769456885dbb4.jpg
OBRAZEK2
images29.fotosik.pl/132/9ec8f0f30cf1cbfa.jpg
OBRAZEK3
images26.fotosik.pl/133/9dfb5c6baf3477aa.jpg

Co zrobić by panele z OBRAZKU2 były ułożone w tej kolejności co w OBRAZKU3 ???
Czyli aby panel z informacjami o albumie w których znajdują się podkategorie był 1 a Nie drugi. Tak z resztą powinno być poprawnie.
pozdrawiam.
Edytowane przez LAbUdZiN dnia 30.12.2007 13:41:28
 
www.takgramy.pl
Sony
Fajna modyfikacja, bardzo mi się przydałaPfft Tylko jest jeden problem.
Jak np. utworzę album, a w nim dwie podkategorie.. To w tym głownym albumie w opisie piszę: "Obrazy: 0", a powinno być np. "Podkategorie: X".

Pewnie wystarczy dodać jakąś zmienną, ale nie mam pojęcia jaką...... Sad Może ktoś pomoże?Wink
Edytowane przez Sony dnia 20.04.2008 11:20:24
 
bartek124
Spróbuj tak:
Linie ~118:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


zamień na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Sony
Niestety nie działa to porawnie nie wyswietla sie w odpowiednim miejscu i żle pokazuje liczbę podkategoriSad
 
Iwan_Wojtek
Zainstalowałem ten mod i mam problem. Nazwy albumów (a mam je długie) są w jednej linii a nie tak jak kiedyś w dwóch, przez co strona się cała rozsuwa i trzeba ją na dolnym pasku przesuwać. Proszę zobaczyć:
http://gpradostow...allery.php

P.S. Wolfram2, masz rację, twoja modyfikacja działa poprawnie Smile Respekt ;p
 
ICEK
Odkopię stary temacik, czy wie ktoś jak zrobić, aby po dodaniu albumu nie wyświetlał się Panel z subkategoriamii, jeśli nie są one dodane, bo widzę, że ostatecznie problem nie został rozwiązany.

Pozdrawiam.
 
www.modlinski.net
komboter
Ja nie|wiem dlaczego ale w każdej podgalerii mam 2 strony na start? Choć nie|ma żadnych zdjęć?
Edytowane przez Pieka dnia 10.11.2009 07:30:44
 
don02
Witam

Używam tej modyfikacji, działa ona poprawnie. Jednak jest jedna rzecz, która powoduje, iż niewygodnym staje się użytkowanie tej modyfikacji. Mianowicie podczas wgrywania do Galerii nowego pliku należny wybrać odpowiedni dział gdzie ma trafić nasz plik - przy zainstalowanej modyfikacji wygląda to tak:

Lista wyboru kategorii:
nazwa_subkategorii
nazwa_kategorii
nazwa_subkategorii
nazwa_subkategorii
nazwa_subkategorii2
nazwa_subkategorii2
nazwa_kategorii2
nazwa_subkategorii2

i wszystko było by fajnie, gdyby nie fakt, iż w przypadku posiadania takich samych nazw subkategorii dla obu albumów zaczyna powstawać chaos. Nie wiadomo, która subkategoria należy do jakiego albumu.

Moje pytanie:
Czy można to zmodyfikować, aby nazwy subkategorii były podzielone na liście wyboru podczas wgrywania zdjęć tak:

Lista wyboru kategorii:
nazwa_kategorii
- nazwa_subkategorii
- nazwa_subkategorii
- nazwa_subkategorii

nazwa_kategorii2
- nazwa_subkategorii2
- nazwa_subkategorii2
- nazwa_subkategorii2


Ewentualnie, czy istnieje jakaś inna wersja tej modyfikacji?


Pozdrawiam, don02.
 
suchy90
Witam! W jaki sposób mogę usunąc tabelkę "informacje o albumie"???
 
kamyk684
Witam chciałbym ponowić pytanie suchy90 czy wie ktoś jak usunąć tabele informacje o albumie ?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl