ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 18

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
New Posts - jak wyświetlać tylko tematy?
Torpex
Bardzo, BARDZO się ucieszyłem kiedy w wersji 6 pojawił się infusion do wyświetlania nowych postów na forum. Chciałbym go jeszcze zmodyfikować tak, żeby strona...

.../infusions/forum_threads_list_panel/new_posts.php

...pokazywała listę tematów z nowymi postami (wzorem nowych postów na phpBB ), a nie wszystkie nowe posty. W php + sql jestem raczej zielony, ale umiem zrobić jeśli ktoś mi podyktuje. Wink Z góry dzięki.
Edytowane przez Torpex dnia 17.08.2006 17:56:59
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 16:29:19
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Lala
Również byłbym wdzięczny jeśli ktoś pomógłby przerobić plik forum_threads_list_panel/new_posts.php żeby się pojawiały same tematy (bez ich powtarzania chociaż były w nim 2 nowe posty)
 
www.Nirvana.Bulwaria.info
slawekneo
tak wiec przysiedzialem przy tym troche :D
oto jak wyglada paintballpolanica.com/nowe_posty.png

a oto i kod do wstawienia w plik new_post.php
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Fajne nie :D
Pozdro!!
Edytowane przez slawekneo dnia 20.09.2006 10:21:16
 
Lala
Nom dobre i wszystko było by ok, tylko że to z tego co zauważyłem wyświetla jednego usera posty (np. moje albo twoje) od ostatniej wizyty. Chyba gdzieś jest mały błądzik Wink
 
www.Nirvana.Bulwaria.info
Pieka
Lala napisał/a:
Nom dobre i wszystko było by ok, tylko że to z tego co zauważyłem wyświetla jednego usera posty (np. moje albo twoje) od ostatniej wizyty. Chyba gdzieś jest mały błądzik Wink



Jak robil screena, to mial zrobic z Twoimi ostatnimi postami? Grin Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Lala
Pieka ja 5 lat nie mam wiem że to screan i sprawdzałem u siebie, na moim koncie widzę tylko swoje ostatnie posty i podejrzewam że każdy user widzi wyłącznie swoje, które napisał prawdopodobnie od ostatniego zalogowania, albo może trochę wcześniej Wink
 
www.Nirvana.Bulwaria.info
Pieka
Lala napisał/a:
Pieka ja 5 lat nie mam wiem że to screan i sprawdzałem u siebie, na moim koncie widzę tylko swoje ostatnie posty i podejrzewam że każdy user widzi wyłącznie swoje, które napisał prawdopodobnie od ostatniego zalogowania, albo może trochę wcześniej Wink



Moze i wiesz, ale z Twojej wypowiedzi (drugiej) wnioskuje, ze jestes przewrazliwiony na tym punkcie Wink oraz to, ze nie masz racji Grin
Zalaczam swoj screen....
images4.fotosik.pl/131/38d08a111f409421m.png
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
slawekneo
hee @Pieka mnie dzielnie broni tzn moich modow GrinGrin
a tak poza to pokazuje autora tematu Pfft bo niemialem co dac jesli jest pare postow w jednym temacie to i kazdy post ma innego autora i sie robilo wielkie nico Grin zmienie to pozniej na to aby autor ostatniego posta (w danym temacie) byl wyswietlany Grin albo poprostu do rubryki AUTOR dopiesze "TEMATU" Pfft
Pozdro!!
Edytowane przez slawekneo dnia 18.09.2006 10:00:35
 
Lala
Właśnie dopiero to zauważyłem, za co przepraszam, moja nieuwaga x]
Sam próbowałem to zmienić na autora ostatniego postu ale coś kiepsko mi to wychodzi :/
 
www.Nirvana.Bulwaria.info
slawekneo
teraz wszystko jest poprawione na cacy w moim pierwszym poscie Grin
Pozdro!!
 
Lala
Nom teraz działa. Tylko przy braku postów rozwala trochę stronę. Z tego co widzę ostatnie
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
niepotrzebne i wcześniej w linijce
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
zapomniałeś dodać </tr> :D
I jeszcze z tego co zauważyłem to chyba jest drobna pomyłka w linijce:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
bo wyświetla troche błędny adres który otwiera pierwszy post w temacie zamiast otwierać ostatni ;)
No i jeszcze jeden szczegół żeby tak wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wyświetla się numer drugiej strony gdy jest już ponad 20 postów, a powinno być dopiero gdy będzie 20 tematów x]
Edytowane przez Lala dnia 18.09.2006 16:47:15
 
www.Nirvana.Bulwaria.info
slawekneo
ehh ten to normalnie zawsze musi cos znalesc Grin hee (poprawione wszystkie wypisane bledy; kod zaktualizowany)
Pozdro!!
Ps.no teraz to juz napewno niema nigdzie baboli Grin
Edytowane przez slawekneo dnia 18.09.2006 18:55:18
 
Lala
Oj Sławuś żebyś wiedział ile teraz baboli się narobiło :D
To:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zamień na to:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

No i jeszcze $data2['post_id'] wskazuje na numer tematu pierwszego a powinien na ostatni, ale tą poprawkę chyba lepiej żebyś Ty wykonał :D
 
www.Nirvana.Bulwaria.info
slawekneo
- kod poprawiony zaktualizowany (zalecene zaktualizowac caly kod)
- screen zaktualizowany
- zapytania maxymalnie zoptymalizowane do dwuch
- baboli napotkanych: 0
i to "chyba" wszystko Grin
Pozdro!!
 
Lala
To może jeszcze prześle swój screen bo wydaje mi się ciągle że nie wszystko gra.
Chodzi mianowicie o to że gdy jest więcej niż 20 tematów (bo w aktualnym screenie powinno być z 50 a nie 20) to ich więcej nie pokazuje, również linku do następnej strony postów nie pokazuje Wink
Lala dodał/a następującą grafikę:
lala.png
 
www.Nirvana.Bulwaria.info
PtRM
Po ponad trzech latach odkopuję temat, ponieważ wykonana przez sławkaneo modyfikacja nie działała prawidłowo z Fusion 7, a innej nie znalazłem, więc ją przerobiłem :

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Mam nadzieję, że się komuś przyda ;) .

EDIT

Edytowałem, gdyż popełniłem zasadniczy błąd - wkleiłem zawartość pliku forum_threads_list_panel.php, a nie new_posts.php. Serdecznie przepraszam.

W tej wersji mała zmiana - szerokość tabel dostosowuje się do ilości znaków w nazwie tematu.
Edytowane przez PtRM dnia 14.07.2009 10:30:13
The Real Mendosa=mendosa=Pablo the Real Mendosa=PtRM
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl