ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
MusicBox - FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania
Yatakomoshi
z tej strony co podałes można ściągnąć musicboxa v2? Bo ja mam wersje bodajze 1,4 ^^. A na tamtej się zarejestrowałem ale nie moge nic znależć.
 
www.network-hacking.yoyo.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 18:39:39
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Gander
To serwer projektów. Muszę chyba informację dodać - na serwerze projektów http://projects.g... można obejrzeć projekty, które są jeszcze w trakcie tworzenia, ale można je już oglądać i testować. Obecnie do MusicBoxa muszę dodać kilka poprawek i oczekuję na raporty dwóch moich BetaTesterów. Jak wszystko będzie gotowe to byćmoże na początku przyszłego tygodnia będzie już można pobrać MusicBox 2.0.

Pozdrawiam
 
gander.solutions
Yatakomoshi
Aha. Ja dopiero zaczynam się bawić PhP-fusionem wiec malo o tym wiem... ale za to szybko sie ucze;P
Udało mi się wygenerować playliste ale jak włanczm musicboxa to wszystko jest na 0:00 i nie chce nic grać;/
 
www.network-hacking.yoyo.pl
Pieka
Yatakomoshi napisał/a:
Ja nie moge wogóle wygenerować playlisty. Jakby ktoś mógłby mi to wytłumaczyć dokładnie jak załorzyć tego musicBoxa najlepiej na gg: 7646940 Byłbym wdzieczny Cool


W zalaczonej paczce masz pliki ptrzygotowane do instalacji na YoYo.
Odinstaluj stary, usun pliki, a nastepnie wstaw te, ktore zalaczam i zainstaluj ponownie.

Jesli nadal nie dziala, to zmien zabawki, bo wtedy sam sobie zaprzeczysz (cyt.:"..ale za to szybko sie ucze.." ).
Pieka dodał/a następującą plik:
musicbox_panel-dla_yoyo.zip [27.77kB / 409 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 17.02.2007 12:20:36
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Yatakomoshi
ok. Dzieki bardzo Pieka. Sprubuje tym zrobić. Jak nie będzie coś grać to się odezwe.


Sprawdziłem i wszytsko ładnie działa. Jeszcze raz wielkie dziekiGrin zachecam do ogladania mojej stronkiGrin
Edytowane przez Yatakomoshi dnia 17.02.2007 19:17:52
 
www.network-hacking.yoyo.pl
Gander
Muszę spojrzeć @Pieka, coś ty tam zmajstrował Wink
 
gander.solutions
Pieka
Gander napisał/a:
Muszę spojrzeć @Pieka, coś ty tam zmajstrował Wink

Dodalem zera w infusion.php, bez ktorych YoYo niepoprawnie instaluje skrypty.
Standard.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Smurf1992
Witam, kiedy wpisuje ściezke i daje "zapisz" nic sie nie dodaje. Tak jak radzi gander, sprawdzam polskie znaki, jednak wpisuje wszystko poprawnie. Utwór jest w formacie mp3, rowniez nie ma zadnych polskich znakow.

Wgrałem go do folderu images - napisane bylo do dowolnego

Ten problem juz rozwiązany... ale pojawiają sie 2 kolejne

1. Czy zarejestrowany użytkownik może wybrać utwór, który chce posłuchać ?
2. Kiedy daje otwórz pisze mi nawe utworu, daje play i niby zaczyna grac ale nic nie leci i po chwili sie wyłacza tzn. okno zostaje, lecz utwor nie gra i przycisk zostaje ponownie ustawiony na "play..."

Edytowane przez Smurf1992 dnia 28.02.2007 19:23:03
 
Gander
Odp: 1) Nie ma takiej możliwości. Lista utworów będzie wyświetlana w pakiecie MusicBox 2.0 (który jest obecnie w fazie testów)
Odp: 2) Tak może się dziać jaśli masz: a) serwer yoyo lub inny powolniak b) masz łącze o niskiej przepustowości. Sprawdź u kolegi lub w kawiarence internetowej. Jeśli nadal nie bedzie poprawy to napisz tu ponownie posta
Edytowane przez Gander dnia 28.02.2007 20:32:18
 
gander.solutions
Smurf1992
Nie mam na serwerze yoyo.pl - tylko na ovh.org

Moje łącze ma teraz niecały 1 mb - 850 kb Smile

Porpawy nie ma nadal. Kiedy skończyzsz MusicBox 2.0 ?
 
Pieka
Smurf1992 napisał/a:
Nie mam na serwerze yoyo.pl - tylko na ovh.org

Moje łącze ma teraz niecały 1 mb - 850 kb Smile

Porpawy nie ma nadal. Kiedy skończyzsz MusicBox 2.0 ?


Ta wtyczka dziala bardzo dobrze i wine za ten stan rzeczy ponosisz Ty i TYLKO TY!
Ustaw wlasciwy adres pliku i na konkretnym serwerze, to bedzie OK.
Testowalem na YoYo, OVH i paru innych i wszedzie dziala REWELACYJNIE Cool
Sprawdz sobie:
1. YoYo
2. OVH
3. OVH - z moja drobna modyfikacja Wink

Przestancie winic innych za wlasna nieudolnosc.
Edytowane przez Pieka dnia 16.09.2007 12:20:09
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Smurf1992
Tak się składa pieka, że wpisałem dobry adres... a moje łacze internetowe jest bardzo szybkie... nie wiem dlaczego tak się dzieje.
 
Pieka
Smurf1992 napisał/a:
Tak się składa pieka, że wpisałem dobry adres... a moje łacze internetowe jest bardzo szybkie... nie wiem dlaczego tak się dzieje.


Tak sie sklada, ze mam racje ja, a nie Ty.
Sprawdz sobie i nie pisz mi na temat lacza.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Smurf1992
hm... moj adres który wpisałem to : http://pk-k.ovh.o...cznosc.mp3

Masz jeszcze jakieś wątpliwości... ?
 
Gander
Wydaje mi się że najwyższa pora napisać sprostowanie, nt czym jest MusicBox.
MusicBox to nie MP3 Flash Player

MusicBox to system zarządzania playlistą dla MP3 Flash Playera + okienko JavaScript w którym ten player jest otwierany. To wszystko.
W nowym MusicBoxie 2.0 stanie się to bardzo widoczne, gdyż licencja MP3 Flash Playera uniemożliwia mi dystrybuowanie go wraz z panelem, więc użytkownik będzie musiał pobrać player z jego strony domowej.
 
gander.solutions
as
Do ~Smurf1992... kliknij TU i pobierz wtykę, która da Ci możliwość odtwarzania plików mp3 na stronie wraz z możliwością ich wyboru. Myślę, że już na ten temat nie będziesz więcej pisał, bo nudnym się robisz i natrętnym...
as
 
Pieka
Smurf1992 napisał/a:
hm... moj adres który wpisałem to : http://pk-k.ovh.o...cznosc.mp3

Masz jeszcze jakieś wątpliwości... ?


Serio chcesz mnie wyprowadzic z rownowagi?
Prosze, Twoj utwor: http://cms4you.ov...
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Gander
Kolega adam-as zadał pytanie w niewłaściwym miejscu, poprosiłem go o zmianę tematu, ale chyba zapomniał więc sam wkleję jego problem:

adam-as napisał:
Nie mogę znaleźć żadnych info na temat spowolnionego i stłumionego dźwięku w musicboxie. Wiecie co może być przyczyną?
W oryginale mp3 brzmi mi inaczej niż przez ten odtwarzacz...

php-fusion v6.01.11 musicbox2

Odpowiedź jest prosta. Można ją znaleźć na stronie producenta:

Which mp3 Encoder and sample rate should I use?

It is very important to use a sample rate of 44.1kHz as other sample rates may cause the sound to play slower or faster. 44.1kHz is generally the default setting in most mp3 converters.

You can easily convert audio files into mp3 files with any mp3 encoders on the market. We recommend using MusicMatch, a free encoding software for Windows. For Mac users iTunes is a good option.

W wolnym tłumaczeniu:

Ważne jest aby używać bitrate 44.1kHz ponieważ inne bitrate mogą powodować że dźwięk będzie odtwarzany szybciej lub wolniej.
 
gander.solutions
adam-as
Nie nie zapomniałem Gander ;-) tylko do pracy musiało się wyjść. Niedawno wróciłem, patrzę a Ty już zadziałałeś.

To już mi naświetla nieco sprawę, ale spróbuj mi wytłumaczyć coś dokładniej na temat bitrate. Czy to oznacza że utwór musi być nagrany w tej częstotliwości? (44.1kHz)
Można ten bitrate jakoś zmienić?

Sprawdzałem na innych wysokiej jakości utworach i jest ok. Mają one 160kbps/44kHz. Tylko z jednym mam jakieś jaja - 128kbps/48kHz Da się to jakoś zmienić w tym utworze?

Jeszcze jedno - na stronie jednego z userów (nie pamiętam już kogo) widziałem że music box na stronie jest od razu w formie mini odtwarzacza. Ja mam tylko możliwość napisania że "kliknij w poniższy przycisk aby odtworzyć utwory". Jak zmontować taki ładny i zgrabny minipanel?

Pozdrawiam
 
http://www.pcmedio.pl
Gander
Żeby działało bez problemów musisz przekodować. Nie wiem czym, bo ja używam tylko CDex do konwertowania wav->mp3. Poszukaj w kodekach na stronach z softem.
 
gander.solutions
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl