ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wykonanie thema. Cena?
Camus
Witam. Wraz z przyjacielem chcemy reaktywować "projekt" serwisu o serii gier Suikoden. Jednak teraz chcemy bardziej profesjonalnie do tego podejść i zrobić to porządnie. Hosting już mamy na oku. Domene wykupimy. Tylko teraz pozostaje problem skórki. Czy byłby ktoś chętny stworzyć nam skin o tematyce gier Suikoden (jRPG) . Oczywiście dogadalibyśmy się (np. poprzez GG) jak on by miał mniej więcej wyglądać. Tylko pozostaje kwestia ceny. Nie mam zielonego pojęcia w jakich cenach takowa usługa zostałaby wykonana. Czy ktoś z Was mógłby Napisać w jakich granicach mamy się szykować i czy ktoś byłby zainteresowany. Jeżeli jest to zły dział to bardzo przepraszam. Pozdrawiam gorąco,


Camus

ps. Dziękuję Szymon za poprawienie literówki Smile Nie zauważyłem tego Smile
Edytowane przez jantom dnia 07.06.2008 14:58:12
Miłość jest to jakieś nie wiadomo co, przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak, i sprawijące ból nie wiadomo dlaczego.

r12; Luís de Camões
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 23:27:37
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
jantom
Ceny są różne, od dumpingowych po wygórowane.
Ogólnie sprawa stoi tak: średni przedział to 80-200 zł, w zależności, kto będzie robił, jak długo i jak bardzo wybajeruje skórkę (o szanowaniu własnej pracy już nie wspominam). Można znaleźć taniej, można znaleźć drożej.

Uprzedzam ewentualne pytanie - nie, nie podejmę się zadania.
Edytowane przez jantom dnia 07.06.2008 14:51:35
 
http://jantom.info
Camus
Dziękuję za odpowiedź Smile Znalazłem kilka miesięcy temu pewnego Pana który profesjonalnie się tym zajmuje ale niestety nie odpowiedział jeszcze ani na GG ani na mailu:/ Na razie mi się nie pali. Ale od lipca/sierpnia chcemy już zacząć bo na razie jeszcze nie mamy za bardzo pracy. Mam kilka wyjazdów w planie i kilka spraw do załatwieniaSad Jednak jeszcze raz dziękuję za odpowiedź Smile
Edytowane przez piotrek199214 dnia 07.06.2008 16:27:34
Miłość jest to jakieś nie wiadomo co, przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak, i sprawijące ból nie wiadomo dlaczego.

r12; Luís de Camões
 
metaxy
Wszystko zależy od wymagań dotyczących grafiki - bo ja szukając grafika (tylko i wyłącznie sam lay) poniżej 300zł nie znalazłem na poziomie do przyjęcia + słownego...
 
http://blog.metaxy.eu/
Camus
Dziękuję za odpowiedź.

Oferta jednak nieaktualna ( Współwłaściciel znalazł znajomego który nam zmodyfikuje na nasze potrzeby jakiś motyw). Przepraszam bardzo za zamieszanie oraz pozdrawiam.
Edytowane przez Pieka dnia 11.06.2008 14:53:57
Miłość jest to jakieś nie wiadomo co, przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak, i sprawijące ból nie wiadomo dlaczego.

r12; Luís de Camões
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl