ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Rozłączenie połączenia w trakcje przesyłania
malacz123
Zrobiłem konto na yoyo.pl poczytałem trochę o php i instalacji tej ,, instalki" na forum.
Zainstalowałem comanda ściągałem instalke tak to bandę nazywał połączyłem sie Totalem Commanderem z serwerem no i zaznaczyłem folder php_files przeciągałem na serwer zaczęło sie wgrywać i zawsze po jakimś czasie wyskakuje że rozłączono połączenie albo że nie da sie danego pliku wrzucić.
EEE co mam robić nie znam sie dobrze an tym praktycznie wogóle :* próbowałem jeszcze na panelu mysqul ale tam idzie importować tylko pliki tekstuSad
Dajcie jakieś wskazówki co mam robić jak zacząć.


PW od moderatora:
  1. Zmiana nazwy tematu - Pieka 09.04 - 22:47

Edytowane przez Pieka dnia 10.04.2008 11:06:04
 
www.zarabiajklikaj.yoyo.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 08:50:55
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
kamy
Jak polaczenie Ci sie przewie to wgrywaj ponownie pliki tylko wybierz opcje "pomin wszystkie" Smile
 
www.e-ryby.net
MeTeo
Wrzucasz pliki normalnie. Gdy Ci zerwie połączenie to wgrywasz fotki dalej (albo od ostatniego wgranego albo dajesz wszystkie i klikasz "pomiń wszystkie" - jak kolega wyżej napisał)

Proces dalszej instalacji masz w readme

:*


To nie fotka.pl ani Epuls...
 
Pieka
Bardzo prosze zmien nazwe tematu na zgodna z regulaminem i logicznie zwiazana z pytaniami.

Poza tym:
- http://www.php-fu...p?cat_id=3
- http://www.php-fu...p?cat_id=1
- http://www.php-fu...ad_id=3875
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
malacz123
Jakim programem najlepiej przesyłać na serwer do czego ta baza Mysqul jak tam idze tylko importować pliki tekstu.
 
www.zarabiajklikaj.yoyo.pl
piterus
Ja używam do przesyłania plików na serwer File Zilli. Bardzo prosty i przyjazny program.

MySQL jest miejscem gdzie są przechowywane dane strony. Mogą to być np. artykuły, newsy, posty na forum i dane użytkowników. Więcej informacji znajdziesz tu http://pl.wikiped...wiki/Mysql
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Pieka
Osobiscie polecam WinSCP.
Na licencji GPL, oparty na PuTTY, obsluguje wszystkie rodzaje transmisji, a co najwazniejsze wznawianie, ktore do tego jest konfigurowalne.
Edytowane przez Pieka dnia 10.04.2008 18:13:29
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
malacz123
WinSCP. tym programem w ogóle nie umie sie połączyć
 
www.zarabiajklikaj.yoyo.pl
MeTeo
Po co mu mieszacie w głowie? Total Commander - najpopularniejszy i najdokładniej opisany. Gdziekolwiek się nie zetkniesz z PHP będziesz miał opisane co i jak.
 
malacz123
Ale przez Commandera nie da sie przesłać wszystkiego chyba fotek jak wchodzę na stronkę http://adres_nasz.../setup.php nic nie ma Sad
Edytowane przez Pieka dnia 10.04.2008 18:11:33
 
www.zarabiajklikaj.yoyo.pl
bartek124
Wina Twojego neta, hostingu, nie wiem, ale na pewnie nie TotalCmd ani PHP-Fusion.

Czyli Ty chcesz po prostu wrzucić PHP-Fusion? To na 99% wina twojego neta. Jak zdjęcia, to może są za duże i yoyo ich nie przyjmuje...
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
malacz123
Wina neta, nie sadzę ma neostrade 2lata nigdy nie miałem problemów..
 
www.zarabiajklikaj.yoyo.pl
hoopak
Ja mam neostradę i zawsze są jaja podczas przesyłania wielu plików na raz albo zdjęć na serwer. Przerzucam zazwyczaj foldery osobno bo przerywa mi połączenie jak więcej folderów chcę wysłać... I ten problem mam nie tylko na yoyo.pl ale na każdym serwerze.
 
www.hoopak.pl
malacz123
Aha ok przesłałem ale teraz mam następny problem bo nie działa wchodzę na moja stronkę http://adres_nasz... i nic nie maGrin Co jest nie tak jak wysyłam na serwer pliki to do jakiegoś specjalnego folderu??


PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - Pieka 10.04 - 18:12

Edytowane przez bartek124 dnia 10.04.2008 18:11:02
 
www.zarabiajklikaj.yoyo.pl
bartek124
Daj adres Twojej stronki.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Pieka
Ja Ci dobrze radze, przesiadz sie na stale na WinSCP.
Na biezaco aktualizowany i bardzo prosty w uzyciu.

TC jest programem platnym, a przy tym powodujacym siwienie...

Odnosnie Twojej strony, to zapewne wstawiles jak wiejszosc ludzi pliki wraz z katalogiem, wiec szukaj ich pod adresem:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
malacz123
Heh dalej nie działa ja to robie tak ściągam php-fusion-6-01-13 łącze sie Commanderem i na pusty serwer bez żadnego folderu przesyłam php-fusion-6-01-13 i nie działa niekiedy wyskakuje że nie da sie czegoś przesłać 2 czy 3 razy to daje kontynuuj wchodzę na www.nwowow.pl/setup i nic nie maSad
ADRES STRONY www.nwowow.yoyo.pl
Edytowane przez Pieka dnia 10.04.2008 19:08:03
 
www.zarabiajklikaj.yoyo.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
A czy przypadkiem nie masz jakiegoś antyvira z firewalem załączonym, bo w takim przypadku właśnie niby łączy a katalog jest pusty i nic nie prześle.
 
wlodekp.europa.pl
malacz123
Mam zainstalowanego Kasperskiego...
 
www.zarabiajklikaj.yoyo.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Tego nie znam, bo nigdy nie używałem, jenak sam sporo się namęczyłem z ustawianiem Arcavira, żeby ftp mi chodził prawidłowo, to samo było z pocztą ssl-em i certyfikatami bezpieczeństwa, podobne zwisy zaobserwowałem też jeśli używałem jakiegoś lichego routera, wszysko chodziło cacy, a na ftp w trakcie ściągania, wysyłania się blokował, a używam jeszcze starszej wersji 5.0 win comandera, bo dla mnie jest niezawodna i nawet nie myślę przechodzić na total, ani inne opisywane wyżej dobrodziejstwa.
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl