ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 16

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
The Kroax v7
luk1989
Następnym razem pisze, że chodzi ci o FLV a nie o samą wtyczke.
W tym ci nie pomoge, bo prawdopodobnie jest to zależne od playera jedyne ustawienia wyświetlania ogólnie są w
\infusions\the_kroax\embed.php
ale nie ma tam opcji wyświetlania loga.

Ps. możesz sam się pobawic bo jest to na 99% w pliku
\infusions\the_kroax\flash_flv_player\flvplayer
lub posuzkac innej wersji flash_flv_player
Edytowane przez Chemikpil dnia 11.10.2009 20:50:56
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 22:58:23
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
zuri1984
Zauważyłem dziwny błąd
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
Może mi ktoś powiedzieć jak to naprawić? I 2 Pytanie. W the_kroax_center_panel mam po 5 filmów w rzędzie jak zrobić by był tylko 1 film w rzędzie i usunąć na górze menu
 
luk1989
Co do 1 błędu to nie wiem, bo mało informacji podałeś.

A do 2 to musiałbyś przerobić pół pliku \infusions\the_kroax_center_panel\the_kroax_center_panel.php aby były jak sobie to wymyśliłeś i na pewno nikt ci tego nie przerobi, życzę miłej zabawy jedyne, co ci mogę pomóc to limit wyświetlania ustawia się w kodzie po DESC LIMIT "Liczba".

Według mnie już lepiej skasuj ten panel i po robocie, bo on jest przystosowany do bycia na środku strony i przerobienie go na prawą lub lewą stronę jest bardzo praco chłonne.
 
ro0z3k
Czy jest już jakaś stabilna i 100% działająca wersja wtyczki?
Pozdrawiam.
 
zuri1984
Może komuś się to uda albo napisanie nowego panelu Smile
 
majkelo
Wie ktoś może jak w kroax 72 fix zmienić wielkość miniaturek? Nie mogę do tego dojść, i już nie mam nerwów żeby tego szukać. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
 
luk1989
Wada wtyczki jest taka, że rozmiar jest w wielu miejscach, ale pewnie chodzi ci o the_kroax_center_panel.

Wejdzi do \infusions\the_kroax_center_panel\the_kroax_center_panel.php, tam masz 3 linijki od 30:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 02.11.2009 21:19:23
 
majkelo
Dzięki luk od razu lepiej. Jeszcze fajnie jakby w kategoriach sie dalo zmienic ale tam juz nie ma "movieh" musi byc jakies inne rozwiązanie. Jakby ktoś wiedział to helpSmile
Edytowane przez Pieka dnia 02.11.2009 22:20:47
 
luk1989
Z kategoriami się nie bawłem bo można wrzucac własną tworczośc.
W 96x96px do \infusions\the_kroax\categoryimg i pojawią się w opcjach wyboru fotki do kaegorii mogą byc w dowolnym rozszez: jpg, gif, png itp.
 
majkelo
Tzn. nie chodzi mi o miniature kategorii jako katalogu, tylko jak w kroax_center_panel wybierzesz kategorie i przejdziesz do niej to wówczas pokazywane są filmy z danej kategorii, i tam także są miniatury ale bardzo kwadratowate co mi nieodpowiadaSmile Jakbyś wpadł na rozwiązanie to daj znać. Pozdrawiam
 
luk1989
Za takie porady powinnam brać pieniądze, bo to leniwość z waszej strony.

Specjalnie dla ciebie sprawdziłem, że można wrzucac ikony kategorie w dowolnej rozdzielczość.

U góry podałem ci folder, do którego masz wrzucić swoje ikony kategorie, możesz je zrobić w dowolnym rozszerzeniu JPG czy GIF.

Później chodzisz w
Panel administratora/Wtyczki (Infusions)/the_kroax/Gatunki
będziesz miał tam do wyboru to, co wrzuciłeś do tego folderu, co pisałem.
Edytowane przez luk1989 dnia 04.11.2009 07:04:19
 
majkelo
Ale dalej nie rozumiesz o co mi chodziSmile nie chodzi mi o miniature kategorii tylko miniature filmiku która znajduje sie w tej kategorii. Miniatura ta pokazywana jest na stronie głownej kroax_center_panel w taki sposob w jaki chce ale gdy przejde do kategorii to tam juz miniatury sa kwadratowate, takie jak byly na poczatku w kroax_center_panel.
Edytowane przez khaman dnia 04.11.2009 10:57:12
 
luk1989
Ostatni raz pomagam leniwcom, następne porady mogę udzieli na PM, po dogadaniu się.

Panel administratora/Wtyczki(Infusions)/the_kroax/Ustawienia/

Kroax Image Settings

I tutaj:
Miniaturek pionowo - wysokosc
Miniaturek poziomo - szerokosc
Edytowane przez luk1989 dnia 05.11.2009 17:52:40
 
majkelo
Dzięki i sory za kłopot. Patrzyłem w te ustawienia ale widząc napis "miniaturek pionowo" myslałem, że chodzi o ilosc miniaturek a nie o wysokosc miniatury. Jeszcze raz dzieki i przepraszam za kłopot. Pozdrawiam.
Edytowane przez Pieka dnia 04.11.2009 22:40:55
 
bartek997343
Wtyczka kroak u mnie działa poprawnie tylko nie mogę dodać żadnej kategorii dlaczego?.Proszę o pomoc.
 
FiXik
Jeśli kogoś interesuje to producent dawno wydał wersję 7.4 (z polskimi local-ami). W nowej wersji istnieje parę ciekawszych udogodnień. W załączeniu najnowsza wersja. Pozdrawiam


Paczke przenosze do pierwszego posta/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 07.11.2009 19:29:59
może już nie szukajmy
 
http://www.zainwestujwemnie.eu/
Pieka
Czy ta paczka/wersja jest sprawdzona? Wszystko dziala? Jesli tak, to dodam ja do pierwszego posta.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
FiXik
Przyznam szczerze, że nie chciało mi się testować wszystkich opcji ale na stronie www.rapidlinks.cb... działa bez zarzutu. Jeśli chodzi o brak obrazków gdzie nie gdzie to jest to zamierzony efekt do testów zachowania się skryptu. Uważam, iż można umieścić paczkę w pierwszym skrypcie.
może już nie szukajmy
 
http://www.zainwestujwemnie.eu/
luk1989
To jest ostatnia darmowa wersja Kroax 7.4 link do strony twórcy:
http://www.venue....base_id=49
 
bartek997343
Witam mam taki mały problem.Jeśli dodam miniaturkę to jest w dziwnych rozmiarach tak jak by miniaturka była obrucona na bok nie wiem dlaczego.Załączam screen.
bartek997343 dodał/a następującą grafikę:
screen_1.jpg

Edytowane przez bartek997343 dnia 23.11.2009 17:01:20
Jeśli pomogłem kliknij pomógł.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl