ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
Przenoszenie strony na inny serwer
Pieka
To nie jest blad strony, czy serwera, po prostu hosting ze wzgledow bezpieczenstwa zablokowal mozliwosc przejrzenia informacji systemowych. Na darmowych jest to standardem.

P.S. Bledy i wszelkie inne kody prosze wstawiac w code.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.04.2024 03:23:03
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
jubathc
Czyli mimo to iż tam nie mogę zajrzeć wszystko powinno nadal działać bez zarzutów?

Z góry dzięki za info,pzdr

 
www.trash.com.pl
Pieka
jubathc napisał/a:
Czyli mimo to iż tam nie mogę zajrzeć wszystko powinno nadal działać bez zarzutów?

Dokladnie, to tylko plik informacyjny Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
maad
Witam. Ja mam inny problem. Dlaczego po wykonaniu wszystkich czynności podanych w temacie strona nie wyświetla polskich znaków?
 
Pieka
maad napisał/a:
Witam. Ja mam inny problem. Dlaczego po wykonaniu wszystkich czynności podanych w temacie strona nie wyświetla polskich znaków?

Bedziesz tak mily i podasz adres strony, ktorej dotyczy problem oraz hosting, na ktorym znajduje sie po przeniesieniu?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
maad
/
Edytowane przez maad dnia 06.03.2014 00:17:45
 
Pieka
Sprawdz metode podana przez wlodekp, ale tylko w kwestii wpisu w maincore: http://www.php-fu...ad_id=7780
W razie braku reakcji zamien latin2 na latin1. Pamietaj o F5.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
maad
Pieka napisał/a:
Pamietaj o F5.


Jakie F5?


// Dzieki zadzialalo z latin1
Edytowane przez maad dnia 24.06.2008 13:49:25
 
mwaca
Błąd

Wygląda na to, że w twoim zapytaniu SQL jest błąd. W znalezieniu przyczyny problemu może pomóc także - jeśli się pojawi - poniższy opis błędu serwera MySQL.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


zapytanie SQL:


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Wiecie moze co z tym zrobic?? :(

A code to pies zjadł? - Milka
Edytowane przez Milka dnia 24.06.2008 15:14:07
 
tymek88
Hejka!

Mam problem po przeniesieniu www.

Robiłem tak jak było napisane w tym temacie i wszystko działa dobrze.. Prawie wszystko

Chodzi o to, kiedy ktos probuje sie zarejestrowac.. wpisuje wszystkie dane i ok. Pisze: "Rejestracja zakonczona" lecz nie pisze "ostatnio zarejestrowany użytkownik..." nie ma tam tej nowej osoby + ta osoba która sie zarejestrowała po przeniesieniu - nie może się zalogowac. "Niewłąściwe hasło/login".

Jak to naprawic??

(Nie ma potwierdzen na maila, osoby które były zarejestrowane przed przeneisieniem mogą się logowac.)

Adres strony:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez tymek88 dnia 02.08.2008 02:44:16
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Przeniesienie po mojemu tzn:
1.Przeniosłeś idealnie 1/1 wszystkie stare pliki i w wersji jaką tam miałeś na nowy serwer.
2. Kod aktywacyjny mail używa adresu strony z ustawień PA nowy serwer strona ma taki sam adres, jeśli nie to administrator musi wejść z pa i zmienic ten adres, ponieważ, bez prawidłowego aktywacja nie jest możliwa, dopisanie nowego użytkownika następuje dopiero po aktywacji mail.
Zobaczymy może tyle wystarczy?
Jeśli nie pociągniemy dalej.
 
wlodekp.europa.pl
tymek88
Zmieniłem adres i nadal jest to samo..

Ale teraz zauważyłem pewną rzecz..
to chyba moze byćwina bazy:

images31.fotosik.pl/338/8aec20c286e4beedm.jpg
 
Pieka
Oczywiscie, ze jest to wina bazy, a dokladnie zdublowanych wpisow. Potrzebne logowanie do phpMyAdmin.
Jak widac tabela users zostala niepoprawnie wyeksportowana i brakuje w niej auto_increment. Stad proba dodawania uzytkownikow od zera. Ostatni uzytkownik ma user_id=0, wiec aby to sprawdzic wlacz sobie sortowanie wpisow tabeli wedlug user_id, czyli po prostu kliknij w ten napis.
Dodaj w tablicy users podczas edycji struktury w polu dodatkowe "auto_increment", usun zdublolwany wpis (user_id=0), a nastepnie sprawdz, czy dziala rejestracja.
Edytowane przez Pieka dnia 02.08.2008 11:20:05
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
tymek88
Hmm sprawdziłem to user_id=0, ale na końcu spisu tego nie było - było na początku ;>
Ale zmieniłem na "auto_increment" (teraz w ogole w spisie nie było user_id=0, ani na początku, ani na końcu- na początku było już user_id=1), ale po tej zmianie rejestracja działa juz prawidłowo!

Thx! Smile
 
Pieka
tymek88 napisał/a:
Hmm sprawdziłem to user_id=0, ale na końcu spisu tego nie było - było na początku ;>..

A skad Ci przyszlo do glowy, ze bedzie na koncu, skoro wlaczyles sortowanie po id? Zero jest zawsze pierwsze Wink
Edytowane przez Pieka dnia 02.08.2008 11:54:05
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
mundek
Prosiłbym szanownych kolegów o rozwiązanie pewnego problemu. Stworzyłem sobie fajną stronkę na lokalnym serwerze za pomocą WebServ. Działa pięknie i bez zarzutu.:D Zgodnie z instrukcjami podanymi przez kolegów j.w dokonałem za pomocą Total Commandera kopii plików na zewnętrzny serwer, gdzie znajduje się już inna stronka. Bazę danych, która znajdowała się w katalogu WebServ-a konkretnie "C:\Program Files\WebServ\mysql\data\" przeniosłem na serwer do katalogu głównego. Nadmieniam, że nie posiadam takich narzędzi jak np. cPanel. Serwer przejąłem od kogoś innego i do plików dostaję się za pomocą ftp lub Total Commandera. Po wejściu na stronkę ukazał mi się komunikat:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Plik config.php wygląda tak :
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

W związku z tym moje pytanie: Co mam zmienić w config.php żeby wszystko chodziło. "root" to hasło do wejścia na phpMyAdmin, ale na WebServie. Jak mam stworzyć nową bazę danych tylko za pomocą Total Commandera bez innych narzędzi ?.:) Na serwerze chodzi już stronka, ale w innym systemie niż PHP. Chcę ją po prostu unowocześnić.:(
Jestem takim laikiem w tych sprawach, proszę się więc ze mnie nie podśmiewać. Jednak chyba mnie to co raz bardziej wciąga.

:(
Od 10-go żadnej odpowiedzi ?. Urlopy, czy grzyby ?. Nikt mi nic nie podpowie ?
:o


PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - Pieka 10.09 - 00:08

Edytowane przez mundek dnia 14.09.2008 11:16:51
 
edit_profile.php?code=8f83bd729c8e5cbb54613ffb564a
Iwan_Wojtek
Koledzy mam problem. Wykupiłem sobie serwer na webd.pl, oferta Mini. Skopiowałem wszystkie pliki, wykonałem kopię bazy. Następnie na webd.pl utworzyłem nową bazę danych, po czym edytowałem plik config.php i wpisałem dane do nowej bazy. Teraz kiedy chcę importować starą bazę w phpmyadmin wyskakuje błąd:
zapytanie SQL:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


W ogóle w PHPmyAdmin pisze:
Utwórz nową bazę danych: Brak uprawnień

W Cpanelu utworzyłem jedną bazę i teraz kolejny error:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
A mam tylko jedną bazę. W phpmyadmin wyświetla jeszcze jakąś information_schema ale nie da się jej usunąc, access denied.
Edytowane przez Iwan_Wojtek dnia 11.10.2008 18:33:56
 
Pieka
Przeczytaj caly temat, a nie uparcie piszesz i brniesz w nonsensy. Wszystko jest tu opisane, nie bez powodu temat liczy kilka podstron i kilkanascie dziesiatek postow. Caly czas powtarzam, myslenie nie boli.
Edytowane przez Pieka dnia 11.10.2008 18:46:10
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Iwan_Wojtek
Przeczytałem cały temat od deski do deski jednak nie mogę sobie z tym poradzić. Opiszę to jeszcze raz:
1. Wykonałem kopię bazy w PMA do pliku .sql
2. Skopiowałem pliki PHP-Fusion na dysk
3. Wrzuciłem pliki PHP-Fusion na nowy serwer
4. Na nowym serwerze założyłem bazę, edytowałem plik config.php uzupełniając go o nową nazwę bazy i hasło.
5. Przy próbie importu bazy danych w PMA pojawia się błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


5. Przy próbie wejścia na stronę pojawia się błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Czy pomoże mi ktoś to zrobić? Podam hasła i dane do PMA...
 
Madern
Ja po imporcie zamiast polskich znaków mam "?". Jak temu zaradzić ?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl