ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 18

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
Przenoszenie strony na inny serwer
hoopak
Może wystarczy poszukać? O polskich znakach po imporcie napisano już chyba wszystko co się da!
 
www.hoopak.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 03:10:23
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
p4r3k
Szukam pomocy przy przeniesieniu strony z darmowego serwera cba.pl na na tez darmowy ale inny nie chce tego zrabac dlatego szukam kpogos kto by mi pomogl. Jak ktos byłby tak mily to prosze o kontakt gg - 8877433
Edytowane przez ICEK dnia 18.06.2009 12:45:04
 
www.hotmusic.com.pl
piter2105
Ja też mam pewien problem, przy próbie importu bazy danych dostaję taką wiadomość:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 21.10.2009 20:19:39
 
Pieka
Gdybys przejrzal ten temat, to nie byloby tego pytania... Tylko dwa przyklady z calej masy obecnych:
  1. http://www.php-fu...post_47443
  2. http://www.php-fu...post_65591

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
piter2105
Dziękuje za pomoc i przepraszam za lenistwo Smile
 
Los Adminos
Importuje bazę danych tabela po tabeli z extreme fuion do php fusion jakoś powoli mi to idzie i czasem wyskakują błędy z jakimi sobie nie radze... No i nie działa mi galeria... Pomoże ktoś ? Moje GG 9867707 Podam hasła na serwe i MySql... Z góry dzięki za pomoc. Smile
się nie znam... przepraszam =)
 
EminemInfo
Witam. Mam problem. Przenoszę stronę z unl.pl na płatny serwer.

Ściągnąłem pliki z unl.pl na dysk.
Wgrałem je na nowy serwer.
Zrobiłem kopię bazy danych przez phpMyAdmin.
Gdy chcę wgrać bazę przez phpMyAdmin na nowym serwerze pokazuje si błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Próbowałem na różne sposoby i nadal nic.

Już sobie poradziłem. Przepraszam :) .
Edytowane przez EminemInfo dnia 02.04.2010 17:39:43
 
Konto ukryte
Witam, robiłem wszystko co tu jest napisane i nic, zainstalowałem PF na nowym serwerze nazwa.pl, podmieniłem baze na ze starego ovh.org 60free i robiłem wszystko co tu i nie tylko tu jest napisane i nic, dalej nie mam polskich znaków. Jak ręcznie zmieniam na stronie np w newsie to ok działa ale inaczej nie! Wszędzie w poszczególnych rekordach w bazie mam pozmieniane na utf8_polish_ci a baza ustawiona na utf8_polish_ci i lipa Sad Ja już nie wiem co jest grane, stary serwer www.alltodance.ov... nowy www.alltodance.na....
Jak możecie proszę o pomoc.
Edytowane przez Pieka dnia 25.05.2010 20:59:33
 
jackie777
Utknęłam na punkcie czwartym.
Przenoszę stronę z serwera ugu.pl na nazwa.pl, w Active.Admin znalazłam przejście do zarządzania bazą danych i tam spróbowałam importować bazę danych z poprzedniej strony. Niestety, wyskoczyło to:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Ja się właściwie na tym nie znam :( Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie zrobiłam błąd?


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 28.03 - 18:37
 
Pieka
Pisze jak byk, ze nie wybralas bazy, wiec moze nastepnym razem zaczniesz od tego? Powodzenia.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
jackie777
Dziękuję za przeniesienie posta :) Mea maxima culpa ^^'

Kolejny błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Generalnie strona zawiera opowiadania, więc zapytam - czy to znaczy, że ten tekst jest za długi?
 
Pieka
Starasz sie importowac kopie wykonana z poziomu phpMyAdmina, czy PA strony? Jesli dasz rade to proponuje te druga wersje (PA) glownie ze wzgledu na polskie znaki diakrytyczne, ale rowniez patrzac na bledy na inne.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
jackie777
Nie wiem, jak się dostać do phpMyAdmin, więc ściągałam z PA.
 
Pieka
jackie777 napisał/a:
Nie wiem, jak się dostać do phpMyAdmin, więc ściągałam z PA.

Najlepiej jest operowac w phpMyAdminie, wiec moze warto zapoznac sie z nim blizej? Czesto dobre efekty daje eksport z poziomu PA, a import w phpMyAdminie. W ten sposob w kopii masz PL znaki, ktore zostaja ladnie dodane do nowej bazy.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
jackie777
No dobra. Eksportuję bazę z PA, próbuję zimportować w phpMyAdmin i wciąż wywala mi ten błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Spróbowałam nawet usunąć dany artykuł (opowiadanie), żeby sprawdzić, czy może po prostu ono nie jest jakieś wadliwe, ale to nic nie dało. Usunęłam już w ten sposób ze strony pięć opowiadań, a ich jest ponad tysiąc. Proszę, na czym polega ten błąd? :(
 
Pieka
W takim razie wykonaj obie czynnosci z poziomu phpMyAdmina. Import sypie sie na kodowaniu kopii.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
jackie777
Chyba ugu.pl nie ma phpMyAdmin, albo on nie działa.
Jak próbuję wejść na http://mysql.ugu.pl to mnie przekierowuje na stronę główną.
 
Pieka
jackie777 napisał/a:
Chyba ugu.pl nie ma phpMyAdmin, albo on nie działa.
Jak próbuję wejść na http://mysql.ugu.pl to mnie przekierowuje na stronę główną.

Wszystko masz w swoim panelu klienta... Wystarczylo sprawdzic: https://www.ugu.pl/mysql/
Edytowane przez Pieka dnia 28.03.2011 22:24:59
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
jackie777
No cóż, jak tego próbuję, wyskakuje [500] Internal Server Error : Wewnętrzny błąd serwera. Już zaraportowałam to adminowi, może jutro dostanę odpowiedź.
Wielkie dzięki za wskazanie phpMyAdmin na ugu, sprawdzałam sama, potem szukałam na forach i dopiero Ty znalazłeś Smile Dziękuję Smile
 
Pieka
Sprawdzilem na wlasnym koncie testowym i wszystko dzialalo poprawnie. Nawet mam kopie bazy Wink

PS Popros o wykonanie kopii. W razie gdybys nie dala rady, w wolnej chwili postaram sie pomoc.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl