ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Przeczytane posty
Ivan aka Immortal
Standardowo w PHP Fusion jest tak, że jeżeli ktoś loguje sie na forum, to podświetla mu nieprzeczytane tematy. Jeżeli je przeyta (i ew. odpowie) to znacznik powraca do normalnego koloru dopiero po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu.

I teraz moje pytanie: czy jest jakiś sposób, aby znacznik zmieniał się automatycznie po przeczytaniu nowego postu (i ew. odpowiedzi), bez konieczności ponownego logowania?
 
www.smocza-grota.prv.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 06:55:45
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
m_i_n
Nie trzeba sie ponownie logowac, jednakze musi minac dluzsza chwila czasu zanim fusion uzna to za przeczytane. Dokladnie od czego to zalezy to nie wiem ale tez mi sie to dziwne wydaje.
 
http://www.bbproject.net
Wooya
Od czasu opublikowania postu. Nie ma takiej opcji jak w np. phpBB ze jest znacznik przeczytano.
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
jantom
Ale wszystko można zmodować. Może Cię zainteresuje mod z Fuzed Themes (by Xandra).
Mark Threads As Read v0.20
This will automatically mark threads and forums that you've read and also gives you the ability to manually mark them as read or unread.

The info is saved in a cookie, so unread threads will retain their state between logins.
Działa toto całkiem sprawnie.
 
http://jantom.info
Ivan aka Immortal
Jednak nie jest tak różowo, jakbym chciał. Ponieważ już wcześniej modyfikowałem pliki od forum, teraz nie mogę wgrać moda, tylko muszę wpisywać kod ręcznie (tak jak jest w instrukcji) - i tu pojawia się problem.

W instrukcji są zapisane zupełnie inne linijki kodu (do odszukania i zmiany), niż te występujące u mnie. Mam wrażenie, że ten MOD nie będzie działał na tej wersji PHP-Fusion.

Ma ktoś jakiś pomysł/poradę?
 
www.smocza-grota.prv.pl
zmora150
To w jaki sposób można to zrobić bo ja jestem zalogowany już ponad 24 godziny i ciągle mi pokazuje ze posty są nie przeczytane. Jak jest jakaś możliwość prosty sposób to proszę o to, a jak nie to proszę o bardzo dokładne wytłumaczenie.
 
Yun
jantom napisał/a:
Ale wszystko można zmodować. Może Cię zainteresuje mod z Fuzed Themes (by Xandra).
Mark Threads As Read v0.20
This will automatically mark threads and forums that you've read and also gives you the ability to manually mark them as read or unread.

The info is saved in a cookie, so unread threads will retain their state between logins.
Działa toto całkiem sprawnie.


Gdzie można pobrać to cudo?
 
Pieka
Yun napisał/a:
..Gdzie można pobrać to cudo?


Prosze: http://www.phpfus...p?cat_id=5 - wymagana rejestracja!

Dodaje rowniez zalacznik.
Pieka dodał/a następującą plik:
mark_threads_read_v0-20.zip [69.41kB / 817 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 21.02.2008 12:32:37
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
RyanFurrier
Mam ten sam problem jak wyżej kolega Ivan aka Immortal, pobrałem MOD, aczkolwiek kiedy zabieram się do instalacji, po prostu niektórych linijek kodu nie moge znaleść. Dodam że mam wersje fusiona 6.01.6 Błagam o pomoc ! Sad
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl