ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Zmiana hasła super admina
Fasonsql
A zmienił jej e-mail ? Bo jak nie to wystarczy zwykłe przypomnienie hasła.
Aplikacje Windows Phone | Front-end Developer | Web-Designer
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 07:36:02
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
anglik1991
Zmienił jej wszystko co tylko mógł. Może zmiana md5 w bazie danych by pomogła? Są nawet generatory online do generowania kodu md5...
Wpisuje się tylko hasło i otrzymujemy gotowy kod.

jak myślicie da się tak to zrobić?

oto link do strony z tym generatorem kudu md5: http://www.miracl...ls/md5.php

Z góry przepraszam załogę za link. Wstawiłem go w celach pomocy w naprawieniu mojego problemu.


PW od moderatora:
  1. Ogólna uwaga - bogdan 05.07.2012 20:44
 
bogdan
Cześć.
Przeczytaj jeszcze ten wątek, łącznie z linkiem do FAQ z #7 postu -> http://www.php-fu...ost_108703.
Może jakoś Ci to pomoże.
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
herkules92
Witam. Dziwne, bo chwilę już nie wchodziłem na moją stronę, chciałem dodać panel i wołało o hasło administratora. Jestem userem i jednocześnie adminem hasło nie było dobre. Próbowałem różnych, które myślałem że w ostateczności będą pasowały. Niestety nici. Znalazłem opis żeby przez phpMyAdmin. No to przy user password ustawiłem MD5, a obok w wartość wpisałem hasło. Teraz nie mogę się zalogować nawet jak użytkownik na stronę. Próbowałem poprzez "odzyskaj hasło" i pisze że - "błąd spróbuj ponownie". Co mam dalej zrobić?
Jeżeli nie ten dział proszę o nieusuwanie tego tematu, ale wydaje mi się że jest odpowiedni.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - bogdan 18.09.2012 19:19

Edytowane przez bogdan dnia 18.09.2012 20:29:46
 
k@mil007
Nie jestem pewien, ale w PHP-Fusion od wersji 7 jest używane chyba podwójne MD5 (chyba, że coś się jeszcze po drodze zmieniło).
Pozdrawiam
 
Anathor
Witam serdecznie!

Ja poproszę jak do dziecka.

Jestem po migracji z EF na PF7 i wchodząc na stronę wszędzie mam komunikat z prośbą o ustalenie hasła administratora. Ok tu ustalam. Wchodzę w edycję profilu, wpisuje swoje aktualne hasło którym się loguje, po czym dwie tabelki niżej wpisuje i powtarzam nowe hasło administratora. Niby pomyślnie zaktualizowano profil ale komunikat nadal widnieje i np. nie mogę dodawać paneli, dodatkowych stron bo wszędzie wymaga tego hasła. Chciałem zmienić w PMA, ale nie wiem że jest podwójne szyfrowanie hasła w kolumnach:

user_admin_salt
user_admin_password

nie chcę tego ruszać bo sie nie znam

Jakieś pomysły? Jak mogę w końcu zmienić to hasło i robić cokolwiek...


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - bogdan 07.01.2013 08:21

Edytowane przez Anathor dnia 07.01.2013 16:09:04
 
www.sunriseave.pl
Resident
Musiałem odzyskać hasło administratora w moim PHP Fusion v7.02.05.
Skorzystałem z opisu w FAQ ale nie chciał zadziałać.
Udało mi się zmienić hasło administratora kopiując skąd indziej nie tylko password ale i salt. Dopiero wklejenie salt i password zadziałało.

Hasło administratora zmieniłem tak:
W tabeli fusion_users skopiowałem tekst z user_salt do user_admin_salt oraz z user_password do user_admin_password

Nie wiem, być może to jest oczywiste ale nie było to podane w FAQ i trochę się nakombinowałem by odzyskać hasło admina. Mam nadzieję, że tym moim uzupełnieniem pomogę innym laikom takim jak ja. A najlepiej sugeruję uzupełnić FAQ. Ten post można potem usunąć lub przenieść w odpowiedniejsze miejsce jeśli to jest złe.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - bogdan 11.03.2013 15:32

 
http://www.bwportal.pl
Konto ukryte
Witajcie moi drodzy, próbuje wszystkiego aby zmienić hasło admina ale nic nie działa ;/
Może coś źle robię, iż nie wiem co zrobić i co to jest:
user_admin_salt bo w nim wpisałem takie samo hasło przez MD5 jak w user_admin_password i nie działa Sad proszę o pomoc!
 
lui
Mam taki problem.
Zmieniam hasło admina w "edytuj profil". Jest komunikat "dane zaktualizowane". Niestety po wpisaniu hasła admina np. w dodatkowe strony mam info: "Uwaga: Podane hasło administratora jest nieprawidłowe lub puste.". Następnie zmieniłem hasło poprzez bazę danych zamieniając je na MD5 ale tą metodą też nie działa hasło tak jakby baza danych go nie zapisała [mimo że zostało zapisane]. Można to jakoś rozwiązać?
EDIT:
Zauważyłem przed chwilą, że jak wejdę w "edytuj profil", nic nie wypełnię ale dam "zapisz zmiany" to mam info "Zaktualizowano profil" Shock
Moje rozwiązanie problemu:
Wszedłem do bazy danych, w tabeli users wszedłem w edycję swojego konta gdzie skopiowałem hasło user_salt oraz hasło user_password i wkleiłem odpowiednio w user_admin_salt i user_admin_password. To pomogło :]
Edytowane przez lui dnia 04.09.2013 21:00:37
 
www.lui.ugu.pl
hakeryk2
Witam, chciałbym tylko dodać że w wersji 7.01.xx oraz wcześniejszych zmianę hasła przeprowadzimy także przez PHPMyAdmin poprzez wejście do tabeli fusionprefix_user:
1. Wybranie swojego użytkownika i kliknięcie edytuj
2. W kolumnie user_admin_password usunąć obecną wartość zaszyfrowaną i wpisać tam ręcznie swoje hasło np "superadmin" i wybrać z rozwijalnego pola "funkcja" opcję "MD5".
3. Kliknąć na samym dole na "Wykonaj" i ponownie wybrać edycję swojego użytkownika.
4. Jak widać ciąg "superadmin" został zastąpiony szyfrem MD5, jednak PHP-Fusion v.07.01.xx korzysta z podwójnego szyfrowania MD5 więc musimy dla tego zamienionego ciągu ponownie wybrać "funkcja" MD5 i ponownie kliknąć "Wykonaj".
5. Voila! Twoje hasło admina zostało zmienione - działa to tak samo do zwykłego użytkownika.


Istnieje jeszcze druga, szybsza opcja:
1. W google wpisujemy "md5 generator", wybieramy pierwszy lepszy generator i wpisujemy tam swoje hasło. Otrzymujemy ciąg znaków, który wklejamy do pola user_admin_password i także w funkcji wybieramy MD5, klikamy wykonaj. Zrobione.


Nie jestem pewien odnośnie v.07.02.xx ponieważ tam istnieje już tzw. sól czyli salt, jednak ktoś już w tym temacie znalazł do tego rozwiązanie.

Pozdrawiam.
Sprawdzone i najtańsze meble tj. stoły i krzesła znajdziesz na MeblujDom.pl
 
http://meblujdom.pl
kowalsulik1
Próbowałem także z poziomu phpmyadmin ale tam nie ma mojej bazy też to dla mnie dziwne
Edytowane przez kowalsulik1 dnia 01.01.2014 20:45:07
 
www.gim8.grudziadz.com.pl
khaman
Spróbuj jeszcze tym: http://www.php-fu...rowstart=0
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
sloniczeczek
Witam serdecznie.

Mam pewien problem ze strona opartą na PHP-Fusion v7.00.07
Nie działałem za bardzo na tym silniku więc nie wiem dokładnie jak tam to wszystko działa ale mam problem ze zmianą hasła Głównego Administratora.

Znajoma przejęła pieczę nad stroną dostała od byłego zarządcy konto Głównego Administratora jednak ma problem ze zmianą hasła do swojego konta i usunięciem konta drugiego Głównego Administratora które nie jest już potrzebne. Przy zmianie hasła wpisuje stare hasła + dwa razy nowe > aktualizuj profil. Strona się przeładowuje i tyle nie ma żadnego komunikatu o zmianie hasła itp. dalej na konto mogę zalogować się starym hasłem. Nie wiem w czym problem. Prawa pliku na ftp są złe ? Czy może coś innego ?

Byłbym wdzięczny za radę co w tym przypadku można zrobić.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - bogdan 16.06.2014 15:50

Edytowane przez bogdan dnia 16.06.2014 18:41:07
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl