ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
System ostrzeżeń
Konto ukryte
Błąd jest w kodzie wtyczki. Załączę później przystosowaną wersje do mojej strony gdzie wszystko działa.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 11:38:26
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
cristo
Fajnie by było jak by to było w postaci zwykłej wtyczki (infusion).
I tak jak już dopisałem we wcześniejszym poście, aby była możliwość dodania ostrzeżenia bezpośrednio z profilu delikwenta.
 
adams1692
Dobrze by było gdyby ta modyfikacja była ręcznie rozpisana co dodać gdzie i po czym. Bo ja na przykład mam za dużo modyfikacji plików żeby podmienić. Przydało by się na wersję 7.01.XX. Pozdrawiam.
 
www.mglks.pl
grafite23
Ma ktoś może tą wtyczkę na wersje 7.02.03 PL?
 
Piotr_zg
Ja też czekam na wersję pasującą do v7.02.01. Czy może ktoś gdzieś ma taką?
 
www.cs-flota.pl
Konto ukryte
Przepraszam, odświeżę temat Smile Ostatnio bardzo długo nie miałem czasu ale teraz się znalazł więc zrobię system ostrzeżeń w formie wtyczki. Za wszelkie błędy przepraszam...
 
adams1692
Czekamy niecierpliwie na wtyczkę OK
 
www.mglks.pl
jozio_94
Witam. Czy mógłby ktoś poprawić ten system ostrzeżeń i zrobić go w formie wtyczki? Jak widać autor modyfikacji nie kontynuuje swojego projektu, a jest jeszcze kilka rzeczy do poprawy. Wszystkie błędy bardzo ładnie opisał użytkownik @cristo:

cristo napisał(a):

Witam moje spostrzeżenia na temat tej wtyczki:

1. Jestem SuperAdminem o id=956 po dodaniu komuś ostrzeżenia ja dostaje PW, że dostałem ostrzeżenie, a nie osoba ostrzegana w dodatku PW jest od użytkownika o id=1 (SuperAdmin), a nie od tego kto je dał.
2. Na drugim serwisie gdzie to ja jestem jedynym SuperAdminem o id=1 sytuacja jest taka sama. Obie wersje PF 7.02.03
3. PW przychodzi dopiero po drugim ostrzeżeniu.
4. Kiedy chcę edytować ostrzeżenie z poziomu profilu to widzę takie coś:
Zmiana treści ostrzeżenia dla:(i właśnie tu na czerwono jest użytkownik ale nie ten którego edytuje tylko jest to ostatni użytkownik który się zarejestrował). Mało tego jak zmienię treść to wywala błąd:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


i dostaję PW, że ostrzeżenie zostało zmienione (w rzeczywistości nie zostało)

5. Mam ustawione po 3 ostrzeżenia dla Shouta i Forum, a blokada pisania działa dopiero po 4 ostrzeżeniach więc tu się potwierdza to że 1 ostrzeżenia nie liczy ale je wyświetla.

Teraz powiedzcie mi co źle robię, albo gdzie jest błąd ?

EDIT:
6. Przydało by się aby po wejściu w profil usera była możliwość dodania tam od razu ostrzeżenia.

Czy ktoś jest w stanie poprawić wtyczkę uwzględniając powyższe błędy?
 
Dzonson
@Doomin dzięki za odkopanie tematu. Mam nadzieję że wtyczka będzie sprawna w 100%.
 
www.dzonso.web.ct8.pl
jozio_94
@Dzony 88 popatrz na datę postu Doomina Pfft Nie wiem, czy będzie poprawiał swoją modyfikację, dlatego odkopałem temat i poprosiłem, aby ktoś zrobił system ostrzeżeń w formie wtyczki i poprawił wymienione wyżej błędy.
 
Konto ukryte
Ja także dopisuję się z oczekiwaniem na moda Smile
 
Konto ukryte
Siemka, tak właściwie to mam już tą wtyczkę zrobioną został tylko panel administratora Pfft Wena mnie napadła wczoraj Grin Jest:
- Możliwość ustalenia wiadomości przychodzącej do użytkownika po dodaniu, edycji i usunięciu ostrzeżenia,
- Wybór grupy która dodaje ostrzeżenia,
- Zablokowanie: forum, shoutbox'a, komentarzy, dodawania rzeczy, w zależności od liczby ostrzeżeń,

Jakieś propozycje?
 
jozio_94
Witam. To super Doomin, że znalazłeś czas na zrobienie wtyczki Smile Ja proponuję jeszcze:
- możliwość dodania ostrzeżenia z poziomu profilu
- nie wiem czy ten błąd nadal będzie występował, ale ilość ostrzeżeń niepotrzebnie pojawia się pod listą członków grup użytkowników i do tego wywala błąd: http://i50.tinypi...340kmf.jpg
- brak jakichkolwiek ostrzeżeń w profilu Głównego Administratora oraz możliwość wyłączenia ich, aby nie pokazywały się w profilu u poszczególnych Administratorów, Moderatorów, grup itp.
- brak możliwości dodania sobie ostrzeżenia.
 
Konto ukryte
I jak tam postępy z modem? Jeśli mogę zapytać? Już coś powstało?Smile
Edytowane przez bogdan dnia 19.08.2012 11:20:36
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to mam prototyp modyfikacji, która współpracuje z dodatkiem PointX. Oczywiście może działać sama, ale umożliwia wprowadzenie, poza zwykłymi ostrzeżeniami, likwidację ostrzeżeń za punkty, odejmowanie punktów za otrzymanie ostrzeżenia. Modyfikacja nie jest gotowa do wydania - Brakuje panelu zarządzania i Instalatora (obecnie zarządzanie jest zrobione poprzez kod w Dodatkowej stronie), ale jakby byli chętni to mógłbym dokończyć lub napisać do autora, żeby wznowił projekt.
 
Konto ukryte
Ja bym bardzo prosił o dokończenie, jeśli jest taka możliwość,
Bądź, jeśli to nie problem o napisanie reszty przez Ciebie 
 
jajaja
@Doomin . I jak kończenie wtyczki? Też oczekuję na nią.
 
Dzonson
Będzie to działać czy nie bo widzę projekt zamarł.
Znany wcześniej jako Dzony88.
 
www.dzonso.web.ct8.pl
Konto ukryte
Cześć, sorka, mam ostatnio dużo problemów Pfft dzięki za odkopanie tematu i przypomnienie mi o tym Grin Już piszę, uwzględniając tylko powyższe posty, chyba, że ma ktoś jakieś pomysły? Smile
 
Dzonson
Standardowa instalacja wtyczki INFUSIONS.
Edytowane przez Pieka dnia 01.11.2013 12:11:42
Znany wcześniej jako Dzony88.
 
www.dzonso.web.ct8.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl