ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wtyczka Quizu
Dagobah
kefirek napisał/a:
Co do ograniczenia długości pytania i odpowiedzi to naprawiłem to i teraz powinno być ok. wystarczy zmienić plik quiz.php na nowy kod pliku podałem wyżej. Jak ktoś zauważy jakieś błędy jeszcze co do działania lub ma pomysł na ulepszenie wtyczki to niech pisze.


Teoretycznie ja mam jeden pomysł na ulepszenie tego Quizu. Nie wiem czy to dotyczy tylko mnie czy jest to ogólny "problem" tej wtyczki. Gdy któryś z użytkowników odpowiada na pytania to automatycznie nie ma możliwości ich poprawienia. Co z kwestią jeżeliby się chciało zrobić drugi quiz (z zupełnie innymi pytaniami). Wtedy pozostaje jedynie możliwość wyedytowania pytań i ich zmiana. Niby proste lecz ci, co już głosowali nie będę mogli wziąć drugi raz udziału. Mam nadzieje, iż wiesz Kefirek o co mi chodzi Smile

Druga kwestia - zapewne trochę bardziej pracochłonna. Czy jest szansa na stworzenie czegoś takiego jak "archiwum quizów" - chodzi mianowicie by pokazywało wszystkie quizy wraz z dobrymi odpowiedziami na stronie (to czy takie odpowiedzi zostałyby upublicznione zależałoby od administratora). Zapewne wymagam zbyt dużo, ale jak mieliśmy zgłaszać propozycje to zgłaszam ;-)

Pozdrawiam, przede wszystkim autora tej wtyczki.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.04.2024 12:32:17
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Nie zdradze nicka
Mi by się tez ta wtyczka przydała, ale trzeba by poprawić trochę stabilność.

Mam pytania- Czy to się da usunąć? Ponieważ mi to nie działa próbowałem instalować to trzykrotnie i w wtyczkach mam trzy razy "Quiz". Dobrze, że zainstalowałem to na stronie testowej.
 
kefirek
Dagobah napisał/a:
kefirek napisał/a:
Co do ograniczenia długości pytania i odpowiedzi to naprawiłem to i teraz powinno być ok. wystarczy zmienić plik quiz.php na nowy kod pliku podałem wyżej. Jak ktoś zauważy jakieś błędy jeszcze co do działania lub ma pomysł na ulepszenie wtyczki to niech pisze.


Teoretycznie ja mam jeden pomysł na ulepszenie tego Quizu. Nie wiem czy to dotyczy tylko mnie czy jest to ogólny "problem" tej wtyczki. Gdy któryś z użytkowników odpowiada na pytania to automatycznie nie ma możliwości ich poprawienia. Co z kwestią jeżeliby się chciało zrobić drugi quiz (z zupełnie innymi pytaniami). Wtedy pozostaje jedynie możliwość wyedytowania pytań i ich zmiana. Niby proste lecz ci, co już głosowali nie będę mogli wziąć drugi raz udziału. Mam nadzieje, iż wiesz Kefirek o co mi chodzi :)

Druga kwestia - zapewne trochę bardziej pracochłonna. Czy jest szansa na stworzenie czegoś takiego jak "archiwum quizów" - chodzi mianowicie by pokazywało wszystkie quizy wraz z dobrymi odpowiedziami na stronie (to czy takie odpowiedzi zostałyby upublicznione zależałoby od administratora). Zapewne wymagam zbyt dużo, ale jak mieliśmy zgłaszać propozycje to zgłaszam ;-)

Pozdrawiam, przede wszystkim autora tej wtyczki.



Co do robienia kilku quizów to postaram się to zrobić by można było tworzyć więcej niż jeden quiz.

Archiwum quizów jak najbardziej da się stworzyć.
Jak znajdę więcej czasu to pomyśle nad tymi dwoma opcjami

Nie zdradza nicka napisał/a:
Mi by się tez ta wtyczka przydała, ale trzeba by poprawić trochę stabilność.

Mam pytania- Czy to się da usunąć? Ponieważ mi to nie działa próbowałem instalować to trzykrotnie i w wtyczkach mam trzy razy "Quiz". Dobrze, że zainstalowałem to na stronie testowej.


Kod który wklejasz w dodatkowe strony dajesz tylko raz podgląd a nie trzy razy jak chcesz to usnąć to wklej ten kod
Pobierz kod źródłowy  GeSHi: PHP
  1. <?php
  2. $result = dbquery("DELETE FROM ".$db_prefix."admin WHERE admin_title='quiz'");
  3. if ($result) {
  4. echo "Wtyczka została usnięta.<br>";
  5. } else {
  6. echo "Wtyczka nie została usnięta.<br>";
  7. }
  8. ?>
Zinterpretowano w sekund: 0.024, wykorzystano GeSHi 1.0.8.10

w dodatkowe strony i ci usunię wtyczkę w panelu Admina
Edytowane przez kefirek dnia 05.10.2008 15:31:24
 
Dagobah
kefirek napisał/a:
Co do robienia kilku quizów to postaram się to zrobić by można było tworzyć więcej niż jeden quiz.


Takie nieśmiałe zapytanie mam czy już coś takiego stworzyłeś? Smile
 
jurek86
Czy mógłby ktoś zamieścić linka do strony gdzie ten skrypt jest użyty bo na stronie kefirka quiz nie działa

Bardzo proszę
_____________________
Zielony - początkujący....
 
zalek
Witam..
Mam takie małe pytanie.. jak zrobić by podanych możliwości odpowiedzi było więcej np.6 i poprawnych odpowiedzi np.3?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl