ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,359
Najnowszy użytkownik: kdomi

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
24.01.2022 19:47:13
czór

hoopak
16.01.2022 15:25:40
Bry Smile

JazOOn
29.12.2021 01:06:59
@piterus - Szambo wybija w polskim rządzie...

bartek124
27.12.2021 00:33:10
Siema ludzie!! Grin

piterus
24.12.2021 12:29:22
Dobrze, że wybija emerytów niż szambo Pfft

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Zobacz temat

Drukuj temat
wlodekp nas opuścił...
Pieka
Jest mi niezmiernie przykro Wam oznajmić, że nasz długoletni kolega wlodekp nie żyje... Zmarł 23.11.2008.
Znaliśmy się z Włodkiem od wielu, wielu lat, był jednym z najaktywniejszych użytkowników Polskiego Supportu. Swoją pomocą służył nam wszystkim, zarówno na forum jak i indywidualnie za pomocą Skype, który był jego ulubionym i w zasadzie jedynym środkiem komunikacji i konsultacji. Niestety, już nikomu nie pomoże. A szkoda, ponieważ był w wielu sprawach nieoceniony. Wielu z Was wiele mu zawdzięcza, więc wspomnijcie go przynajmniej dobrym słowem.
Będzie nam go wszystkim brakowało... Trzymaj się Włodku, gdziekolwiek jesteś, pamięć o Tobie pozostanie.

W dniu dzisiejszym na cmentarzu w Płocku odbędzie się uroczystość pożegnania Włodka Polańczyka.
Jestem jaki jestem Smile

www.php-fusion.pl
piterus
Będzie Włodka brakować na Supporcie Sad Sad

Lepsze jest imię niż wyborny olejek,
a dzień śmierci niż dzień narodzin.
Lepiej iść do domu żałoby,
niż iść do domu biesiadnego,
gdyż taki jest kres wszystkich ludzi;
a żyjący powinien wziąć to sobie do serca

Kaznodziei (Koheleta) 7:1,2

Włodek pozostanie w mojej pamięci jako człowiek trzymający się zasad. Takich osób już za wiele nie ma na tym świecie.
Edytowane przez Wooya dnia 26.11.2008 17:14:47
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...

jolaaaaa
Smutna wiadomość.....

Czymże jest śmierć ? O to i jedno z tych pytań na które nie znamy odpowiedzi. Dla jednego jest to przejście do innego lepszego świata, dla drugiego całkowita eliminacja świadomości i koniec istnienia. Jak jest w rzeczywistości ? Nie ważne.
Coś się kończy a coś zaczyna, to wszystko.

http://www.jolanta.o12.pl/news.php
decymka
Niech spoczywa w pokoju [*]

nauczycieleprzedszkola.pl
arlid
[*] Smutne, ale pamieć o nim zawsze będzie.

ICEK
[*]

www.modlinski.net
Pieka
Pozwole sobie (za zgoda autora) zacytowac czesc wiadomosci, ktora dostalem chwile temu, a ktora zobrazuje ogrom smutku oraz pokaze Wam dodatkowo jak bardzo lubiana i doceniana osoba byl wlodekp:
...Właśnie wróciłem z uroczystości pogrzebowej.Tłum ludzi , ok 300 osób ,bliscy i dalsi znajomi, przyjaciele , wszyscy z którymi działał lub którym pomagał ,człowiek dusza. Nikomu nie odmówił ,współtwórca stowarzyszenia /esp-diament-plock.pl / Miejsce jego spoczynku zasłały wieńce i wiązanki dosłownie morze kwiatów. Piękna oprawa muzyczno-- wokalna całej uroczystosci .
Tak to wielka strata dla nas wszystkich....

Osobiscie wciaz nie moge pogodzic sie z mysla, ze juz go nie ma. To takie nierealne..
Jestem jaki jestem Smile

www.php-fusion.pl
rafek71
[*]
Zanim do mnie napiszesz przeczytaj TO

Piotrroger
[*]

userbar_sparta3.gif

http://spartabks.boo.pl
hoopak
Odszedł na wieczną wartę.

Czemu najlepsi odchodzą pierwsi... Sad
Edytowane przez hoopak dnia 26.11.2008 19:10:56

www.hoopak.pl
LAbUdZiN
To smutne [*]
Edytowane przez LAbUdZiN dnia 26.11.2008 19:18:18

www.takgramy.pl
DJPromo
[*] Frown
Edytowane przez DJPromo dnia 26.11.2008 19:26:42
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg

bestqueen2
Takiej przykrej wiadomości nie spodziewałam się w najgorszych snach... Moja stronka zawdzięcza Włodkowi bardzo wiele.
Bardzo mi przykro, żegnam więc Go z żalem i niech spoczywa w pokoju [*]

jantom
Trochę dziwne uczucie, żegnać kogoś, kogo tylko z netu się kojarzyło.
Coś się kończy, coś się zaczyna.
Oby tego typu wiadomości było jak najmniej.

Włodek, mam nadzieję, że gdziekolwiek jesteś, to dali Ci tam kompa z dostępem do neta, za pomocą którego pokażesz, jak adminstrować i kodować trzeba.
No i wystarczy tego dobrego... ...bo prorok jest tylko jeden...

http://jantom.info
Kinimodek
[*]
stronghold_banner.jpg

portfolio2.jpg
|Tworzenie layout'ów, cięcie layout'ów, kodowanie layout'ów|

http://www.stronghold.unl.pl
ICEK
Włodek był rzeczywiście bardzo życzliwą osobą, ani razu nie odmówił mi pomocy, gdy miałem jakiś problem... to takie dziwne z kimś rozmawiać całkiem niedawno a teraz słyszeć, że już go tak po prostu nie ma..

www.modlinski.net
JakubG
Tragiczna wiadomość... Żegnaj włodku... [*]
Dawniej znany jako Gucio.

www.gameshouse.info
arturg
[*]FrownFrown

http://www.wedkarze.info
bartek124
Nigdy bym się nie spodziewał takiej wiadomości... teraz. Ale cóż, na każdego przyjdzie czas.

W sumie jestem tu dużo krócej niż Włodek, ale wiem, że praca jaką włożył w Support jest nieoceniona. Dzięki Ci wielkie za to.

Odwiedzaj nas czasem ;)
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!

www.bartek124.net
rafnal
Na wstępie chciałem podziękować Administracji Supportu za udostępnienie mi mozliwośći napisania tego postu.

Dołączając się do słów kondolencyjnych użytkowników, w obecnej sytuacji chciałem złożyć najszczersze kondolencje zmarłemu przyjacielowi Włodkowi. Wiele Mu zwadzięczam oraz zapewne wielu z Was za to chcę podziękować. ostatnimi dniami wsólnie pracowaliśmy nad kilkoma projektami oraz Włodek przesłał mi do poprawy Jego indywidualny projekt które(y) postaram się jak najszybciej dokończyć i opublikować jak życzył by sobie tego zmarły Włodek.

Włodku byłeś i będziesz najlepszym kolegą o któym nie zapomnę.
Spoczywaj w pokoju...

Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl