ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Strona nie wyświetla się prawidłowo - raz widać panele, a raz tylko tło
kreis
Nie wiem jak Ty masz, większość płatnych serwerów oferuje tzw. panel Admina online, tam jest coś takiego jak dział bezpieczeństwo i w tym dziale coś takiego jak wyszukiwanie wirusów, czyli nic innego jak skaner antywirusowy dla Twojej strony, jeśli nie masz czegoś takiego to musisz podmienić dwa pliki (wcześniej je oczywiście usuń z serwera)
1 zainfekowany plik:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

2 zainfekowany plik jest w folderze:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i jest to:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Następnie z thema jakiego używasz pobierz plik:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i poszukaj w nim czegoś takiego:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Jeżeli pomiędzy tymi dwoma linijkami będziesz miał kilkanaście linijek jakiegoś dziwnego kodu literowego, musisz go usunąć i tak poprawiony plik należy wysłać na serwer. To powinno pomóc.
Żeby się ustrzec następnym razem takich czarów, po zakończeniu prac z ftp wejdź na konto i zmień hasło do ftp lub po prostu go wyłącz jeśli taką opcję posiadasz.
Edytowane przez kreis dnia 26.11.2009 22:35:18
 
http://www.kreis.com.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 13:07:01
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
nowakia
Na kompie używam Nod32 a do ftp mam Core FTP Lite.

Zauważyłem jeszcze teraz że na ff niby wszystko działa, a na IE jak wpiszę adres strony bez www to wywala mi błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Przedtem takiego problemu nie miałem ?
Edytowane przez Pieka dnia 26.11.2009 22:44:46
 
kreis
Problem wyjaśniłem wyżej, jeżeli wszystko zrobisz tak jak napisałem powinno być ok.
 
http://www.kreis.com.pl
slawek17
Udało się! Podmieniłem pliki w katalogu theme i ruszyło. Okazało się, że i tam coś zmieniło pliki wczoraj o 6.31 (nie wiem o co chodzi ). Najważniejsze, że działa.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
 
marcin_malutki
No dobrze. Ale ja mam taki problem, że zainfekowany plik (tak mi się wydaje patrząc na daty zmian w ftp) znajduje się w folderze images. Nosi on nazwę panel.php.
Nie mogę go podmienić ponieważ, nie mam takiego pliku na swoim dysku twardym. Nie wiem czy ten plik został utworzony przez "intruza" ale jeśli nawet go wykasuję to i tak strona ma tylko białe tło.
Mam zrobioną kopię bazy ale jak ją odpalić skoro ni mogę dostać się do panela admina.
Zainstalowałem innego ftp, przeskanowałem komputer (ale być może "intruz" wkradł się na innym, na którym też aktualizowałem stronę. Nie wiem co w tej chwili robić.
Czy jest jakiś jeszcze ratunek dla mnie?
 
Pieka
Moim skromnym zdaniem byloby dla Was najlepiej, gdybyscie wykonali ponizsze czynnosci:
  1. Przeskanowac komputer dobrym programem np. KIS 2010 (miesieczna wersja darmowa).
  2. Usunac stare managery i zaopatrzyc sie w np. WinSCP (bazuje na PuTTY).
  3. Zmienic wszystkie hasla, zarowno konta jak i FTP/MySQL.
  4. Upewnic sie, ze dysponuje sie niezainfekowana kopia strony.
  5. Zapisac strukture pliku config.php w celu pozniejszego odtworzenia. Dane oczywiscie beda nowe.
  6. Wybrac, sciagnac i dokladnie przejrzec pliki zalacznikow z katalogu forum/attachments (bez PHP).
  7. Dokladnie jak wyzej, tylko z katalogiem images i images/photoalbum. Tylko grafika!
  8. Usunac wszystkie pliki z serwera z poziomu managera lub klienta FTP.
  9. Usunac zawartosc bazy lub wrecz cala baze. W drugim przypadku nalezy ponownie ja utworzyc.
  10. Wrzucic na serwer swiezo pobrane pliki, w wersji wlasciwej dla posiadanej strony.
  11. Przywrocic kopie z poziomu phpMyAdmina lub zainstalowac PHP-Fusion i z poziomu PA ja przywrocic.
  12. Zmienic dane w pliki config.php.

Jesli o czyms zapommnialem, to Wy postarajcie sie o tym pamietac Wink
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl