ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.ns-wordpress.pl - Nieoficjalny Support Wordpress
Drecha
Cześć.

Jakiś czas temu dodałem ofertę pracy w nieoficjalnym supporcie Wordpress (jest ona dalej aktualna), dziś postanowiłem wreszcie poddać owoc naszej pracy waszej ocenie. Nie będę dłużej się rozwodził, podam link i poproszę jedynie o wartościowe posty. Smile

www.ns-wordpress.pl

Pozdrawiam.
Edytowane przez Drecha dnia 04.02.2011 23:26:04
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 24.04.2024 19:13:43
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
emil90ck
Komunikat

Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować. Można to zrobić TUTAJ
Zapraszamy także na Forum Nieoficjalny Support - Wordpress
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!


Daj na jakimś tle bo strasznie zlewa się z innymi literami i jet przez to nie-widoczny.

I druga rzecz która wpadła mi w oko to na forum tabela "Ostatni post" jest za szeroka w stosunku do tabeli Forum.
Edytowane przez Pieka dnia 30.01.2011 14:13:50
 
http://www.bluemoney.pl
hoopak
Support Wordpress'a, a stoi na PF Grin.
 
www.hoopak.pl
Drecha
hoopak napisał/a:
Support Wordpress'a, a stoi na PF Grin.


Zaiste, Wordpress jest kiepskim CMS do tworzenia strony ze wsparciem. Jednak moim zdaniem przypomina on swoim wyglądem Wordpress, do czego zawsze będziemy dążyć. Smile
 
lui
www.wordpress.xaa.pl

Panie Drecha. Nie mogę zarejestrować się na w/w stronie bo nie dostaję maila aktywacyjnego Sad
Login: lui
Edytowane przez lui dnia 30.01.2011 14:43:57
 
www.lui.ugu.pl
Drecha
Hm. Napisz na gg: 28080432.
 
Adam Stalica
Ja zauważyłem błąd w localach na forum ;)
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

I mi również link aktywujący jakoś nie chce dojść ;p
E-mail na stronie onet.pl ;)

Pozdrawiam ;)
Edytowane przez Adam Stalica dnia 30.01.2011 16:06:50
Witam Grin
 
eldiablo
Mail na interii, wiadomość finalizująca aktywację konta doszła bez problemu. Ale przy okazji zauważyłem błąd. W tym rozwijanym panelu, jest uproszczony formularz logowania i obok rejestracji. Ten pierwszy działa, ten drugi już nie Grin. Po wpisaniu loginu i hasła przenosi do pod strony rejestracji, gdzie ponownie trzeba wpisać login i hasło.

A przy okazji, również w tym rozwijanym panelu, po zalogowaniu jest błąd 404 grafiki.
 
http://dropdire.pl
Drecha
Błąd w plikach językowych postaram się poprawić najszybciej, jak się da. Co się tyczy niezgodności z serwerami pocztowymi, odsyłam do newsa (najnowszego), na stronie Supportu.

Wiadomość doklejona:
Informuję o zmianie adresu, otrzymaliśmy sponsoring na serwis, więc mamy domenę i całkiem dobry serwer. Zapraszam: www.ns-wordpress.pl .
Edytowane przez Drecha dnia 01.02.2011 22:22:04
 
Chemikpil
No cóż, zajrzałem dzisiaj na stronę, i co mi się rzuca w oczy to fakt, że jako gość niewiele z niego wyniosę. Rozumiem, że próba znalezienia użytkowników, ale wybrałeś do tego, moim zdaniem, jedne z najgorszych metod. Aplet proszący o zarejestrowanie, o którym już nie raz się wypowiadałem, powiem tylko tyle, denerwuje. Dwa blokowanie linków, cytatów, źródeł tekstem "...dla zalogowanych". Supprot niesie pomoc, a ja czasem potrzebuje tylko odpowiedzi na jakieś pytanie, które już zostało udzielone. Czemu by je uzyskać muszę tworzyć konto, z którego już nie skorzystam, lub będę to robił bardzo rzadko? Wejdź sobie na ten support jako niezalogowany i sprawdź kilka tematów.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Pieka
Mam dokladnie takie odczucia jak Michal, czyli na dzien dobry wkurzajacu popup naklaniajacy do rejestracji oraz masa serwisu na czerwono, akurat w najciekawszych lub wrecz najwazniejszych miejscach i wypowiedziach. Do tego dochodza uzytkownicy online z wiecznym odswiezaniem... Po kilku razach czlowiek zaczyna miec dosyc i najnormalniej wycofuje sie. A szkoda, bo wyglad strony jest coraz ladniejszy i ciekawszy, jak i jego tematyka.

Dla jasnosci, nigdy nie uzywalem i nadal nie uzywam Wordpressa, ale lubie czytac i niestety w chwili obecnej mam na Twojej stronie maslo maslane, bo przynajmniej polowy rzeczy nie widze z racji blokad dla gosci.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Drecha
Blokady zdejmę, popup także usunę za moment, gdyż mnie samego również denerwuję, a i wiele osób już mi to doradzało. Zachęcam do dalszych ocen i sugestii.

Znacie może jakieś statystyki, które wyglądają tak samo, a nie odświeżają się co chwilę = nie korzystają z AJAX/jQuery?
Edytowane przez Drecha dnia 04.02.2011 23:27:23
 
eldiablo
Takie rzeczy trzeba dobrze przemyśleć, bo np: podczas tej blokady mogłeś stracić kilku, kilkunastu odwiedzających, a dla strony nowo powstałej każdy +1 gość się liczy.

Znacie może jakieś statystyki, które wyglądają tak samo, a nie odświeżają się co chwilę = nie korzystają z AJAX/jQuery?


A zwykły panel z listą osób online ? Jest tu na forum, wygląda tak samo i nie zawiera żadnych udziwnień (chyba że coś się zmieniło).


Co do sugestii, to co napisałem wcześniej:
eldiablo napisał/a:
W tym rozwijanym panelu, jest uproszczony formularz logowania i obok rejestracji. Ten pierwszy działa, ten drugi już nie Grin. Po wpisaniu loginu i hasła przenosi do pod strony rejestracji, gdzie ponownie trzeba wpisać login i hasło. A przy okazji, również w tym rozwijanym panelu, po zalogowaniu jest błąd 404 grafiki.


Bo widzę, że olałeś to Grin

A przy okazji, po co do górnego oraz dolnego rotatora bannerów dodałeś banner ns-wordpress.pl ? Skoro odwiedzający już się na tej stronie znajduje + grafika nie jest mała i szkoda na nią miejsca + sam banner nie zawiera informacji i/lub nie prowadzi do notki o możliwości zamieszczenia reklamy + prowadzi do starego adresu z xaa.pl na końcu.


BTW
Dzięki za dodanie zgłoszonego "wordpresika" Grin
Edytowane przez eldiablo dnia 05.02.2011 01:43:11
 
http://dropdire.pl
Drecha
Właśnie nie ogarniam czemu wywala Ci błąd grafiki, mnie działa normalnie. Można prosić o screena?

Dodałem, żeby ludzie widzieli, ze można umieścić tam swoją reklamę. Ale masz rację, zmienię adres tak, jak zaproponowałeś.

Nie ma za co. Zachęcam do dalszych ocen, uwag etc.
 
eldiablo
Już, nie ma problemu z grafiką Cool

I tak znowu przy okazji, w newsach widzę że nie napisałeś "pozdrawiam, Drecha" tylko "Pozdrawiamy, Administracja". Więc w automatycznej korespondencji można by zmienić:
Wszystkiego dobrego,

Drecha

na np.:


Lub pełna nazwa strony zamiast adresu URL.
Edytowane przez Pieka dnia 05.02.2011 17:15:13
 
http://dropdire.pl
Drecha
Działa też już rejestracja w rozwijanym panelu, o której wspomniałeś. Dodana została także opcja przypominania hasła, także w rozwijanym panelu.

To, o czym wspominasz chciałem zmienić już dawno, ale nie wiem gdzie. Pewnie gdzieś jest to tutaj napisane na forum, jednak jeszcze nie szukałem. Smile
 
eldiablo
Katalog Locale => katalog Polish lub Polish-utf8 => plik lostpassword.php.
Edytowane przez Pieka dnia 05.02.2011 17:14:32
 
http://dropdire.pl
Drecha
O, dzięki ci. Smile Co proponujecie teraz zmienić? Co według was jest teraz najważniejsze? Pfft
 
eldiablo
Co według was jest teraz najważniejsze?


Instrukcje instalacji i konfiguracji niektórych wtyczek, instrukcja instalacji samego WP wraz z opisem jak wgrać pliki na serwer (niby banalne ale warto dodać dla nowicjuszy). Artykuły np: o odciążeniu serwera, optymalizacji, seo, jakie wtyczki warto zastosować "na starcie", opisy wybranych wtyczek np: "10 najlepszych wtyczek do galerii". Na samo forum na razie nie ma co liczyć, jest prawie puste i nie ma czym przyciągnąć użytkowników. A dobre artykuły i dobrze napisane instrukcje zrobią swoje i przyciągną użytkowników/gości i będą tematem dodatkowych pytań na forum.

Na początek można też ruszyć z reklamą w mediach społecznościowych.
Edytowane przez eldiablo dnia 05.02.2011 16:12:33
 
http://dropdire.pl
Drecha
W trakcie tworzenia jest poradnik, wszystkie podstawy itd. Moim zdaniem przyda się też dobry poradnik zarządzania Siecią w Wordpress, brak takiego w Internecie (mowa o dobrym poradniku, opisującym wszystkie jej możliwości). Najpierw jednak muszę dojść jak przetłumaczyć blog, który zakłada użytkownik, bo nie mogłem ostatnio znaleźć tego.

Co do mediów społecznościowych, to zapraszam na podstronę Komunikacja -> My w sieci.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl