ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Błąd wczytywania zdjęć na facebooku
kamildnb
Witam, gdzieś na forum natknąłem się kiedyś na podobny temat, (wtedy nie miałem jeszcze tego problemu) ale nie mogę go teraz odkopać Sad

Odkąd uruchomiłem Galerię, to prawdopodobnie pojawiły się te błędy... chodzi o to że gdy zadaję link na facebooka to on automatycznie ładuję zdjęcia z galerii (ale i nie tylko) pomijając zdjęcia z newsa którego link podaję.

Szczerze mówiąc już wolalbym sam tytuł bez domyślnych zdjęć bo wygląda to fatalnie... Czasami wczytuje też zdjęcia z poza galerii, ale nigdy z odnośnika który zapodaję Sad

Wie ktoś gdzie może leżeć problem?
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 02:33:45
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Apis
Facebook nie bardzo lubi PHP-Fusion i zwykle nie chce dodawać zdjęć do newsów jeśli mamy aktywne lewe panele (z nich czyta w pierwszej kolejności). Nie dałeś linka do swojej strony, ale podejrzewam, że masz panel wyświetlające zdjęcia z galerii po lewej stronie.

To wszystko można obejść. Przy dodawaniu linka na FB masz opcję wyboru obrazu jaki będzie dodany lub zrezygnowania z dodawania obrazu.
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
kamildnb
Zgadłeś Smile Wszystko się [cenzura]ziełiło jak przeniosłem panele na lewą stronę, bo wcześniej (przed przenosinami) było dobrze. Dziękuję za informację.

To wszystko można obejść. Przy dodawaniu linka na FB masz opcję wyboru obrazu jaki będzie dodany lub zrezygnowania z dodawania obrazu.


Zgadza się, ale facebook domyślnie dodaję określoną ilość zdjęć, w tym przypadku fotka z newsa w ogóle się nie mieści ...

Pozostaje mi nic innego jak przenieść wszystkie panele graficzne na prawą stronę, zobaczymy czy to w tym wina, mam nadzieję że tak, jeszcze raz dzięki.
 
Apis
kamildnb napisał(a):

Zgadza się, ale facebook domyślnie dodaję określoną ilość zdjęć, w tym przypadku fotka z newsa w ogóle się nie mieści ...

Ale można ją dodać. Po to są tam puste klatki ze znakiem plus, można wybrać tylko jedną eliminując pozostałe... itd.
Ale swojej strony coś nie chcesz pokazać...
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
kamildnb
Ale można ją dodać. Po to są tam puste klatki ze znakiem plus, można wybrać tylko jedną eliminując pozostałe... itd.


Można dodać, ale nie moża zostawić jej 'samej', dodatkowo w wysylanych linkach np w massengerze, też będzie fotka z innego świata, nie może tak być..

.., ale po męczarniach problem został rozwiązany, całkiem innym sposobem niż się spodziewałęm.

Tutaj krył się chochlik, mam nadzieję że się przyda na przyszłość
https://developer...g/sharing/

Apis, dzięki! Pozdrowionka

Połączony z 19 styczeń 2019 08:27:
edit: zapomniałem dodać, że po przeniesieniu paneli z obrazkami nadal występował ten sam błąd, nawet gdy je wyłączałem.
Edytowane przez kamildnb dnia 19.01.2019 08:27:14
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl