ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
Biała strona po udanej instalacji
daniel
Zainstalowałem PHP-Fusion na serwerze, tzn. wgrałem wszystkie pliki, podałem hasła, ustawiłem administratora i... NIC

Po zakończonej instalacji wyświetla się czysta strona i to wszystko: www.msr.org.pl

Jakieś pomysły? Proszę o pomoc!

Próbowałem wcześniej instalować PHP-Fusiona lokalnie na swoim komputerze i nie miałem żadnych problemów z działaniem...


Poprawilem temat/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 25.04.2006 09:10:14
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.04.2024 11:32:14
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
wlodi
Poszukaj na forum!

Sprawdź czy masz jakąś zawartość w pliku index.php
Napisz na jakim serwerze stoi strona - być moze sa jakies kłopoty z nim Wink
Edytowane przez wlodi dnia 23.04.2006 21:15:20
 
http://telegram.revo.la
m_i_n
Sprawdz czy ci sie dobrze wgral caly folder themes. Brak pliku theme.php domyslnego skina tez moze cos takiego powodowac.
 
http://www.bbproject.net
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
fusion to jest ale nie widze gif z milestone-a takie theme masz w zrodle( podglad-maintenance.php) tak jak mowi m_i_n theme milestone prawdopodobnie brak
Edytowane przez wlodekp dnia 23.04.2006 22:43:08
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
wlodekp napisał/a:
fusion to jest ale nie widze gif z milestone-a takie theme masz w zrodle( podglad-maintenance.php) tak jak mowi m_i_n theme milestone prawdopodobnie brak



Jakie zrodlo?
Ja widze tylko:
<html><body></body></html>


Bez thema bedzie error, a nie blank Smile

Masz pelna aktywacje konta?
Nadpisz pliki.
Moze pomoze..
1. http://www.php-fu...post_18838
2. http://www.php-fu...#post_9166
Edytowane przez jantom dnia 09.03.2008 10:07:25
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
chyba wyraznie napisalem podglad w jaki sposob i zobacz sobie laskawie wtedyb zrodlo, a i sciezke do wyswietlenia gifa z theme nietrudno wpisac
Edytowane przez wlodekp dnia 23.04.2006 23:02:28
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
wlodekp napisał/a:
chyba wyraznie napisalem podglad w jaki sposob i zobacz sobie laskawie wtedyb zrodlo, a i sciezke do wyswietlenia giga z theme nietrudno wpisac


Patrzylem i jeszcze raz Ci mowie, ze bez thema nie bedzie blank, tylko error!
Sprawdz sobie, a pozniej pisz.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
nie musze sprawdzac majntenance php nie laduje theme a skoro w zrodle jest milestone to idzie ten wpis z bazy, a wyswietlanie gif z pliku nie ma zwiazku wogule z ladowaniem theme i jesli on jest to wyswietli obrazek ale go nie ma
Edytowane przez wlodekp dnia 23.04.2006 23:10:11
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
wlodekp napisał/a:
nie musze sprawdzac majntenance php nie laduje theme a skoro w zrodle jest milestone to idzie ten wpis z bazy, a wyswietlanie gif z pliku nie ma zwiazku wogule z ladowaniem theme i jesli on jest to wyswietli obrazek ale go nie ma


Nie, wybitnie widac, ze brakuje zawartosci plikow!
Usun sobie zawartosc pliku news.php i zobacz co bedzie.
Edytowane przez Pieka dnia 23.07.2008 15:01:13
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
przeciez nie o to chodzi by kogos denerwowac tylko rozwiazac problem, nie uzywalem jeszcze 306-a opisane zmiany nigdy nie sa dokladne-sam na tym sie nieraz zlapalem i wysarczy 1@ w kodzie by bład wcale nie byl wyswietlany a sunac to chyba bym musiał zawartosc wszyskich uruchamianych z reki plikow np. articles.php. login.php itd bo zaden sie nie uruchamia(korzystajace z tcheme)
Edytowane przez wlodekp dnia 23.04.2006 23:50:20
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
wlodekp napisał/a:
przeciez nie o to chodzi by kogos denerwowac tylko rozwiazac problem, nie uzywalem jeszcze 306-a opisane zmiany nigdy nie sa dokladne-sam na tym sie nieraz zlapalem i wysarczy 1@ w kodzie by bład wcale nie byl wyswietlany a usunac to chyba bym musiał zawartosc wszyskich uruchamianych z reki plikow


Skoro tak, to sprawdz nim napiszesz.
Po co wszystkich? Wystarczy samego news.php.
Jak do tego dolozysz zle chmody, to dostaniesz blank lacznie z brakiem tla thema itp.
TO JEST EWIDENTNY BRAK JAKIEJKOLWIEK WIEDZY INSTALUJACEGO.
Nawet nie potrafi poslugiwac sie managerem plikow.
Mialem juz z tym do czynienia wiele razy i praktycznie zawsze po nadpisaniu PRZEZE MNIE plikow takiego delikwenta, strona dzialala bez zarzutu.
Edytowane przez Pieka dnia 23.04.2006 23:51:00
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
ja nie uzywam news.php mam swoj index-a Ty chyba zapominasz jesli masz tak jak na tej stonie o zamianie news na index
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
wlodekp napisał/a:
ja nie uzywam news.php mam swoj index-a Ty chyba zapominasz jesli masz tak jak na tej stonie o zamianie news na index



Nie rozumiem, bo co ma piernik do wiatraka?
To szczegol, nie odpowiadaj Grin
Przestan pisac i zaczekaj na odpowiedz wlasciciela..
Moze w nocy sie mu cos madrego przysni... Oby.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
dobra milkne dobranoc a te piernik na koniec ma wiele do rzeczy, wlo.kom.pl z usunietym plikiem news.php chodzi bez problemu tylko nie dziala link z gornej belki do news.
Edytowane przez wlodekp dnia 24.04.2006 00:11:41
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
wlodekp napisał/a:
dobra milkne dobranoc a te piernik na koniec ma wiele do rzeczy, wlo.kom.pl z usunietym plikiem news.php chodzi bez problemu tylko nie dziala link z gornej belki do news.


Usun domyslna skorke i zobacz co masz.
Jak bedzie biala strona, to zwracam honor Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
daniel
Dzięki!

Próbowałem nadpisywać już pliki i nic. Wszystkie chmody ustawiłem zgodnie z instrukcją.

Jak wrócę do domu to popatrzę jeszcze co themem, ale ja nic w tym Fusionie nie grzebałem! Wgrałem wszystko jak było!

Na lokalnym komputerze nie miałem żadnych problemów.

Jeszcze jakieś pomysły? Sad
 
Pieka
daniel napisał/a:
Dzięki!

Próbowałem nadpisywać już pliki i nic. Wszystkie chmody ustawiłem zgodnie z instrukcją.

Jak wrócę do domu to popatrzę jeszcze co themem, ale ja nic w tym Fusionie nie grzebałem! Wgrałem wszystko jak było!

Na lokalnym komputerze nie miałem żadnych problemów.

Jeszcze jakieś pomysły? Sad



Zrobimy tak, podasz mi wszystkie dane konta, a ja to sprawdze i postaram sie cos zaradzic.
Jednak jak okaze sie, ze to Twoja wina, to marny Twoj los...
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
daniel
Nie wiem jeszcze co Pieka z tym zrobił ale to naprawił!!! Smile Już działa! Cool

Jego pierwsza diagnoza była że problem jest po stronie serwera, ale może jednak nie...

Dzięki! Wink
 
Pieka
daniel napisał/a:
Nie wiem jeszcze co Pieka z tym zrobił ale to naprawił!!! Smile Już działa! Cool

Jego pierwsza diagnoza była że problem jest po stronie serwera, ale może jednak nie...

Dzięki! Wink



Moja diagnoza brzmiala: "to Twoja wina", co mozesz przeczytac w wiekszosci postow w tym temacie Grin
W szczegolnosci zas w powyzszym..
I co mam z Toba zrobic? Wink
Zapytacie, co zrobil zle?
Otoz zawinily tu ustawienia klienta FTP, a mianowicie zaznaczenie w nim, by zmienial w przesylanych plikach litery z duzych na male.
Theme bylo, ale strona glupiala i nie wyrzucala bledu w zwiazku z tym, ze instalacja przebiegala ze zmienionymi plikami.
Nie wiem jak inaczej to wytlumaczyc, wiec nie bede wiecej kombinowal.
Przenosze do Instalacji i przyklejam.
Edytowane przez Pieka dnia 25.04.2006 09:17:57
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
rit2
m_i_n napisał/a:
Sprawdz czy ci sie dobrze wgral caly folder themes. Brak pliku theme.php domyslnego skina tez moze cos takiego powodowac.

Ta podpowiedz zdeeeeeeeeecydowanie mi pomogla! Dzieki
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl