ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Photogallery
goooog
Mam kilka pytań odnośnie albumów zdjęć:
1. Czy da się zrobić 2 galerie zdjęć? Nie chodzi mi o kategorie w albumie tylko o 2 różne albumy zdjęć.
2. W jednaj z kategorii albumu mam 24 zdjęcia. Gdy je przeglądam po 5 zdjęciu znika mi przycisk do przełączania na następne i poprzednie zdjęcie <<>>, zostaje tylko << jakby 5 obrazek był ostatni. Czy da się coś z tym zrobić?
3. W mozillce i Firefoxie w lewym dolnym rodu zdjęcia pokazują się dziwne znaczki.
img211.imageshack.us/img211/2331/nowy14zk.gif

Pomocy Wink
Edytowane przez goooog dnia 15.06.2006 18:56:46
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 08:18:52
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
as
Pierwszy punkt ma swoje rozwiązanie w Labie...
as
 
fusionek
goooog napisał/a:
3. W mozillce i Firefoxie w lewym dolnym rodu zdjęcia pokazują się dziwne znaczki.
img211.imageshack.us/img211/2331/nowy14zk.gif


U mnie to samo więc przypadek nie odosobniony.
 
goooog
as napisał/a:
Pierwszy punkt ma swoje rozwiązanie w Labie...

Chodzi o jakiś MOD?
 
as
Ciepło, ciepło...
as
 
piteq
as a pewny jesteś że te mody będą one działać z galerią w wersji 6.01.?
Uwaga! Mody i infusions dla starej galerii nie będą działać z nową galerią, chociaż jestem pewien, że niedługo pojawią się ich wersje również i dla niej.

Nie widziałe w Lab-ie drugiej galerii dostosowanej do nowego Fusiona.
 
as
A jak sprawdzić smak kawioru lub homara ?... trzeba spróbować. Ja tam wrażeń smakowych ciekaw nie jestem więc tych dań nie polecam, a tylko wskazuję miejsce gdzie takie dania serwują
Edytowane przez as dnia 15.06.2006 22:14:34
as
 
piteq
Jako moderator przynajmniej mógłbyś ludzi nie wprowadzadź w błąd.Nie jesteś pewny to nie pisz i nie każ szukać rzeczy których nie ma bądź nie działają prawidłowo.Napewno takimi odpowiedziami nie pomagasz.
Wysyłasz człowieka po homara nie wiedząc nawet czy tam jest,a nawet jak już sie znajdzie to spleśniały i nie nadający sie do jedzenia.Tak chcesz nakarmić głodnego?
Edytowane przez piteq dnia 15.06.2006 22:42:04
 
frames
piteq napisał/a:
Jako moderator przynajmniej mógłbyś ludzi nie wprowadzadź w błąd.Nie jesteś pewny to nie pisz i nie każ szukać rzeczy których nie ma bądź nie działają prawidłowo.Napewno takimi odpowiedziami nie pomagasz.
Wysyłasz człowieka po homara nie wiedząc nawet czy tam jest,a nawet jak już sie znajdzie to spleśniały i nie nadający sie do jedzenia.Tak chcesz nakarmić głodnego?

PRAWDA-już to kiedys pisałem !!( a raczej mniej więcej to miałem na myśli)
 
as
Posłuchajcie ~piteq i Ty ~frames... nasz szanowny gościu o nick'u ~goooog nie pyta się w pierwszym swoim poście o to czy jest MOD tworzący drugą galerię zdjęciową dla wersji PF v6.01.1, tylko się pyta czy jest możliwość zrobienia drugiej galerii zdjęć (dowód: pierwszy post ~goooog'a, pkt.1). Ja zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że taka możliwość jest i jako dowód podałem Laba gdzie można się spotkać (tu ukłon w stronę @JazOOn'a) nie tylko z duetem ale też i z tercetem galeryjnym. A Wy chłopcy młodzi pisząc to co napisaliście, dajecie tylko dowód tego, że młodość nie zawsze idzie w parze ze świeżością, rzutkością i błyskotliwością, i z takim starym (40-to letnim) zgredem jak ja, nie Wam się jeszcze mierzyć i nie Wam iść z nim w koperczaki. Przeczytajcie sobie raz jeszcze punkt pierwszy, pierwszego posta kolegi ~goooog'a i przeanalizujcie na spokojnie jego sens oraz istotę rzeczy. Następnie popatrzcie na spokojnie w lustro i uderzając się w piersi własne przyznajcie, że palneliście głupstwo o rozmiarach wielkich. Milczenie jest cnotą... czasami co prawda ale zawsze to jakaś prawda.
Edytowane przez as dnia 16.06.2006 20:18:06
as
 
JazOOn
as napisał/a:
gdzie można się spotkać (tu ukłon w stronę @JazOOn'a) nie tylko z duetem ale też i z tercetem galeryjnym.


Gwoli ścisłości, zszywak stworzył drugą, natomiast ja trzecią galerię...
 
piteq
nasz szanowny gościu o nick'u ~goooog nie pyta się w pierwszym swoim poście o to czy jest MOD tworzący drugą galerię zdjęciową dla wersji PF v6.01.1, tylko się pyta czy jest możliwość zrobienia drugiej galerii zdjęć (dowód: pierwszy post ~goooog'a, pkt.1). Ja zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że taka możliwość jest i jako dowód podałem Laba gdzie można się spotkać

as zgrywasz sie czy Ty naprawde nic nie rozumiesz?Skoro temat jest w dziale Tylko o PHP-Fusion v.6.01.xxx to chyba logicznym jest że chodzi o MOD-y do tej właśnie wersji których to nie ma w labolatorium.To chyba logiczne.Tak czy nie?Zauważ też że inni czytają ten temaat (między innymi i ja) i mogą na próżno szukać czegoś czego nie ma.Po przeczytaniu Twojej odpowiedzi pomyślałem że już ktoś dostosował owe modyfikacje do działania z nową galerią i będe mógł zaktualizować stronke.Srodze się jednak rozczarowałem niczego takiego nie znajdując...
Milczenie jest cnotą...

To dlaczego sam nie milczysz tylko silisz sie na takie wypociny.
A Wy chłopcy młodzi

Daruj sobie człowieku te żałosne teksty bo nie masz przed sobą gówniarza tylko trzydzietokilkuletniego gościa.Masz coś więcej do mnie to pisz na PW.
 
Pieka
Na dzien dzisiejszy nie ma mozliwosci posiadania drugiej galerii.
Mysle, ze skoro obecna wersja wyszla spod reki mistrza kilka dni temu, to jest to jak najbardziej zrozumiale Smile
Rozwiazania widze dwa:

1. Robicie modyfikacje pierwszej majaca na celu sklonowanie.
2. Czekacie az JazOOn zrobi to za Was Wink

Niestety nic co dotyczy galerii w wersji v6.00 nie bedzie dzialalo z galeria w wersji v6.01 .
Macie to napisane w newsie.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
JazOOn
Pieka napisał/a:
2. Czekacie az JazOOn zrobi to za Was Wink

Niestety nic co dotyczy galerii w wersji v6.00 nie bedzie dzialalo z galeria w wersji v6.01 .
Macie to napisane w newsie.


niebawem bede aktualizował Power Portal wiec bede musiał napisac /sklonować te dwie galerie Smile
 
goooog
Ja.. ja.. ja... nie chciałem robić takiego zamieszania. Pieka, JazOOn dzięki za odpowiedź.
 
as
Rozumiem z Twojej odpowiedzi, że chodziło Ci jednak o fakt istnienia drugiej (duplikatu) galerii do PF v6.01.xxx, a nie o możliwość utworzenia drugiej galerii zdjęciowej jako takiej (co w sposób jasny (dla mnie)) sugeruje pkt. 1 Twojego pierwszego postu. Jeśli tak, to ja się myliłem co do intencji zawartych w Twoim poście i za wprowadzenie Cię w błąd, który polegał na moim twierdzeniu jakoby istniał MOD duplikujący galerię z PF v6.01.xx w Laboratorium... przepraszam
as
 
goooog
Duplikat, MOD wszystko jedno, aby działało z 6.01.2 Wink
Edytowane przez goooog dnia 17.06.2006 14:47:46
 
avatarus
poprawiłem MOD dla wyświetlania nowych zdjęć z galerii (dla ver 6.01.2)
kogoś to interesuje?
 
www.silkroadonline.com.pl
frames
oczywiścieGrin,zalacz ten plik bo mi cała częśc galeryczna ogólnie rzecz biorac kuleje ( w porownaniu do v 307)
 
Pieka
Ostatnio dodane.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Wszystko co mam, w najblizszym czasie znajdzie sie w Laboratorium.
Was prosze o przesylanie swich modyfikacji do Laboratorium korzystajac z funkcji "Dodaj Plik".
Edytowane przez Pieka dnia 27.06.2006 16:12:19
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl