ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Darmowy hosting (free hosting)
qatryk
MajsterBieda napisał/a:
Ja natomiast polecam webege.com - NIC nie dodają Cool.

Nie chce nic mówić, ale webege.com i 000webhost.com to jest to samo.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 23.04.2024 22:40:03
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
cyberia12
Witam mam pytanie!
Od pewnego czasu kiedy wgrałem nowy szablon strona zaczęła mi się wolno ładować,a mam stronę na cba...
Proste pytanie czy zna ktoś lepsze hostingi od cba.pl?
Edytowane przez Pieka dnia 21.07.2010 21:05:52
 
Reyn
2ap.pl - podobno najlepsza darmówka Wink
Edytowane przez Pieka dnia 21.07.2010 21:10:36
 
MajsterKos
Siemasz wszystkim ;]
Właśnie chciałem napisać o hostingu na 2ap.pl moim zdaniem jest to świetny darmowy hosting. Wejdźcie sobie na stronę główną tego hostingu i zobaczcie dokładne specyfikacje ;]
Najlepsze w tym hostingu jest to, iż nie ma reklam i 1gb na stronę i nie ma limitu transferu, jak i kont ftp ;]

To jest moja stronka właśnie na tym hostingu: majsterkos.tk stronę założyłem wczoraj, także nic specjalnego tam nie ma oprócz czystego oprogramowania PHP-Fusion v7 ;]

Polecam również darmową domenę www.dot.tk z końcówką ".tk", moim zdaniem to lepsze niż np. końcówka ".cba.pl" lub ".yoyo.pl", ale to już jak kto woli ;]


Pozdrawiam, Łukasz ;]
 
GosciuOdKanapek
MajsterKos napisał/a:
Siemasz wszystkim ;]
Właśnie chciałem napisać o hostingu na 2ap.pl moim zdaniem jest to świetny darmowy hosting. Wejdźcie sobie na stronę główną tego hostingu i zobaczcie dokładne specyfikacje ;]
Najlepsze w tym hostingu jest to, iż nie ma reklam i 1gb na stronę i nie ma limitu transferu, jak i kont ftp ;]

To jest moja stronka właśnie na tym hostingu: majsterkos.tk stronę założyłem wczoraj, także nic specjalnego tam nie ma oprócz czystego oprogramowania PHP-Fusion v7 ;]

Polecam również darmową domenę www.dot.tk z końcówką ".tk", moim zdaniem to lepsze niż np. końcówka ".cba.pl" lub ".yoyo.pl", ale to już jak kto woli ;]


Pozdrawiam, Łukasz ;]

Jak zobaczyłem ten "duecik" to troszkę nie wierzyłem, że coś takiego za darmochę można mieć. Dla mnie chociaż mam już wykupioną swoją domenę i hosting to to jest bomba! Pfft
Jak zobaczyłem ten "duecik" to troszkę nie wierzyłem, że coś takiego za darmochę można mieć. Dla mnie chociaż mam już wykupioną swoją domenę i hosting to to jest bomba! Pfft
sygna.jpg
REGULAMIN - SKARBNICĄ WIEDZY
Pomogłem? Kliknij przy moim poście pomoc.jpg!
 
Arnoldus
A ja polecam darmowy hosting http://www.dejm.pl

-10 GB na stronę www i 100 GB transferu/msc
-Brak reklam
-PHP 5.3.8
-MySQL 5.1.61
 
poki289
Osobiście polecam darmowy hosting FWL.pl.
- Brak limitów (pojemność, transfer, baza danych).
- Darmowa subdomena fwl.pl.
- Brak reklam.
- Program Partnerski (20 poleconych = domena pl, 40 poleconych = 20zł, 100 poleconych = 50zł).
Edytowane przez poki289 dnia 10.01.2013 09:24:17
 
www.add-ons.pl
glanek
Ja ostatnio znalazłem fajny zagraniczny darmowy hosting website_org mają całą masę domen. Tzn subdomen z różnymi końcówkami .biz, .org itp.
 
http://www.kredyt-portal.pl
eldiablo
Nie boicie się hostować strony/blogi/fora na takich darmówkach? Piszecie teksty, ogólnie poświęcacie czas = łęzka w oku będzie jak nagle ciach i pozamiatane.

Przykładowo forumy.biz czy jakoś tak się ta platforma for nazywała, było na niej w cholerę for, niektóre miały fora miały tysiące użytkowników, setki tysięcy postów, klik klik i wszystkie fora zniknęły ;P

Nawet te lepsze hosty mają niskie ceny. Już dawno minęły czasy "ło matko ale to drogie", w końcu chmurki zrobiły swoje Grin

I raczej żaden z nich nie ma regulaminowo brak odpowiedzialności za "ups skasowało się".
 
http://dropdire.pl
bogdan1991
Witam chciałem Was zapytać co sądzicie o tym darmowym serwerze: http://www.hostin...

Pozdrawiam.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 10.10.2013 17:51
 
yorgus
Witam
Podepnę się pod temat, bo tak naprawdę nie wiem gdzie go zamieścić aby poprosić o pomoc-wyjaśnienie.Z góry przepraszam Wink
Mam stronę od ok 10 lat easycompanyplock.dbv.pl
Nie będąc informatykiem ogarniam na tyle ile umiem i wystarcza nam do naszych celów, ale dziś pojawił się komunikat na czerwono na samej górze - Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl kończy działalność, dane stron zostaną zabezpieczone, jeśli chcesz przenieść stronę na swój serwer lub ustawić przekierowanie napisz na
I tak nie wiem czy już mam się bać i szukać rozwiązania aby to co udało się zrobić gdzieś dalej było - tzn że końcówka dbv też tego dotyczy i wyłączą wszystko ...
Proszę szanowne grono i informację co dalej ;(
Z góry dziękuje.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - khaman 21.02.2020 07:30
 
khaman
Najprostsze rowiązania są najprostsze. Napisz na powyższy email.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
sferahost
Zapraszam do skorzystania z usług naszej marki - 1Free.eu Smile
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl