ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 14

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,360
Najnowszy użytkownik: kdomi

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoZarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Drakoo
11.10.2021 23:43:34
Co u zszywaka Smile?

Drakoo
11.10.2021 23:43:00
Powiem szczerze, że nie sądziłem że php fusion tyle wytrwa, co u Pieki?

Drakoo
11.10.2021 23:41:58
JazOOn to ten sam JazOON który dobre kilka lat temu robił mi layout dla metin2 Grin? Co słychać byku!! Smile

jantom
11.10.2021 23:37:08
Do pełnoletności jakoś dociągnie.

JazOOn
10.10.2021 22:59:03
Support powoli umiera....

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Nawigacja

Artykuły: Tylko o PHP-Fusion v6

Błyskawiczna Instalacja PHP-Fusion
Jeśli męczy cię wysyłanie wszystkich plików pojedynczych, nie chcesz marnować na to czasu, przygotowałem dla Ciebie artykuł który pomoże Ci w tym problemie.

Formatowanie linków w panelu nawigacji.
W PHP-Fusion nie jest domyślnie możliwe formatowanie linków, nad czym wielu zapewne ubolewa. W poniższym krótkim artykule, przedstawiam sposób, w jaki można to osiągnąć w krótkim czasie, przy pomocy bbcode. Zapraszam do lektury.

HOW TO: THEME
Zagadnienie tworzenia themów do php-fusion jest dla Ciebie czarną magią? Po przeczytaniu tego artykułu powinno się to zmienić.

Jak pisać bezpieczne MOD'y i INFUSION'y
Krótki instruktarz dla bardziej twórczych ;)

Jak pisać wtyczki?
W systemie php-fusion wtyczki noszą nazwę infusions. Są to moduły rozszerzające funkcjonalność podstawowego pakietu. W php-fusion dostępne są 3 typy wtyczek: zwykłe, zawierające panel i panele. Te zawierające panel mogą wyświetlać efekty swego działania w panelach bocznych. Żeby napisać wtyczkę dobrze jest się zaopatrzyć w pakiet SDK (Software Development Kit). Oczywiście w przypadku wtyczek-paneli nie jest to konieczne...

Kategorie artykułów w panelu.
Jeżeli chcemy przedstawić na stronie głównej naszego portalu listę kategorii artykułów, to nie ma w tym żadnego problemu - wszystko odnosi się do dodania kolejnego panelu. O tym jakiej treści kod musimy w nim umieścić przeczytacie w dalszej części artykułu. Zapraszam do lektury.

Kurs PHP-Fusion v6.01.xx - Podstawowe pojęcia + instalacja
W tym fragmencie kursu zapoznasz się z podstawowymi pojęciami dotyczącymi PHP-Fusion oraz z samym procesem jego instalacji.

Kurs PHP-Fusion v6.01.xx - Wtyczki(Infusions) + Moderacja + TinyMCE
W tej części zajmiemy się ostatnią częścią Panelu Administracyjnego - Wtyczkami (Infusions) oraz dowiemy się jak moderować forum. Na koniec kilka słów o TinyMCE.

Kurs PHP-Fusion v6.01.xx - Zarządzanie Stroną
Kilka słów o Zarządzaniu Stroną.

Kurs PHP-Fusion v6.01.xx - Zarządzanie Treścią
W tej części postaram się przedstawić pierwszy element wchodzący w skład Panelu Administracyjnego - Zarządzania Treścią.

Kurs PHP-Fusion v6.01.xx - Zarządzanie Użytkownikami
Przejdziemy teraz do kolejnej części PA - Zarządzania użytkownikami.

Lista wszystkich artykułów w panelu.
Na dodanie panelu na naszej stronie wyświetlającego listę wszystkich artykułów, wystarczy nam minutka. O tym jak to zrobić, dowiemy się z poniższego artykułu. Zapraszam do lektury.

Najnowsze tematy z IPB.
Na większości portali posiadających forum, na stronie głównej wyświetlane są najnowsze tematy z forum. O tym jak to zrobić z IPB dowiemy się, czytając ten artykuł. Zapraszam do lektury.

Najnowsze tematy z phpBB.
Na większości portali posiadających forum, na stronie głównej wyświetlane są najnowsze tematy z forum. W bardzo prosty sposób można osiągnąć taki efekt korzystając z forum phpbb lub phpbb by przemo. O tym jak to zrobić dowiemy się, czytając ten artykuł. Zapraszam do lektury.

Ostatnio aktywne tematy z IPB.
Na większości portali posiadających forum, na stronie głównej wyświetlane są tematy z forum posortowane według najnowszych postów. W bardzo prosty sposób można osiągnąć taki efekt korzystająć z forum IPB. O tym jak to zrobić dowiemy się, czytając ten artykuł. Zapraszam do lektury.
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl