ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,335
Najnowszy użytkownik: SQ5JRC

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoZarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

slawekneo
06.09.2020 21:29:28
Jedyne co mi sie podoba to przygotowuja fusina pod dodanie TWIG'a. Bardzo fajny system do templatowania. Sam uzywam go w swoim systemie opartym na HMVC.

slawekneo
06.09.2020 21:25:16
Bylem w devteam i po smierci Nicka taki burdel tam byl. Koniec koncow projekt przejely osoby ktore nawet na PW z Nickiem nie pisaly. Wiec nie ma sie co dziwic, ze ida w innym kierunku.

khaman
06.09.2020 21:19:28
Gdyby Sławek i Bartek zostali przy projekcie to jeszcze udałoby się coś uratować z dawnej przewagi PF nad innymi CMS, ale cóż panie polityka Wink

JazOOn
06.09.2020 14:01:05
Tu się zgodzę. Dlatego większość moich projektów była pod v6, później v7

slawekneo
27.08.2020 00:06:31
Jak narazie slabo to wyglada. Pomieszanie php modularnego z klasami w php7. Zaleta fusiona byla prostota kodu Smile nie takiego rozwoju chcial Digitaunim

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Status prawny PHP-Fusion po odejściu Nicka Jones'a, zmiany na php-fusion.co.uk

khaman dnia 17 styczeń 2011 19:21 · 3 komentarze · 5714 czytań · Drukuj

Oficjalne Po odejściu założyciela Nicka Jonesa, były pewne zapytania o status prawny CMS. Zgodnie z prawem UK "programy komputerowe" są objęte ustawodawstwem dotyczącym prawa autorskiego "Dzieła literackie" i jako takie prawa autorskie pozostanie pod Nickiem do 70 lat po jego śmierci, w jego majątku. Oznacza to, że stan PHP-Fusion jest bez zmian, pozostaje jako Open Source z prawami autorskimi Nicka Jonesa, zarządzane przez PHP-Fusion Management Team i tak też będzie chronione przed naruszaniem licencji.


Kilka zmian na głównym Supporcie www.php-fusion.co.uk

Jak zawsze, projekt nie może się rozwijać bez tych wszystkich ludzi, tak wielu dobrych pomysłów i przyszłych funkcji, które chcielibyśmy włączyć. Niestety może zabraknąć umiejętności bez niezbędnych do tego ludzi. W związku z tym stworzono stronę staff.php-fusion.co.uk, z której wszystkie zadania będą przydzielane. Wszyscy obecni aktywni członkowie zespołu otrzymają PW na głównym Supporcie w ciągu najbliższych kilku dni.
Każdy członek społeczności, który chciałby przyłączyć się do zespołu, może to uczynić poprzez wypełnienie aplikacji na tej stronie. Nie ma to na celu zastąpienia pracy na stronie deweloperów. Zespół ten będzie wykonywać wszystkie codzienne funkcje w tym obsługę forum, zatwierdzanie dodatków, dokumentacji i innych zadań ogólnych. Wszystkie wnioski zostaną przedyskutowane przez Management Team, a wnioskodawca otrzyma email z powiadomieniem o decyzji. Potrzebujemy ludzi na wszystkich poziomach umiejętności, ponieważ nie wszystkie niezbędne prace związane są z kodowaniem. Jednak podstawowa znajomość HTML i PHP będzie dodatkowym atutem.

Pozdrawiam,

Philip
w imieniu Zespołu Zarządzającego

Komentarze

#1 | Drecha dnia 17 styczeń 2011 19:30
Korzystając z okazji, ze khaman napisał tego newsa chciałbym zapytać jak to możliwe, ze Digitanium wczoraj dodał do głównego downloadu wtyczkę, a dzień wcześniej skórkę? Czy ktoś przejął jego konto?
#2 | Smok-Wiatru dnia 17 styczeń 2011 19:31
Zły link w tych zmianach.
Jest http://www.php-fu...sion.co.uk. Chyba ktoś zapomniał dopisać http://. ;p
#3 | khaman dnia 17 styczeń 2011 19:34
@Drecha kontem zarządza Management Team.
@Smok dziękuje, poprawione.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl