ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
16.06.2024 18:34:06
hehe. Nice

MajsterBieda
02.06.2024 00:44:49
Cool

Zbigniew@
01.06.2024 22:26:24
bubello Twój wpis ,przypomina mi bajkę ,dlaczego wyginęły mamuty.

bubello
28.05.2024 18:05:12
A ja od 13 lat na forum, ale większy komfort czuję siedząc w cieniu i obserwując co to się wydarza Frown

Zbigniew@
22.05.2024 20:58:20
Na forum iso błąd przed <!DOCTYPE wygląda jak utf8 z BOM

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Automatyczne czyszczenie forum
KAM86
Na wstępie powiem że użyłem opcji szukaj i nie znalazłem podobnego tematu.

Mam pytanie odnośnie opcji "Czyść Forum", screen: http://images31.f...db6e2c.jpg

Czy da się to wyłączyć, by forum nigdy nie było czyszczone? I nie usuwało postów?
Edytowane przez szymon dnia 11.07.2008 02:07:04
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.06.2024 12:18:30
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Nie szukales, wiec przynajmniej nie klam... Nie ma czegos takiego jak automatyczne czyszczenie forum.
Polecam lekture Poradnika. Strona 41, cytuje:
Pozostała nam tylko już jedno polecenie - Czyść Forum. Pozwala na pozbycie się starych
tematów/postów. Wybieramy interesujący nas okres czasu i klikamy na Czyść. Zastanówmy się
jednak kilka razy przed użyciem tego polecenia - jego skutki czystek mogą być bardzo
nieprzyjemne (a jedyną możliwością przywrócenia danych to wgranie kopii bazy danych).

Edytowane przez Pieka dnia 10.07.2008 16:49:16
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
KAM86
Pieka napisał/a:
Nie szukales, wiec przynajmniej nie klam... Nie ma czegos takiego jak automatyczne czyszczenie forum.
Polecam lekture Poradnika.


Po pierwsze: szukałem i nie znalazłem, więc proszę mi nie wmawiać ze tak nie jest.
Po drugie: chodzi mi o tę opcję na załączonym zdjęciu, nie wiem jak ją nazwiesz, ja nazwałem "Automatyczne czyszczenie forum".
Edytowane przez szymon dnia 11.07.2008 02:07:45
 
Pieka
Pisze tam cos o automacie? Nie, a na dodatek jest przycisk "Czyść".
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
KAM86
Tam jest napisane "Usuń Tematy/posty które są starsze niż wybrana liczba dni.", więc zakładając że wybiorę 10 dni to po 10 dniach te posty będą usunięte, zgadza się?
Edytowane przez szymon dnia 11.07.2008 02:07:57
 
kefirek
Jeśli wybierz np. 10 to nic się nie stanie dopóki nie wciśniesz tego guziczka co się zwie Czyść GrinGrinGrinGrin
 
KAM86
Dzięki za wyrozumiałość dla mojej "nie wiedzy" i konkretną odpowiedź w jednym poście Grin
 
Pieka
KAM86 napisał/a:
Dzięki za wyrozumiałość dla mojej "nie wiedzy" i konkretną odpowiedź w jednym poście Grin

To nie jest zlobek, tu trzeba myslec i szukac. Zapamietaj sobie.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
KAM86
Pieka napisał/a:
KAM86 napisał/a:
Dzięki za wyrozumiałość dla mojej "nie wiedzy" i konkretną odpowiedź w jednym poście Grin

To nie jest zlobek, tu trzeba myslec i szukac. Zapamietaj sobie.


Mówię po raz kolejny że szukałem i nie znalazłem, po drugie to jest dział "przedszkole" tak, czy nie? Więc chyba jest dla początkujących ludzi takich jak ja, więc nie rozumiem w czym problem. Dziękuję.
Edytowane przez szymon dnia 11.07.2008 02:08:48
 
Pieka
KAM86 napisał/a:
..Mówię po raz kolejny że szukałem i nie znalazłem, po drugie to jest dział "przedszkole" tak czy nie?

Nazwa dzialu nie zwalnia od myslenia i szukania i po raz kolejny pisze, ze nie szukales, bo przegladanie forum przez 5 minut nie jest szukaniem, tylko przegladaniem. Wez sobie to do serca.
Edytowane przez Pieka dnia 10.07.2008 17:17:44
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
KAM86
A ja po raz kolejny mówię że szukałem, niestety nie miałem w ręku stopera, więc nie powiem dokładnie ile mi to zajęło, gwarantuję że więcej niż 5 minut. Zresztą odczuwam wrażenie że administracja nie lubi kiedy powstaje nowy temat, więc proszę śmiało go usunąć i każdy będzie zadowolony, bo ja już uzyskałem odpowiedź.
Edytowane przez szymon dnia 11.07.2008 02:09:23
 
Pieka
KAM86 napisał/a:
..Zresztą odczuwam wrażenie że administracja nie lubi kiedy powstaje nowy temat, więc proszę śmiało go usunąć i każdy będzie zadowolony bo ja już uzyskałem odpowiedź

Twoje wraznienie jest jak najbardziej prawidlowe, o ile chodzi o rzeczy poruszone, czy wrecz wyjasnione. Kazdy nastepny tego typu zblizy Cie do mozliwoswci tylko czytania tego forum i moze wtedy w koncu zrozumiesz zasade dzialania takiej strony, ktora jest zapisana w regulaminie i brzmi:
2. Publikacja nowych wiadomości i tematów
Nazwy tematów powinny ułatwiać zrozumienie, o czym jest dany wątek oraz znajdować się w odpowiednim dziale.
Zabronione jest dublowanie tematów i postów.
Przed założeniem nowego tematu należy skorzystać z opcji Szukaj, by upewnić się, że dany problem nie był już wcześniej poruszany.
W razie znalezienia tematu poruszającego interesującą nas kwestię, bezwzględnie należy się dopisać, a nie zakładać nowy.

Ponadto obowiązkowe jest zamieszczenie w temacie posta charakterystyki problemu, niedopuszczalne jest wpisywanie tytułów typu:
"Pomocy!!!", czy "Mam problem".
A także zawierających w/w wyrazy oraz ich pochodne.
Posty niespełniające powyższych wymogów będą usuwane.

A Ty kolejny raz robisz cos wrecz przeciwnego.
Ostatni raz to toleruje. Koniec, kropka.
Edytowane przez Pieka dnia 10.07.2008 17:27:54
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
KAM86
Proszę mi znaleźć post na tym forum traktujący o tym samym problemie co ja miałem. Na tym forum tego nie znalazłem i postanowiłem założyć nowy temat. I czytając cytowany fragment regulaminu jeszcze bardziej utwierdzam się w tym, że go nie złamałem w żadnym punkcie. I dziękuję za niesłuszne ostrzeżenie.
Edytowane przez szymon dnia 11.07.2008 02:09:44
 
kefirek
Jak to nie ma 3 s szukania Grin

http://www.php-fu...post_42937
 
Pieka
I ode mnie: http://www.php-fu...#post_1755
To nie sa jedyne tematy/posty.
Edytowane przez Pieka dnia 10.07.2008 17:38:45
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
KAM86
Faktycznie, widocznie przegapiłem, przepraszam.
Edytowane przez Pieka dnia 10.07.2008 17:43:18
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl