ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Nie działający panel z flashem ?? Gdzie błąd ?
tygrysek1984
Witam
Planowałem zrobić panel u góry w którym będzie tekst w flashu, ale niewiadomo czemu nie chce on działać. Wstawiam cały kod do panelu i niestety nic z tego nie wychodzi.
Oto ten kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Czy mógłby mnie ktoś nakierować co może być tu nie tak ?? Gdy otwieram ten plik pod przeglądarką to działa, a na stronie niestety nie.
 
www.s-f.yoyo.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 15.05.2024 22:57:43
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
matisadzik
Ale w jakim panelu to wstawiasz? Gdzie to ma być widoczne i czy włączyłeś panel?
 
tygrysek1984
Wstawiam to do panelu reklama_panel i chciałem, żeby było to widoczne u góry nad wiadomością powitalną. Tak panel włączyłem Smile i widać tylko nazwę panelu.
 
www.s-f.yoyo.pl
matisadzik
Zmień ścieżki z całego adresu na "images/banner.swf"
i wywal wszystkie cudzysłowy z tego kodu i zamień je na apostrofy. Potem sprawdź, a jak nie to mi daj ten cały plik panelu to Ci to zrobię.
 
Pieka
Wstaw ten kod w:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i zamien:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Zacznij czytac tematy przyklejone: http://www.php-fu...ad_id=9312 i szukac na forum.
Edytowane przez Pieka dnia 30.08.2008 14:17:38
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
tygrysek1984
Wszystkie cudzysłowy zmienione na apostrofy, ścieżka także została zmieniona. Gdy wstawiłem kod do komendy echo i robiąc podgląd panelu wyskoczyło tylko echo ''; .
Czyli tak jakby nic nie było pomiędzy tym echo z tego co dobrze rozumie Frown
dodałem ten plik jak załącznik
tygrysek1984 dodał/a następującą plik:
reklama_panel.rar [492Bajtów / 397 Pobrane]
 
www.s-f.yoyo.pl
Pieka
Ile razy masz zamiar wstawiac ten kod w tagi PHP? ;) Po co kombinujecie jak kon pod gorke?!
Panel ma wygladac tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 31.08.2008 00:11:39
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
tygrysek1984
Po wklejeniu tego kodu do panelu jedyne co się pokazało to :
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 30.08.2008 14:53:49
 
www.s-f.yoyo.pl
Pieka
Ten sam panel: http://www.se-mob... (na srodku), wiec mam nadzieje, ze Twoj post dotyczy panela zalaczonego przez kolege.. W przeciwnym razie bede musial zmienic sposob myslenia na Twoj temat Wink
Edytowane przez Pieka dnia 30.08.2008 14:55:14
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
tygrysek1984
Czy to na środku to chodziło Ci o te 4 obrazki które sobie lecą ?? Niewiem czy się dobrze zrozumieliśmy. Mam coś takiego (w załączniku) i chcę aby było to w panelu bo nie można tego raczej bezpośrednio na stronie umieścić.

Teraz jeszcze nie mogę dodać załącznika, ale jest to tekst we falshu.
tygrysek1984 dodał/a następującą plik:
banner.rar [5.48kB / 404 Pobrane]

Edytowane przez tygrysek1984 dnia 30.08.2008 15:15:15
 
www.s-f.yoyo.pl
Pieka
tygrysek1984 napisał/a:
Czy to na środku to chodziło Ci o te 4 obrazki które sobie lecą ?? Niewiem czy się dobrze zrozumieliśmy. Mam coś takiego (w załączniku) i chcę aby było to w panelu bo nie można tego raczej bezpośrednio na stronie umieścić....

Tragedia chlopie, tragedia... Jesli Ty na podanej stronie nie widzisz nawet panela ze swoim bannerem SWF, to ja nie wiem jak Ci to mam wytlumaczyc? Pisze jak byk "Banner SWF" i jest tam Twoj banner.
Wstawilem na serwer Twoj plik (juz dawno...) i umiescilen pokazany kilka postow wyzej panel. Czarow nie uprawiam...

Panel masz dodac w zarzadzaniu panelami jako nowy panel zawierajacy TYLKO i WYLACZNIE podany przeze mnie kod. Ustawic jako "góra" i cieszyc sie panelem.
Edytowane przez Pieka dnia 30.08.2008 15:24:52
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
tygrysek1984
No właśnie tu jest problem, że go nie widzę jedynie co to napis Banner SWF i tyle Smile Może wina przeglądarki?
Edytowane przez Pieka dnia 30.08.2008 15:34:45
 
www.s-f.yoyo.pl
Pieka
tygrysek1984 napisał/a:
No właśnie tu jest problem, że go nie widzę jedynie co to napis Banner SWF i tyle Smile Może wina przeglądarki?

Wylacz bolokowanie bannerow jesli uzywasz KIS'a, NoScript'a i ewentualnie AdBlock'a.
Edytowane przez Pieka dnia 30.08.2008 15:34:55
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
tygrysek1984
Pokazało się w końcu, ale zamiast tekstu jest białe tło w czym może tkwić problem ??
 
www.s-f.yoyo.pl
Pieka
tygrysek1984 napisał/a:
Pokazało się w końcu, ale zamiast tekstu jest białe tło w czym może tkwić problem ??

Brak pliku w katalogu images, jesli mowa o moim kodzie na Twoim serwerze lub jesli w ogole go nie widzisz, to brak odpowiedniej wtyczki do odtwarzania animacji flash.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
DJPromo
Panel z Bannerem działa Smile

Posprawdzaj programy jakie masz do blokowania Cool
Edytowane przez Pieka dnia 30.08.2008 23:58:56
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
tygrysek1984
Plik jest w odpowiednim katalogu, wszystkie wtyczki są bo na stronie testowej widzę tą animację. Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na to białe pisze "Movie not loaded" nie wiem czemu nie załadował pliku Frown

Wszystkie programy do blokowania wyłączone.

Działa pod IE, ale pod FF nie.
Edytowane przez tygrysek1984 dnia 30.08.2008 16:15:03
 
www.s-f.yoyo.pl
Pieka
Pojmiesz w koncu, ze masz zle wstawiony kod na stronie?! To w zadnym razie nie jest podany przeze mnie.
Serio chcesz, zebysmy Cie brali za tak ograniczonego? Przykro patrzec jak sie meczysz..

P.S. Plik banner.swf ma sie znalezc w katalogu images.
Edytowane przez Pieka dnia 30.08.2008 16:33:17
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
tygrysek1984
Nie powiem świetny jesteś w tym co robisz!! Wielkie dzięki za pomoc i za cierpliwość Wink
pozdrawiam
 
www.s-f.yoyo.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl