ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.opinieallegro.net -serwis związany z allegro
Masters7
Strona została stworzona po to aby można było w szybki i łatwy sposób wymieniać informacjami na temat samochodów sprzedawanych na serwisach typu Allgro, otomoto. Zadaniem tej strony jest zaoszczędzenia waszych pieniędzy i czasu. Zamiast jechać na drugi koniec polski oglądać samochód wystarczy, że ktoś go już obejrzał i opisze jego faktyczny stan tutaj. Zapraszam do korzystania z serwisu.

www.opinieallegro...

Strona dopiero ruszyła, z czasem, gdy pogłębię swoją wiedzę na temat tworzenia stron, będę ją rozwijał. Cool
Edytowane przez szymon dnia 17.06.2008 15:45:24
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 00:13:49
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
dante77
Ode mnie sto milionów punktów, naprawdę się napracowałeś. I pomysł jest konkretny, po co oglądać zdjęcia na allegro w konkretnym ogłoszeniu skoro można to zobaczyć u Ciebie.
Jestem pod wrażeniem i na pewno będę korzystał... rzadko jako gość.
Na Twoim miejscu napisał bym od razu do Allegro, może coś z tego będzie.
PS. Albo nie pogłębiaj wiedzy, albo nie rozwijaj strony Wink
Edytowane przez szymon dnia 17.06.2008 15:45:59
 
http://stronyrobie.pl
Lukiqq
@dante77 tak to zrecenzowałeś, że już naprawdę byłem przygotowany na szok, a tu jak zwykle Smile Reasumując gratuluje koledze udanej instalacji PHP-Fusion.
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
Masters7
dante77 napisał/a:
Ode mnie sto milionów punktów, naprawdę się napracowałeś. I pomysł jest konkretny, po co oglądać zdjęcia na allegro w konkretnym ogłoszeniu skoro można to zobaczyć u Ciebie.
Jestem pod wrażeniem i na pewno będę korzystał... rzadko jako gość.
Na Twoim miejscu napisał bym od razu do Allegro, może coś z tego będzie.

ps. albo nie pogłębiaj wiedzy, albo nie rozwijaj strony Wink



Widzę, ze kolega nie zrozumiał tematyki strony. No ale cóż tak czasami bywa.

PS. Nie pisałem że to jest jakaś wypasiona graficznie strona.
Edytowane przez szymon dnia 17.06.2008 15:46:47
 
sexyfacio
Panowie proszę nie nabijajcie się, bo zainstalowanie samemu PHP-Fusion nie jest wcale takie łatwe - mi zajęło to aż 3 minuty Shock . Do tego wgrać thema, a wcześniej go poszukać to jest dopiero problem Angry . Na koniec zostaje tylko skrobnąć coś w Paincie czy też Gimpie na logo to też chwilę trwa i jest koło tego roboty masa za co podziwiam autora tematu bo złożyl w to sporo serca zresztą widać.

A tak na powaznie, teraz facet zerknij na kilka innych prac użytkowników, którzy pokazali swoje "wypociny" w tym dziale, a potem jeszcze przemyśl kilka razy czy warto się ośmieszać ponownie.

Pozdro Wink
Edytowane przez szymon dnia 17.06.2008 15:48:30
 
Lukiqq
Generalnie rzecz biorąc temat prawie trafiłeś, nawet myślałem o czymś podobnym. Ale żeby pokazywać stronę w tak wczesnej fazie jej rozwoju to chyba nie tędy droga. Poświęć stronie trochę więcej czasu i wtedy poproś moderatora o odświeżenie tematu, chętnie zerknę Wink
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
Pieka
Lukiqq napisał/a:
..Reasumując gratuluje koledze udanej instalacji PHP-Fusion.

Nazwalbym to na dzisiaj kwintesencja komentarzy do tego tematu.
Moze jednak autor wezmie sobie do serca tych kilka opinii? Polecam, bo w chwili obcnej nie ma ani co oceniac, ani tym bardziej czym sie chwalic. Popracuj nad strona, pokaz cos wiecej, a z pewnoscia docenimy wlozony wklad i odpowiednio skomentujemy. Powodzenia Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Piotrek
Oceniając twoją stronę chętnie wybrałbym ostatnią odpowiedź z ankiety, z tym że nie poraszka, a porażka.
 
Masters7
Ja sobie doskonale zdaje sprawę, że jest jeszcze masę do zrobienia na taj stronie i tak jak powiedziałem na początku w miarę swoich możliwości będę ja rozwijał.Smile

Pozdrawiam
Edytowane przez szymon dnia 17.06.2008 15:49:15
 
sexyfacio
Nie w miarę możliwości, bo na niej jest do zrobienia sporo, tak że bym nie marnował czasu, tym bardziej masz teraz wakacje to zapomnij o wyjazdach na wczasy, a zajmij się stroną, bo tam masz sporo odwiedzin już jeszcze kilka dni i będziesz konkurencyjny dla allegro i allegro będzie musialo wtedy respect ci okazać, moze jakąś umowę podpiszecie partnerską Grin

Kombinuj, kombinuj Cool
Edytowane przez szymon dnia 17.06.2008 15:50:44
 
proton
Ja się tylko ogranicze do oceny: 1,5/10 (1 za pomyślne zainstalowanie php-fusion i 0,5 za stworzenie kategorii na forum)
 
http://www.mortek.pl
danX
Plusy:
+php-fusion
Minusy:
-najprostszy, standardowy them
-logo (chyba rzeczywiście w paincie i to w 10 s)
-brak żadnych informacji, atykułów
-reklamy (nie zarobisz na nich)

Po co pokazywać stronę w tak wczesnym rozwoju? Koledzy mają rację. Nie ma tam prawie nic oprócz zainstalowanego Fusiona. Weź się trochę postaraj, to coś na pewno zrobisz lepszego. Ja bym zaczął od thema i treści... Wink
Edytowane przez danX dnia 15.06.2008 18:35:25
...jeśli pomogłem kliknij pomógł! http://www.cierpi... - moja piersza stronka!
 
k4
Masters7 napisał/a:
Strona została stworzona po to aby można było w szybki i łatwy sposób wymieniać informacjami na temat samochodów sprzedawanych na serwisach typu Allgro, otomoto. zadaniem tej strony jest zaoszczędzenia waszych pieniędzy i czasu. Zamiast jechać na drugi koniec polski oglądać samochód wystarczy że ktoś go już obejrzał i opisze jego faktyczny stan tutaj. Zapraszam do korzystania z serwisu.

www.opinieallegro...

Strona dopiero ruszyła z czasem gdy pogłębię swoją wiedzę na temat tworzenia stron będę ją rozwijał. Cool


+1 za Wykorzystanie CMS'a.
+1 za domene
czyli 2/10
A wracając do kwestii strony - czemu ona ma służyć, bo wnioskując z twojego opisu robisz jakiś multi skład o samochodach i w ogóle jak ma to zaoszczędzić mi czasu i pieniędzy, bo ja tego nie rozumiem. Czy masz po prostu zamiar z wszystkich serwisów aukcyjnych ściągnąć wszystkie oferty sprzedaży i zrobić opcje:
Jeśli widziałeś ten samochód powiedz jaki jest jego stan.
Edytowane przez szymon dnia 17.06.2008 15:52:03
 
Masters7
k4 napisał/a:
Masters7 napisał/a:
Strona została stworzona po to aby można było w szybki i łatwy sposób wymieniać informacjami na temat samochodów sprzedawanych na serwisach typu Allgro, otomoto. zadaniem tej strony jest zaoszczędzenia waszych pieniędzy i czasu. Zamiast jechać na drugi koniec polski oglądać samochód wystarczy że ktoś go już obejrzał i opisze jego faktyczny stan tutaj. Zapraszam do korzystania z serwisu.

www.opinieallegro...

Strona dopiero ruszyła z czasem gdy pogłębię swoją wiedzę na temat tworzenia stron będę ją rozwijał. Cool


+1 za Wykorzystanie CMS'a.
+1 za domene
czyli 2/10
A wracając do kwestii strony czemu ona ma służyć bo wnioskując z twojego opisu robisz jakiś multi skład o samochodach i w ogóle jak ma to zaoszczędzić mi czasu i pieniędzy bo ja tego nie rozumie. Czy masz po prostu zamiar z wszystkich serwisów aukcyjnych ściągnąć wszystkie oferty sprzedaży i zrobić opcje:
Jeśli widziałeś ten samochód powiedz jaki jest jego stan.


Już wyjaśniam.

Ściągnięcie wszystkich ogłoszeń jest nie realne ze względu technicznych.

Ale, gdy ktoś obejrzy samochód i opisze jego faktyczny stan to inni będą mogli sprawdzić co pisze sprzedawca, a jakie są opinie ludzi na temat tego pojazdu.

Strona będzie o szerszym zakresie na forum będzie można uzyskać również pomoc w sprawach techniczny związanych z samochodami. Smile

Znajdzie się tam trochę fotek ze świata motoryzacyj i nowinek. Będą tag informacje dotyczące allegro itp.
Smile
Edytowane przez szymon dnia 17.06.2008 15:53:58
 
Meelman
Jeśli się nie mylę to chodzi o to, aby ktoś po obejrzeniu samochodu wystawił komentarz dotyczący jego faktycznego stanu? Trochę to bez sensu, ponieważ jeżeli jest ktoś poważnie zainteresowany to i tak pojedzie zobaczyć ten samochód i nie będzie zwracał uwagi na komentarze innych, bo każdy chce widzieć co kupuje. Moim zdaniem to nie wypali...
Edytowane przez szymon dnia 17.06.2008 15:54:36
 
www.loong3d.pl
Masters7
Tu nie chodzi o to, żeby licytować samochód bez wcześniejszego obejrzenie, ale o to, żeby nie jeździć np 400km żeby zobaczyć ze samochód to jest złom.Cool
Edytowane przez szymon dnia 17.06.2008 15:55:07
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl